Mamici recunoscatoare de Nov-Dec 2009(3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

a, uitasem sa va spun, ieri am mers sa-mi fac analizele...si am prins pe mana unui asistent, un mosulica, care m-a chinuit de m-a luat naiba...am intepaturi peste tot...pana si in picior...iar la incheietura de la mana, un foarte mare si frumos hematom


...mda...asta asa, ca sa nu ami merg veci pururi in Brasovul asta la vreun medic sau vreun cabinet..

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

5+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

eu iau doar acid folic...mai tarziu o sa trec pe centrum materna, adica cam pe la saptamana 13...14...cam asa...
...asa mi-a zis medicul meu...si eu il cred!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

5+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

Buna dimineata, desi este cam pranz , insa astazi am inceput in forta lucrul la 8:30 .... iar acum mi-e rau de tot ; nici nu ma misc de la birou ca mi-e frica sa nu ma clatin .. va urez o zi buna fara greturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

mai ce burtici cuminti aici,
eu plec acasa in 10 min, si nu stiu daca apuca sa mai vorbim
am o problema: de paste carbonara,
al meu a luat cele necesare, iar eu fug sa le facem...
va pe toate

5+

http://bd.lilypie.com/iIPYp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vicroria28 spune:

Buna la toate burticile, sper ca toata lumea e bine si bb sunt ok,
Camy imi pare rau sa aud ca te-a macelarit nenea asistentu',of i-ai spus ceva?tine niste gheata acolo unde ai hematomul,si data viitoare nu te mai lasa pe mana oricui,
Va pup pe toate,aveti griaj de voi!!
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Citat:
citat din mesajul lui betty78

Citat:
citat din mesajul lui nov.dec2009

Nu arata la fel de bine prima pagina ca in cap precedent pt ca nu se mai poate copia direct , decat scrisul motamo...asa ca am stat sa bag toate emoticonurile , culorile , marimile si felul scrisului,,,,scuzati dc nu este la fel....da am amortit aci...de-o jum de ora ma chinui


de ce nu s-a dat edit? sau era deja inchis subiectul?

Betty78 5+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario


Subiectul nu era inchis, pt ca atunci faceam unul nou, nu se inchide singur, dar,nu mai merge sa dau edit decat in max 20 ore de la deschiderea lui , ori noi nu scriem un cap in 20 de ore, ci in cateva zile bune. Am trimis PM la moderatori si de aici si de la martie-aprilie(a[colo m-am chinuit degeaba,,,pt am f multe pe prima pag), poate or reglementa legea asta noua

5+

Mariana




mi se pare ciudat pentru ca am mai decshis si la alte subiecte si a mers f bine. Am intrebat chestia cu inchisul, pentru ca se mai intampla sa inchida moderatorii un subiect

- uite aici subiect deschis acum: - si uite pe cel inchis care a inceput in urma cu 12 zile si stiu sigura ca nimeni nu a pus linkurile manual...probabil ca s-a intamplat altceva....o sa incerc eu data viitoare daca sunt prin zona si poate merge

Betty78 5+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camy_pus

a, uitasem sa va spun, ieri am mers sa-mi fac analizele...si am prins pe mana unui asistent, un mosulica, care m-a chinuit de m-a luat naiba...am intepaturi peste tot...pana si in picior...iar la incheietura de la mana, un foarte mare si frumos hematom


...mda...asta asa, ca sa nu ami merg veci pururi in Brasovul asta la vreun medic sau vreun cabinet..

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

5+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe pe care mami l-a visat ca e


auleuuuu, pai si nu i-ai spus vreo doua, ca doar nu erai cobai sa isi faca scoala pe tine. Imi pare tare rau, stiu cat de frustrant este...am patit=o si eu odata cu vena de la mana, care trebuie sa fi de-a dreptul chior sa nu o vezi, mai ales ca este groasa si iese in evidenta....idioata aia mi-a invinetit atunci toata mana

Betty78 5+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

betty, cred ca este o regula noua

nu se mai pot edita mesajele la mai mult de 20 ore de la scriere sau ultima editare

mi s-a intamplat si mie la un alt subiect cand am vrut sa adaug ceva la mesajul meu

dar nu-i bai....am intrat si am copiat primul mesaj cu toate [] si culorile, linkurile etc...asa ca de acum pt capitole noi trimit cui vrea sa deschida prin email primul mesaj....va trebui modificat doar nur de gravidute daca sunt fete noi

" Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui uta_ciun

betty, cred ca este o regula noua

nu se mai pot edita mesajele la mai mult de 20 ore de la scriere sau ultima editare

mi s-a intamplat si mie la un alt subiect cand am vrut sa adaug ceva la mesajul meu

dar nu-i bai....am intrat si am copiat primul mesaj cu toate [] si culorile, linkurile etc...asa ca de acum pt capitole noi trimit cui vrea sa deschida prin email primul mesaj....va trebui modificat doar nur de gravidute daca sunt fete noi

" Making the decision to have a child...is to decide forever to have your heart go walking around outside your body." – Elizabeth Stone



nasol rau...dar totusi subiectul ala de la FIV de abia a fost deschis...sau o fi valabil doar la anumiti useri?

Betty78 5+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Felicitari noilor gravidutze, sa aveti sarcina si nastere usoara, bebici sanatosi si mancaciosi!
Eu azi am fost la control: ce a fost bine am aflat ca am colul lung si inchis, si mi-a facut si o eco la un aparat nu f bun si s-a vazut un singur embrion, caruia ii batea inimioara...asa ca m-am mai linistit. In plus continui cu utrogestanul cate 6 bucati pe zi si acidul folic. De data asta am un feeling si cred ca este baietel iar data trecuta eram sigura ca este fetitza, dar m-am inselat; dar nu am gresit intr-o singura privinta: cu 2 zile inainte sa se nasca Mario i-am spus sotului ca o sa fie roscatel si nu m-am inselat

Betty78 5+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Mario prima oara la mare
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput