Cura de dezintoxicare Oshawa

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui caress

Ariadna, tu mananci macar lactate, oua, eventual din cand in cand peste?Nu stiu daca m-as descurca in varianta de post a dietei Montignac...Nici eu nu mananc carne si Monti mi se potriveste manusa, dar oua, lactate si peste mananc.Peste mancam mai rar inainte, acum mananc cel putin de 3 ori pe saptamana.

Chestia cea mai ciudata e ca ai atat de multe variante si poti gati atat de gustos si nerepetitiv incat nu prea pare dieta,Eu nu am mancat atat de mult niciodata in viata mea...si continui sa slabesc.

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...


Da, cand nu e post...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Oliwia

Vad bine ca nu-s singura care nu are somn la ora asta
15 nu-s chiar asa multe, pana la vara n-ai ce alege din ele. Vine acusi caldura si se slabeste mai usor



Da, Doamne!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui caress

Pai s-a schimbat ora, nu...abia acum bate de 12 in creierul meu, cum sa dorm?

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...


Da, asa e ... Sa vedem cum e cu trezirea pentru job

Maine poate-mi povestesti mai mult despre Monti in viata ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Noapte buna va doresc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Stim deja cum va fi trezirea de maine...crancena

Daca il tii de post doar o luna, pana la Paste,e ok, pentru o luna as gasi variante de care sa nu apuc sa ma plictisesc.

Despre Monti, ce sa iti spun, e o minune de dieta, si am si bafta ca in jurul meu deja tin alte 4 persoane, asa ca ne e mult mai usor.Gatim si impartim, mancam impreuna, ne consultam tot timpul,Conteaza mult..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui caress

Stim deja cum va fi trezirea de maine...crancena

Daca il tii de post doar o luna, pana la Paste,e ok, pentru o luna as gasi variante de care sa nu apuc sa ma plictisesc.

Despre Monti, ce sa iti spun, e o minune de dieta, si am si bafta ca in jurul meu deja tin alte 4 persoane, asa ca ne e mult mai usor.Gatim si impartim, mancam impreuna, ne consultam tot timpul,Conteaza mult..

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...


La mine a fost ok trezirea.
Nu inteleg, ce sa tin o luna? Monti?
Postul il tin tot. Monti am de gand sa tin, incepusem si inainte de post. Dar am intrerupt pentru oshawa. Acum, revin la Monti, dar o forma de Monti de post, apoi, cand se termina postul Monti cu lactate, oua si peste. Asa cum am spus, nu pap deloc carne.
Acum e mai clar? Asa ca orice sfat e binevenit. Stiu ca e forum pentru Monti, asa ca o sa merg acolo, tu esti deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Fetelor ,m-a parasit vointa ,dar mai ales am facut niste cumparaturi aiurea si pina nu termin de mincat bunatatile ,nu ma ia somnul noaptea.E clar pt mine ca n-am nici o sansa tura asta ,sa tin Oschawa ,cu voi.
Succes!
Semneaza un caracter slab,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Fetelor ,m-a parasit vointa ,dar mai ales am facut niste cumparaturi aiurea si pina nu termin de mincat bunatatile ,nu ma ia somnul noaptea.E clar pt mine ca n-am nici o sansa tura asta ,sa tin Oschawa ,cu voi.
Succes!
Semneaza un caracter slab,

dulcetica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Citat:


La mine a fost ok trezirea.
Nu inteleg, ce sa tin o luna? Monti?
Postul il tin tot. Monti am de gand sa tin, incepusem si inainte de post. Dar am intrerupt pentru oshawa. Acum, revin la Monti, dar o forma de Monti de post, apoi, cand se termina postul Monti cu lactate, oua si peste. Asa cum am spus, nu pap deloc carne.
Acum e mai clar? Asa ca orice sfat e binevenit. Stiu ca e forum pentru Monti, asa ca o sa merg acolo, tu esti deja?


Pai mai e o luna de post, nu?De aia am zis ca tii o luna Monti de post.Da, sunt membra acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Fetelor ,m-a parasit vointa ,dar mai ales am facut niste cumparaturi aiurea si pina nu termin de mincat bunatatile ,nu ma ia somnul noaptea.E clar pt mine ca n-am nici o sansa tura asta ,sa tin Oschawa ,cu voi.
Succes!
Semneaza un caracter slab,

dulcetica


Draga de tine...esti un spectacol!!!Eu ti-am mai spus, la cat esti de pofticioasa si de gurmanda, monti scrie pe tine!

Mergi la inceput