FIV la Cluj 14

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

am fugit la munca. citesc diseara ca sunt in criza de timp! va pup si weekend fain!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

Gata Mara s-a facut! Viola e a ta! E sanatoasa ca doar are cine o examina, e buna de lapte, e furajata corespunzator, si are un lapte bun, bun, daca ti-e pofta se rezolva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

criadema cind mi-i pofta de laptic vin si o iau, zicem ca face parte din zestre, nu? Mai greu mi-ar fi cu mulsul ca desi m-am nascut si am crescut la tara nu prea am indeminarea necesara. Da nemulsa n-o lasam ma descurc eu cu ea cumva.
Uita asa ma fac eu cu hrana sanatoasa pentru perioada sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Va doresc mult noroc in noul capitol!!!!

Am fost aseara la eco si fetitele sunt mari ca au ajuns la 320 si respectiv 300 gr. Mai mari decat o ciocolata . Si bineinteles frumusele foc.

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

moni cresc repede printesele si frumoase cred ca sunt ca doar au cu cine semana Si esti deja in saptamina 20, ce mai trece vremea, parca mai ieri stateam aici cu inima cit un purice si asteptam sa vii cu vestea despre beta Spune-mi, la tine cum a trecut perioada dintre Et si test ca eu nus ce sa fac sa treaca mai repede si sa nu ma mai gindesc....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

criadema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Mara, in primul rand eram 6 ore la serviciu si clar nu ma puteam gandi la copilasi. Apoi cand aveam ganduri rele imi ziceam ca bebelusii sunt bine ca nu au alta treaba decat sa se cuibareasca. Nu am ridicat, nu am racit si nu m-am obosit. Cred ca daca gandesti pozitiv va trece si mai repede timpul. A, si nu am asteptat 14 zile pana la test ca l-am facut in ziua 10 .

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

nu stiu ce am facut, de a aparut mesajul anterior
Mara, iti dau si aparatul, toate conditiile ca laptele sa fie cal mai bun, doar ce nu fac eu pentru Maruta cea mica, asa o sa fac toata viata.
Monilland, trece timpul fosrte repede, ma bucur ca cresteti si sunteti cu toate bine, sa ai grija mai la sfarsitul sarcinii ar fi ideal sa poti ajunge cat mai aproape de termen,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

buna dimineata la
ce mai fac fetele?vorbarete ca intotdeauna,harnice la discutii!!!

mara72 si eu astept sa treaca cele 2 saptamani,dar eu citesc si asa mai uit,cu toate ca imi zboara gandul oare s-a prins sau poate nu.....
ieri am stat in patut si am papat bine ,nu de alta dar nu mai vreau sa fiu slabanoaga de pe forum

va poop si o zii faina va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

am descoperit, am scris mesajul dar la trimitere s-a sters.
Mara iti trimit si aparatul ca sa ai toate conditiile de igiena si sa nu faci efort, ca doar ce nu fac eu pentru Maruta cea mica

Mergi la inceput