Gravidute prin FIV (34)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

lorelai felicitari pentru reusita si iti doresc din suflet sa ramai alaturi de noi pana vei naste. Eu te stiu de mult timp si stiu cat te-ai chinuit.


Micky 29+ +
poze noi
AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmendu spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty78
Sa inteleg ca ai facut embrioreductie? Cum a fost?

in romania eram privita ca un caz deosebit si unii medicii (chiar unde am facut fiv-ul au fost rezervatii, mi-au spus ca ei n-au mai facut o embrioreductie de 3 embrioni situati intr-o singura placenta), iar altii ar fi facut experimente pe mine. dar de fapt nimeni nu-mi dadea nicio sansa sa duc sarcina la capat. cu sau fara embrioreductie. si m-am dus in germania si a fost ok si acum am un baietel sanatos si bun si cuminte. un invingator.

carmen lui Victor 15 noiembrie 2008
pozele noastre
Povestea nasterii lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Lorelai Bine ai revenit!!! Hai sa fie a treia cu noroc!

Eu am citit despre tine cand ma documentam si citeam din urma... Ce ma bucur ca ai reusit!!! Sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

lorelai, bine ai revenit sa fie cu noroc !!!

daria, felicitari pentru fetita !!!


Klu 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Micki, Bombonique, Klu- mersi fetelor, sa fie bine si in continuare si sper sa ramana "domnisoara"
Lorelai- felicitari si sarcina usoara !

tuturor


Asteptand a doua binecuvantare de la Tine ! si binecuvantarea, a venit... sapt.17 cu Daria, INIMA, A INIMII MELE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonique spune:

Felicitari Lorelei! sa dea Dd sa ramai aici pana la 40 sapt!
Sarcina usoara in continuare!
Pupici tuturor!

Bq 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Micky2007, inca nu am poze pe calculator, le am in aparatul foto si pe telefon, caci programele de descarcat sunt pe calculatorul de masa care are o probleme...dar burta este destul de mare dupa mine si cam mica pt.altii...bebele este mare. Pe 23 februarie cantarea 750 g, la 5 luni si 3 saptamani.
Pe 8 martie a fost ziua sotului tau? La multi ani! Ziua sotului meu a fost pe 7 martie .
Sa bei activia sa nu te mai constipi. Si vindecare rapida.

Lorelai, iti urez si eu bun venit si sa ramai alaturi de noi pana la 9 luni...si chiar si dupa aceea.

Fetelor, sa aveti sarcini usoare si fara nici o problema. Va .

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelai_lorelai spune:

Miky,bombonique,dariaioanaxx,KLU1973,pishko, va multumesc mult pentru unari.Va sarut si sper sa raman la voi ca ...tare bine imi este aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Lorelai_Lorelai felicitari iubita si o sarcina la termen i-ti doresc din tot sufletul!!
Dariaioanaxx intrasem sa te mai felicit o data pentru fetita ta!
Prietena mea Carmen a nascut si ea doua fetite superbe saptamana trecuta!!
Bianca_B felicitari mamico pentru minunea voastra!
Amzulica felicitari si sa va traiasca baietelul cel mult asteptat!!


"Mama este numele lui Dumnezeu pe buzele si in inimile copiilor" W. Makepeace Thackeray

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Ioana- te pupic si iti multumesc; vreau curand sa aud si de la tine vesti bune, bune !

tuturor

Asteptand a doua binecuvantare de la Tine ! si binecuvantarea, a venit... sapt.17 cu Daria, INIMA, A INIMII MELE!

Mergi la inceput