Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiccutza spune:

andreea2009,ti-am scris pe mess

MAMA DE FEDE SI DANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.2009 spune:

Multumesc pentru raspunsuri sunteti niste dragutze.....chiccutza, nu am primit nimic pe mess...id-ul meu este andreea.2009...va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



buna

o colega de-a mea doneaza hainute si pantofiori pentru copilasi de 5-8 luni. hainutele provin de la tripleti deci sunt foarte multe.

daca doreste cineva, va rog sa ma contactati pe PM.

va multumesc.

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 16+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Ciao,

Am o gramada de hainute (si de vara, si de toamna) pt un bebe-fetitza de 6-9 luni.

daca este cineva intresat sau cunoasteti persoane care au nevoie, av-astept, va rog, cu un PM.

(Helene, multumesc de pont )

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariutza_mea spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginnette

Ciao,

Am o gramada de hainute (si de vara, si de toamna) pt un bebe-fetitza de 6-9 luni.

daca este cineva intresat sau cunoasteti persoane care au nevoie, av-astept, va rog, cu un PM.

(Helene, multumesc de pont )

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela



am si eu nevoie de hainute de 6-9luni. fetita mea are 5luni si deja hainutele de 3-6luni ii sunt mici.si noi le am oferit mai departe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Adda_lili pot sa-ti trimit eu haine potrivite. am nevoie de adresa, nu ai activat optiunea de mesaje private.
te rog trimite-mi adresa ta completa la simonabb@yahoo.com
Simona ioti multumesc tare mult pt ajutoresti o dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

Donez 3 borcanele cu www.hopa-sus.ro/magazin-produse-copii-bebelusi/humana-piure-de-legume-x-190-gr-247-p-76-c.aspx" target="_blank">pireu de legume (cartof, mazare, morcov) 4+

daca este cineva din bucuresti si are nevoie, astept PM



---------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui linasobolina

am primit hainutele, iti multumesc, Daniela
De altfel le-am si dat si "minunatei" viitoare mamici, nici nu ii venea sa creada!
Iar pantofiorii au fost absolut spectaculosi

I-am mai adus si o pilota cu lenjerie de bb mic, pentru patut(multumesc valiO2)
Una peste alta incerc sa ii incropesc o mica zestre bebelusului

Mai caut inca patut si carut si pe urma ma opresc
Inca o data multumiri si Hristos a Inviat!

Intreaba si vei primi un raspuns!


ma bucur ca au ajuns la cine trebuie! sa ii fie cu folos si sa ajute la randul ei!

Donati cei 2% catre Asociatia "Inima Copiilor"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babygirl696b spune:

buna seara..ma numesc irina,tocmai am implinit azi21ani si am o frumusete de bebica de 1 an.problema este ca venitul lunar al familiei noastre este de aproximativ1000ron cu tot cu alocatia fetei..din cauza ca nu am avut suficiente luni pe cartea de munk nu am putut beneficia decat de indemnizatie.rugamintea mea este urmatoarea,daca exista cineva care ne poate ajuta cu niste hainute de fetita de1anisor sau chiar putin si mai mari si un carucior sport v-am fi fff recunoscatori.eu am un carucior tip landou,dar este extrem de greu iar eu am probleme cu coloana din cauza . as vrea sa ofer cuiva caruciorul meu,cuiva aflat in imposibilitatea de a cumpara unul nou,cuiva care se poate lupta cu aproape9kg (pt k atat cantareste carutul )plus copilul

as vrea sa donez un carucior,dar numai si numai unei persoane care nu are posibilitatea de a cumpara unul.carutul are3 pozitii,cos de transport max5kg,suspensii pe toate cele 4 roti.cei care sunt interesati ma pot contacta pe mail,pana atunci poate o sa fac si cateva poze la carucior.tin sa precizez ca este destul de voluminos...nu este nou,a mai fost folosit inainte de a ajunge in posesia mea.dar important este ca ca iti poti face treaba cu el.eu sunt nevoita sa-l dau deoarece am probleme cu spatele si nu mai pot ridica greutati mari(carutul are aproape9kg...imaginati-va daca mai pui si un bebe care cantareste cam tot atat).multumesc lui dumnezeu ca s-a gasit o doamna draguta care e dispusa sa-mi daruiasca un carut sport.
repet,acest carucior vreau sa ajunga la cineva care chiar are nevoie.din pacate stiu ce inseamna sa nu ai,mai ales cand vine vorba de copilul tau.pt cei care incerca sa faca manevre,care vor un carucior moca cu toate ca ar putea sa cumpere unul nou,sau care il cer doar ca sa-l vanda si sa scoata profit,va sfatuiesc sa nu va mai obositi sa-mi trimiteti mail.(babygirl696b@yahoo.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



buna

o colega de-a mea doneaza hainute si pantofiori pentru copilasi de 5-8 luni. hainutele provin de la tripleti deci sunt foarte multe.

daca doreste cineva, va rog sa ma contactati pe PM.

va multumesc.

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 16+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Elena am luat hainutele de la prietena ta si la sf saptamanii ajung la copilasi .Multumim mult de tot

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI






Mergi la inceput