Cel mai usor regim de slabire *7*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

La multi ani Mi_bebelina!

Eu azi dimineata aveam 46 kg... nu stiu de ce nu mai reusesc sa ma abtin in fiecare seara; in week-end mi-e mai usor, dar in timpul saptamanii cel putin de 2-3 ori calc stramb! Nu mananc mare lucru dar nici nu ma abtin de tot!

Sper sa am mai mult spor asta-seara!

MadameBovary "te-am" ratat azi la chioscul de ziare; ma duc acum sa "te" mai caut !(vorbesc de ziarul adevarul, evident si volumul MadameBovary )

Emma invinge cancerul
KISSY sunt langa tine
Lali www.TickerFactory.com/weight-loss/wgHai3T/] br / " target="_blank">In fiecare zi mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

O sa postez datele exacte in cateva zile, ca sa beneficiez de "primirea oficiala":) Deocamdata nu am cantar si nici centimetru sa ma masor, dar fac rost zilele astea...Sincer sa va spun, nu vreau sa pierd un anumit nr de kg, de aceea nici nu prea ma cantaresc (desi presupun ca am vreo 56..o sa constat daca ma insel sau nu). Problema e ca nu ma mai simt bine cu mine, sa spunem ca nu imi mai place ce vad in oglinda, iar hainele care imi veneau bine acum cateva luni, "crapa" pe mine mai nou. Asa ca vreau sa slabesc atat cat sa ma simt eu bine. Dar o sa fac si masuratorile de rigoare, ca sa ma inscriu in club cu acte in regula:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Lara, si eu m-am 'ratat' azi si asa rau imi pare... cartea o am in biblioteca, dar o voiam pe aia de la Adevarul. Asa rau imi pare! Si peste 2 saptamani, daca am inteles bine, o sa fie "la rascruce de vanturi" .


Rox, te astepam cu detaliile!


si va astept sa dati navala maine ca vad ca saptamana asta a fost foarte liniste pe aici! somn usor, ambitioasele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Iar incep eu cu raportul

Azi am 89.5 si 114/105/125. Yupiii, am schimbat prefixul si am mai scazut 2 cm in talie si sold desi saptamana asta n-am fost prea cuminte

Diana si Mircea (2.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Eu raportez o nesimtire crasa si in concluzie aceleasi dimensiuni..

Elena, mamica lui Razvan-Gabriel - 01.08.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsLara spune:

Diana_b felicitari!

Xerxe bine ca macar stagnezi .

Dimineata aveam tot 46 kg, dar mai vin odata duminica la raport, poate reusesc sa mai scad, caci mi-e mai usor in week-end sa ma controlez.

Un sfarsit de saptamana minunat!

Off-topic: MadameB, eu te-am gasit pana la urma (de fapt mi-a gasit-o un coleg la "chioscul lui"). Multumesc pentru "tip"; saptamana viitoare voi fi mai vigilenta!

Emma invinge cancerul
KISSY sunt langa tine
Lali www.TickerFactory.com/weight-loss/wgHai3T/] br / " target="_blank">In fiecare zi mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_cafea spune:

Buna fetele

Sapatamana asta nu am fost asa de cuminte .......asa ca stagnez la 61 kg, dar promit ca saptamana viitoare voi incerca sa nu mai calc stramb, nu stiu care este fenomenul dar ma simt foaret obosita si seara imi este foame asa ca am mai ciugulit pe ici pe colo, sper ca pana de paste sa ating targetul

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns StMihaela spune:

Citat:
citat din mesajul lui xerxe2005

Eu raportez o nesimtire crasa si in concluzie aceleasi dimensiuni..

si euuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Musette79 spune:

Neata, gagicile!

Eu toata saptamana am stat cu jumatea de porc la usa, ca tot mancam la 6 fara 10 seara tocana de cartofi cu okii pe ceas...

Ieri dimineata aveam 66,2; dar dupa 4 nu am mai mancat (ziua am mancat 2 felii de paine cu parizer, un covrig cu cas si iaurt si mi-am facut orez in lapte de dr Oetker, pe care l-am halit tot ca nesimtita )

Azi dimineata mi-o venit sa pup cantarul si centimetrul (se pare ca eu ma umflu si dezumflu)...65,6 kg - imi iau floarea!!

Cm: 94 bust / 76 talie (cand am 80 cand 77) / 98,5 sold . Deci am mai scazut si la masuri

Diseara vin parintii mei, cu haleala, dar nu pap nika, las pe maine ca este vreme. Sper ca nu o iau iara in sus pana miercuri (ca vad ca asta-i moda la mine...vineri, sambata dau jos si luni marti miercuri pun inapoi). Cred ca depinde mult si cand si cat am alaptat (la bust am intre 94 si 98, la kg la fel...+- 400 gr)

De n-as mai manca atata pita si dulciuri as avea si mai putin, dar mi-i lene sa-mi fac salate, nu prea e cu ce sau nu au gust....

www.flickr.com/photos/29781476@N03/?saved=1" target="_blank">Botzoflete al nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

eu stagnez 80kg si 106 bust/ 88cm talie/108cm sold...voi incerca o cantarire si luni pt ca eu cred ca am retentie de apa destul de mare (simt la cizma cand trag fermoarul)....nici nu am fost cumintenia intruchipata dar trec printr-o perioada stresanta rau...

mami de Ozi (22.05.99) si Tudorash (29.01.08)

http://www.flickr.com/photos/23738993@N08/

Mergi la inceput