locatie grecia

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luminita74 spune:



Scuze am vrut sa spun 1 saptamana sau 2 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

luminita multumesc dar nu vreau pe insula anul acesta...vrem sa facem excursii si e mai dificil de pe o insula
mai astept sugestii si eventual ceva ponturi de cazare..nei pori poate?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

in nei pori ati fost?
aveti ceva recomandari de cazare?
multumesc

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabryelle spune:

Pot sa iti recomand cateva unitati de cazare in Nei Pori

Hoteluri bune sunt Olympic Beach, Olympic Star ( au mini bucatarie in camera), Olympic apartments

Vile OK: Mariana, Coral, Tsambika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana_Perianu spune:

Am uitat sa intreb insa daca stie cineva cam de cand incepe sezonul in Grecia, zona Atena ?
Ma gandeam sa merg la sfarsitul lui mai dar ... o fi vreme buna ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bozomic spune:

Revin cu o intrebare. A stat cineva in SARTI ? Ma puteti ajuta cu informatii despre cazare in aceasta statiune? Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

la Ixia grand hotel fostul Elina Hotel in Rodos a fost cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

La Maravel sky sau Golden beach in Creta a fost cineva? Nu are nimeni impresii de vacanta de pe acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Dupa lungi dezbateri cu privire la concediul de anul acesta,ne-am hotarat sa mergem si noi in Grecia,am ales Platamonas,la 1 km. de Nei Pori,am vazut pe net imagini frumoase,e pt. prima data cand iesim cu copiii din tara.As fi curioasa cum e mancarea la greci,imi este putin teama ca poate nu vor gasi si mofturosii mei ceva pe plac desi ne-am luat cazare intr-o vila cu bucatarioara tocmai pt. a prepara ceva pt. copii in cazul in care nu vor agreea mancarea greceasca.
As dori sa-mi recomandati (ma refer aici la cele care ati fost cu copilasii in Grecia) ce papica le-a placut celor mici...chiar si celor mari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Buna Camelia! Si noi tot la Platamonas vom merge pentru a doua oara anul acesta. La ce hotel o sa stati si in ce perioada? Te pup

Mergi la inceput