Gravidutze si mamici de Cluj - 116

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Co, foarte frumos patutul...sa-l folositi cu placere.....iar Carinuta e o dulceata..unde l-ati facut? ce dimensiuni are? cat a costat?


*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007) si 6+

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank"> NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......
Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATA
MARIETARAT multumesc mult de voturi ,hai si tu la intalnire


tu fetelor putem sa ne intalnim si la 18:30 daca va este mai usor ,tare as veni maine dar nu pot ,o duc pe pitica maine la mami si voi ajunge seara tarziu in CJ ,oricum daca pt multe dintre voi este mai ok miercurea atunci fixati intanirea si mai facem si alte intalniri la care sper sa pot veni
SAU tot ce i posibil sa ajung pana la ora 6 seara in Cj ,nu promit nimic
MAGDA cred ca ti a prins bine intalnirea de ieri cu tatal puiului ,te a ajutat sa iei o decizie

CO scumpo se poate doar un vot pe sapt de la acelasi telefon ,mersi mult mult
e o dulceata Carinuta ta ,o frumusete de fata ca mami de altfel
si noi ducem o gramada la cosul de gunoi ,lingurite ,telefoane ,farfurii ce apuca ,asa ca mai nou ma apuc de scotocit prin gunoi :)) ,grija si la papusica ta :)

GABI draga am tuns o la un salon de langa mine ,de pe calea Floresti
ma bucur mult ca sunteti mai bine

ANCA B poate doarme mai mult la amiaza ,a papat biscuitii ?
ce fel de bis. ii dai ?

RALU nu stiu nimic de statiunea care te intereseaza :(
cand vreti sa mergeti ?

DIANA doamne ajuta sa fie totul ok cu d na ce ti vine la interviu ,unde ai gasit o ?







SA NE VOTATI SI SAPTAMANA ASTA ,VA MULTUMIM MULT, MULT
http://concurs.pampers.ro/profile/26785

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ELENA in sfarsit am reusit sa vad filmuletele ,e un scump Dragos ce frumos il cheama pe bebe si ce frumos canta :),pai tu chiar ca ai cu cine sa te intelegi:)

SA NE VOTATI SI SAPTAMANA ASTA ,VA MULTUMIM MULT, MULT
http://concurs.pampers.ro/profile/26785

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Mie mi-ar conveni la 18:30 si sa fie joi, ce ziceti?

Trebuie sa caut si eu filmuletele cu Dragos, mi-au scapat!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

SUPERCALIFRAGILISTICEXPIALIDOCIUS...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Merci,fetelor!

Andreea, patutul nu a costat nimic:P Il am de la fratele meu, el a conmadat mai multe pt gradi lui si unul mi l-a dat mie 9dar costuriel sunt in jur de 1000 de lei) are 90x140, saltea de tip relaxa, e din lemn, de care lemn nu mai stiu...:)

Alex, atunci trecem, la votat cascadoarea;)

Azi e St Patrick's day:) La multi ani pentru Patrick, apropos:) Noi am facut o sedinta foto cu ocazia asta pt nasicul Carinei care e "irlandez" prin adoptie:D, repatriat de curand, asa ca in cinstea lui Carina s-a imbracat de sarbatoare:)Jucaria din bratele ei e Lepricornul, un fel de elf irlandez:)care te ajuta sa gasesti comori:P
Sosetutele sunt cu celebra oita irlandeza, tricoul cu trifoiul cu 4 foi aducator de noroc, tot din irlanda si ala:)
Cateva poze http://picasaweb.google.com/constantina.catalano/StPatrickSDay#

Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

co foarte frumos patutul, sa il folositi cu mare placere iar micuta Carina sa se odihneasca bine in el

adriana
http://picasaweb.google.com/elenus82/BebeHaiLaNoi#5312777046876129762

magda

legat de intalnire eu prefer orice zi inafara de miercuri si vineri , deoarece atunci nu pap de dulce si as vrea poate o prajiturica sau pizza daca nu asta e o sa ne intalnim altadata

anca Drgaos e matinal deobicei si au asa as mai dormi, bine ca ii doar o zi

legat de triplu test ma gandeam sa il fac insa am auzit ff multe mamici care l-au facut si le-au dat valori mari , asa ca renunt la ideea mea , sper ca ne va ajuta Doamen Doamne sa trecem cu bine

anca,sorana sanaatte multa

Elena DPN 11.09.2009 si Dragos Stefan


Pentru avea o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita. Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

PATRIK, LA MULTI ANI!!!!!!!!!


CO ai o printesa de fetita, sa va traiasca

Elena DPN 11.09.2009 si Dragos Stefan


Pentru avea o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita. Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Tu fetelor, ce ati patit?! Ati scris nu gluma!

Multumim de urari pentru Patrick! Nu sintem irlandezi, dar nu-i bai, ca o sarbatoare e bine venita oricind!

Hai tu Co, nu puteai sa spui si tu ca e numai pentru Patrick sesiunea foto(super fata, super costumatie)? A trebuit sa amintesti si de nasu'? Offf
Cit despre faptul ca sintem perfecte... asa sint eu, mai scot cite una buna... bine ca am fost in forma cind l-am scos si pe copil
F fain patul! Nu are tendinta sa sara din el? Tiadris deja ar fi facut deja un triplu salt cu surub!


Magda, va fi greu pina te obisnuiesti cu situatia noua, dar va veni un moment cind vei respira usurata!

Eladeea, f frumoase noile poze! Ce fain ca mai sta Eric la pozat!

Nico, super Andrei!

Eu il tund acasa pe P, cu masina! Pina acum a stat f cuminte.



Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Ioana Ei, stii tu ca mai sunt si alti cavaleri prin zona, nu am vrut sa ii dam exclusivitate lui P, dar stie el ce stie;)) de sarit ar fi sarit ea, dar pana adoarme stau in camera cu ea si cand aud ca se trezeste merg la ea, deci nu prea are ocazia sa sara din el, a incercat sa urce in schimb singura si cu putin ajutor reuseste sa escaladeze;)Bineinteles patutul nu este recomandat marilor cascadoare;)de tipul lui Tiadris

Elenuta

Daca e de intalnire, cred ca 18.30 e mai ok, mai ales ca unii soti pe la orele alea ajung acasa..

Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

CO - tare draguta-i Carina si patutul pe masura.Daria oricum nu l-ar putea folosi pentru ca am avut si noi cateva tentative de a pasi peste margine, asa ca, ne mai gandim.

GABI - Intr-adevar in Quo Vadis ne placea sa mergem si noua in timpul facultatii (atmosfera romantica, muzica relaxanta,prajituri excelente si ceaiuri revigorante).Sper sa fie ca inainte.N-am mai fost de 2 ani, de cand eram insarcinata cu Daria.

Mie imi convine joi si la 18:30 ar fi mult mai bine.

Mergi la inceput