*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (219)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Stati linistite, fetelor, ca nu m-am supi! Dar a venit randunoiul si suntem la masaa!

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Harnicutelor!

In primul rand-vreau sa-i dau un apasat-Simonei(egonsis)Ma bucur sa te vad!! Printesa Natalia e superba,la fel si mami ei Scrie-ne mai des,povesteste-ne despre iubita ta!

Cris nici mie nu mi se par de actualitate meniurile,insa sunt convinsa ca-s si sfaturi bune in carte.Asa e-si cartile caprarilor au sfaturi invechite,insa sunt si lucruri bune pe acolo..Io te si daca mai gasesti ceva,sa-mi zici si mie!

Va pe toate,insa trebuie sa plec sa ma shoppinghez



Ela,mami de sufletel blond!!
Mihai creste!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ccris, si eu sper sa nu te fi suparat, normal ca nu e vina ta! Si deci nu incasezi tu rosiile! Pupici! Andreuta ta e o dulcica, mi-e un draaaag de ea!!!

Valentina, hai, curaj, ca nu e nimic grav! Sa ai mai multa grija. Mie mi s-a intamplat asa cu david la botez, cand a luat impartasania... Bine, parca nici asa de rau, doar oricum, n-a respirat cateva secunde bune...

Pucca, bafta la kineto, sa va faceti ca noi!

Luny, Clau si alte mamici de copii nebautori, incercati sa dati apica direct cu paharul. La inceput va fi mai greu, se vor ineca putin, va curge apa pe langa pahar, se vor uda, dar macar vor si bea!!

La multi ani Sofia, sa te faci mare si sa ii asculti pe mami si pe tati!! Jinxie, nu mai dai niciun semn de viata??

La multi ani Alexia - Andreea!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Zozelina, spor la cumparaturi! O sa plecam si noi acum la Carrefour.
Nu prea s-a omorat puiul dupa salata de cartofi cu ou, insa supica de rosii i-a placut!

Bine, fete, daca sunteti de acord sa ne intalnim la mine, asa ramane! Va astept cu drag! Astept si provincia!

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

A cedat micuta, i-am dat tzitzi si a adormit!
Randunoiul spala vasele , asa ca eu pot sta de vorba cu voi, dar voi ati fugiit!


Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ccris, a picat carrefour-ul?

Unde zici ca stai?

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

M-a furat peisajul la Acces Direct!
Nu, Ioana, n-a picat, mergem mai tarziu, ca era prea somnic piticului. Stau in Chiajna, la 10 min. de Carrefour, asa ca nu-i bai.

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui numeioana

Luny, Clau si alte mamici de copii nebautori, incercati sa dati apica direct cu paharul. La inceput va fi mai greu, se vor ineca putin, va curge apa pe langa pahar, se vor uda, dar macar vor si bea!!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

oho, de vreo 2 luni tot incerc, are shotul lui deja, nu s-a inecat deloc! faza e ca ia apa in gura si o scuipa razand printre dinti, nu conteaza din ce bea..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mai, Anca, trebuia sa ma gandesc ca Puffy e o exceptie!! La cat de cuminte eeee

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Cum zici ca ai facut pateul ala de ficat? ca eu l-am mixat cu blenderul, am pus unt si smantana, ceapa fiarta... sare si nu-mi place delooooooc!!!!! E prea fin

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput