Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(98)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Ilinca.M ma inscriu si eu la predilectii..daca nu te deranjeaza.Promit ca nu o sa ai reclamatii.
eu: segetator
tati:capricorn
bebe: berbec
Multam anticipat!!!

40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ILINCA multumesc de astrograma

CHATONEL te cred ca ai suferit si inca ai suferi dupa parul lung. Si eu as "plange" de s-ar tunde.

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

SIMINA lasa ca trece ea si raceala. Hai capul sus! Stiu cum trebuie sa te simti, am trecut si eu prin raceala la sarcina asa de mica cand nu ai voie sa iei mai nimic. Incearca sa dormi, sa te odihnesti. Te pupic si iti doresc multa sanatate!

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Petru - 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Ilinca multam pt astrograma.

Shasa,Chatonel ..eu nu mai zic nimic al meu e cu pleata de max 5mm

36+ cu Natalia Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
capricornul cu fecioara e foarte bine, se inteleg perfect, zodii de pamant (si chiar sunt "cu picioarele pe pamant");


Io-s capricorn si Alex fecioara. Clau tot capricorn si fi-mea vad ca se straduia mai putin si iesea tot capricorn, dar daca nu-i iesi, de ianuarie tot e (eu 12, Clau 20 si Luana 28, o tinem tot intr-un chef luna ianuarie ) Dar 3 zodii de pamant si Luana varsator, cum sunt varsatorii de libertini.
Noua ne zice de bine?

Pe Joanna cred ca am satisfacut-o pe ziua de azi.
Simina, ceai de ceapa ca-i rau daca tusesti. Multa sanatate!

Mai, nu pot sa dorm, la 3 ore mi se umfla sanii si e o mancarime de-aia dureroasa. Si la 4 ore tot o indop eu. S-o las mai mult? Daca-mi scade in greutate? Azi a papat la 8 fara 10 dimineata, la 11,20 inainte sa plecam de acasa, abia la 3 si ceva cand am ajuns, si acum am trezit-o eu sa pape, ca ea dormea de rupea daca a fost afara la aer. Macar sa-mi notez orele ca fac atac de panica. Ma bate gandul sa-mi iau cantar sa nu ma trezesc vineri ca in loc sa punem, am scazut.

_
I love you so much my tiny princess
You grew in my heart
Alma so small, so sweet, so soon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

mi-a luat sotul de la farm Paragrippe..
Am mai baut ceai de ceapa , si acum mi-am facut , dar lamaia si mierea nu pot sa le iau...numai cand aud de miere fug la baie

Joanna sormeo multumesc.Nepotu ce face??? Cand faci 40 sapt??

5+

Mariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Ilinca, multu' de astrograma Pandaliile ma apuca, de obicei, in 2 situatii:
1. Cind mi-e frica de nastere
2. Cind fac predictii despre ce ma asteapta; m-am casatorit la 32 si jumatate, bebe vine la 34, tocmai fiindca tot timpul consideram ca " lucrurile astea mai pot astepta"; mi-au placut (si-mi plac in continuare!) libertatea, independenta, sa fac cind si ce ma taie capul, sa calatoresc, intr-un cuvint sa...copilaresc! Acum, nu stiu daca sint pregatita pentru provocarea vietii mele! Cind vad mamici tinere si curajoase ca si Ayla sau Niko...ma incearca sentimente de admiratie dar si de in fel de...mirare: oare cum reusesc? eu la virsta lor ...

Astea sint gindurile mele negre pe care reusesc sa le "neutralizez" cumva de cele mai multe ori. Sper ca nu te-am socat prea tare

***

Simina, incearca si freshuri de porto+lamiie+sau grep. SInt o sursa excelenta de vitamina C.

Gina 37+
HAPPY!!!!!

bebe Ian Alexandru

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

ilinca, zi-mi la ureki daca nu vrei in gura mare

Fille du Sud 39+ cu Dragonbella
J- 6
Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

mi-a luat sotul de la farm Paragrippe..
Am mai baut ceai de ceapa , si acum mi-am facut , dar lamaia si mierea nu pot sa le iau...numai cand aud de miere fug la baie

Joanna sormeo multumesc.Nepotu ce face??? Cand faci 40 sapt??

5+

Mariana




Chinuite sa iei si niste miere...asa cu ridiche ca o sa treaca.
Am intrat deja in 40 vineri.Si ai un nepotel cam berbecut care nu vrea sa vina..da ma chinuie

40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doranna spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Yupiiiiiiiiiii!!!! Am fost la Kidex! Mai mic decat ma asteptam... dar am gasit tot ce mai aveam de luat. Mi-a mai ramas doar pompa si "anexele" ei, pe care o sa le comand pe net kiar acum. Avent era cam saracacios reprezentat...
Am luat patutz. Dupa cate planuri ne facusem sa luam unul pliabil, pe care sa il putem lua cu noi in deplasari, am luat unul de lemn. Era prea frumos. Alb, dar ma apuc eu sa il pictez.
Am mai luat un set de pat de la Feretti, Cat & Dog (prietenii stiu de ce ), umidificator, saltelutza de cocos... si bebelina poate sa vina. Ma rog... sa mai aiba un pic de rabdare sa le si aranjam in spatiu.

Ma apuc sa citesc din urma ce-ati mai scris cat am shoppinguit eu



Denisa-Madalina 35+ cu Adela-Marisa
AMR 5 saptamani
Anul acesta Iepurashul ne va aduce cel mai pretios cadou


denisa,
ai scos salteluta din plastic?
a mea miroase f urat, am tinut-o la aer 2 zile si tot degeaba
nu stiu ce sa-i fac

Dorana 38+

Mergi la inceput