*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (219)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Sper ca nu vi se pare prea departe, e la iesirea din Militari, dupa cartierul Rosu, vine Dudu si apoi Chiajna.
Ioana, vii?

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ccris, mi-as dori atat de mult sa vin, dar sunt sigura ca nu voi veni. In primul rand pentru ca randunoiul nu serveste asemenea intalniri (e salbatic rau!!) si chiar nu pot veni singura atata drum cu david...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

ioana noi am facut atunci cam asa pateul: am calit ceapa tocata marunt in unt, si un catel de usturoi maruntit, apoi am pus ficatul si l-am lasat pana s-a facut, vreo 10 min. Am pus si 2 crengute de cimbru, putin rozmarinul si dafin, dar nu maruntite, ca le scoti apoi.Lasi sa se racoreasca putin,scoti verdeturile, apoi pui ficatul cu tot cu sosul de pe el in blender si se mixeaza pana iese pasta fina, la sfarsit pui sare si piper dupa gust si asta fuse...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Eu am pus la fiert ficatul cu ceapa si putin ulei de masline, am blenduit totul am adaugat unt si smantana, sare... si David a halit la greu... Dar mie mi se pare prea fin... Cred ca-i mai trebuia slanina ca sa fie mai bun... As da prin razatoare niste ceapa cruda pt noi, ce zici Bubule? Ii mai schimba gustul?

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

S-a trezit puiul, plecam la Carrefour, ne auzim dupa Fetele Marinarului.

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Hai ca am refacut pate-ul pt noi: am pus ceapa si usturoi crude si putina zeama de lamaie....e excelent!!!!!1

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui numeioana

Hai ca am refacut pate-ul pt noi: am pus ceapa si usturoi crude si putina zeama de lamaie....e excelent!!!!!1

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

chiar vroiam sa-ti spun ca nu are ce sa fie nasol...mi-ai facut pofta, tre sa mai fac si eu!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sa faci si tu, e yummy!

Mah, am uitat sa va spun ca Dav se arata tot mai iteresat de jucariile primite la ziua lui. In centrul ala de la Leapfrog a invatat sa bage bilele pe gaurica si le asteapta la sosire, trage de sforile alea...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetele!

N-am avut timp azi de calculator, am tot umblat...si nu va mai inverziti ca a fost degeaba azi , am ajuns cu randunoiul la piscineta si zice tipa: de la firma X?, noi: Da. Paiii, nu aveti acces luna asta . Si am sunat la firma, pr. ca noi platisem si luna asta si cica s-a dat mail la servici...dar daca eu stau acasa...n-am stiut...ma rog...luna asta nu aveam acces, din aprilie iar...nasol...
Si am plecat si ne-am dus in Real si am cascat ochii si am cumparat una-alta, apoi l-am luat pe Vlad de la gradi, am venit acasa si am pregatit masa si apoi nani

Pe mine tot ma doare stomacul...am niste crampe de 3 zile . Nu trece cu no-spa, nu stiu ce sa iau ...

Alice, Luny, ma bucur mult ca v-a placut pe Bucataras, era super sa fiti si voi live
Luny, imi place rau avatarul tau de-acolo

Am vazut ca vorbeati iar de papa, eu sunt super incantata de meniul de la gradi, nu le da absolut deloc mezeluri de nici un fel, fara pateu, crenvusti si branza topita. Directoarea are si ea acolo copilul si a zis ca in nici un caz nu ar da din astea.
Azi, de ex. au avut dimineata paine cu unt si gem si lapte cu cereale. Iar la pranz supa de vitel si musaca de cartofi si limonada. Si la ora 10 mar si portocala.
Meniul e afisat pe toata saptamana, e facut pe calorii si impreuna cu medicul, super de tot!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Cuscra, si eu sunt de acord sa ne intalnim la tine!!! ar fi super de tot!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput