Inimioare de iulie - august 2005! (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Laura iti multumesc din suflet si tie!!!Sa fim sanatosi cu totii si sa ne bucuram de prichindeii nostri!Si daca dai o fuga la Ploiesti cu toata gasca,sa sti ca dau de baut si real,nu numai virtual...

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Noi am avut azi serbare, fara plans in batiste, doar nervi si frustrare. Am gasit o grupa de copii raciti cobza, tusind care mai de care si tragandus-si nasul. Am ratat filmarea chiar cand a venit randul Oanei, oprisem aparatul ca filmam un cap de copil, e uriasul clasei, n-am vazut-o pe fie`mea decat rareori. Pozele ce le-au facut insa sunt superbe si a meritat sa fugim la gradinita doar pentru poze. Am scapat de tuse, muci si diaree, e totul in grafic, de maine ar fi putut merge la gradinta insa refuz sa o duc, poate sunt rautacioasa, dar eu am tinut-o acasa cat a fost bolnava, m-am dus dupa ea, a tusit a doua zi a stat acasa.

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'NEATA inimioare! Poftiti la -luta! Enjoy .

Marami, ma bucur ca Oani e mai bine ! Pacat ca nu fu asa bine la serbare... bine ca macar poze frumoase ai . Macar atat . Noi, azi avem serbarea, la 10.30. Vom vedea cum va fi... ca, Robert aseara incepuse sa-mi zica o poezie despre ziua mamei... mi-a zis doar prima strofa, continuand poezia cu... "catelus cu parul cret... bla-bla-bla" ... Mno, va zic mai tarziu cum fu la noi...

la toate... pe mai tarziu...





Robertel sunt eu...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Buzzz... fetele??? Ati disparut?!?
Impresii de la serbare : fu bine, frumos... mie imi placu . Si sa va pun si poezia lui Robert de aseara:

"Mama draga ce-as putea
Sa-ti ofer de ziua ta?
Bucurie, sanatate
Mult noroc si spor la toate,
Catelus cu parul cret
Fura rata din cotet
El se jura ca n-o fura
Dar l-am prins cu rata-n gura".



la toate &





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

la fete si copilasi!
Cryna haios rau Robertelul!Asteptam impresii de la serbare,pt care am tinut pumnii.
Cristiana nu esti rautacioasa de loc.Tu sti cam e mai bine pt Oana.Ma bucur ca au trecut toate cele.Si asteptam pozele!
Eu in schimb azi nu am dus-o la gradi,ploua torential dimineata si ea dormea asa de frumos...Si drept rasplata,fata mea a chiaunit-o pe mama...s-a certat cu Stefi tot intr-o fericire...Nu stiu ce voi face in vacanta de vara.Mizez doar ca va fi frumos afara si vor sta mult in curte.Cred ca voi cumpara o basculanta de nisip sa aiba fiecare de ajuns si sper sa trecem cu bine.altfel ne muta mama pe toate
Va pup fetele,week-end placut!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Multumim frumos Nicoll ca ne-ai tinut pumnii. Mie chiar mi-a placut cum a fost. Aaaa... ca, nu mai zisei ca, Robert fu singurul copil care-si "tarai" mama dupa el langa ceilalti ... adica, pana nu-mi luai si eu un scaunel sa stau langa ei, nu vru sa se urneasca de langa mine ... mno... asta e... alintacios si mamos ... dar fu bine si frumos, pana la urma.
Hmmhhh, sa speram ca se vor cuminti gagicile tale si nu veti zbura din casa ... ce-o sa mai faca mamaie fara ele dupa aia? Cand o avea casa pustie ?

la toate inimioarele... de-adevaratelea tura asta ...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

La multi ani, doamnelor si domnisoarelor! Sa fiti fericite, iubite si rasfatate, pentru ca sunteti minunate si o meritati din plin.




Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=14" target="_blank">Clipe de viatza - gemei pupaciosi


Cugetari gemene,
Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi


'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


cu -luta de duminica... plus un de sampanie tuturor mamicilor, femeilor!!!


"LA MULTI ANI!" de 8 Martie tuturor!!! & la toate!






~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Va multumim frumos fetele!!!Si pt ca ne-ati tratat voi cu beutura,noi va servim cu
La Multi Ani tuturoir inimioarelor,marisi mici!!!Sa fim sanatoase,sa ne bucuram de minunile ce ne umplu viata si sa incercam sa profitam de tot ce ne da viata bun!!! pt toata lumea!!!

Cryna ma bucur ca fu' frumos la serbare,cat despre statul langa alintaciosul tau,eu chiar mi-as dori sa stau o zi intreaga cu ea la gradi,sa vad cum li se desf activitatile...
Ha,pe de o parte ne-ar cam trimite mamaie la plimbare,der pe de alta parte nici sa nu auda.Cum sa stea fara mandrele ei???
Poate ne vedem mai tarziu,acum merg sa le dau sa pape si apoi nani!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata inimioare! Iar nu-i nimeni pe aici?!? Hmmmhhh... ...
Poftiti macar la o -luta! ! Enjoy...

&





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput