Cel mai usor regim de slabire *7*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Rox, bine ai venit... daca vrei sa ni te alaturi si la modul oficial, sa te trec in tabel si pe prima pagina adica, ofera-mi cateva informatii:

- data nasterii
- data la care te-ai apucat de regimul asta
- varsta
- inaltime
- centimetri bust-talie-sold
- nr kilogramelor la inceputul regimului
- nr de kilograme la care vrei sa ajungi

Apoi tinem festivitatea de primire si esti de-a noastra oficial


noapte buna, fetelor dragi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Ah nuuu, nuuu ,nuuu , inca nu ma duc la somn ca vad ca am de facut niste urari, sa fiu eu prima :


LA MULTI ANI, Mi_bebe!!!

Iti doresc din tot sufletul sa ai parte de ani frumosi in continuare, umpluti pana la refuz de sanatate si de iubire din toate partile; oameni buni sa te inconjoare zilnic, familia sa-ti fie aproape mereu si zambetul sa-ti fie pe buze in fiecare clipa!!




acum pot sa ma duc sa ma culc linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La multi ani mi_bebelina, sanatate si multe impliniri

Eu is tare mandra de mine si asa de tare il iubesc io pe cantaru meu de numa numa , azi dimineata imi arata 67 kg si asta pentru ca de 2-3 zile manc asa: dimineata o felie de paine cu ce gasesc prin frigider, la pranz, dar nu mai tarziu de ora 14, manc normal dar fara paine si pana seara doar fructe, e ceea ce a scris Deus (sper ca am retinut bine numele, daca nu ) si vad ca merge. La sala n-am mai apucat sa merg ca inca is racita dar sper pana vineri sa ma fac bine si sa reincep.

Pupici si spor la slabit

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_bebelina spune:

Multzam de urari Madame si Silvana, sunteti niste dragute...mi-ati inseninat ziua!
Azi am voie sa trisez, da?

Deliutza Broscutza

Deliutza micutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Musette79 spune:

Neata gagici!!

Si, in primul rand, La Multi Ani!! pt mi_bebelina, sa fii iubita si rasfatata de cei dragi, si iti doresc sa ajungi trasa prin inel !

Azi ai voie sa mananci tort si dulciuri, daca se poate pana la ora 18, dupa 18 te lasam cu un suc, un cocktail ceva (stiu ca si astea ingrasa, dar macar psihic ai impresia ca n-ai mancat nimic dupa 6, chiar daca un cocktail are calorii cat 2 mere)!

Eu iar am 66,8...disper imediat, dar cum zicea si Madame, om trece noi peste astea (+- 500 grame). Am mai avut de 2 ori si am trecut.

Addicted, pe unde umbli, mama? Madachen, tu mai bagi stepper, ca eu alaltaieri am facut 10 minute si m-am plictisit, asta mica maraia si am abandonat, iar ieri am fost in mall (Iulius e ft aproape de mine) si mi-am facut cadou de 8 Martie un epilator meserias

www.flickr.com/photos/29781476@N03/?saved=1" target="_blank">Botzoflete al nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:


LA MULTI ANI!!!!!Mi_bebelina


Elena 12+ si Dragos Stefan


Pentru avea o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita. Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenuta23


LA MULTI ANI!!!!!Mi_bebelina


Elena 12+ si Dragos Stefan


Pentru avea o viata fericita trebuie sa ai o minte linistita. Cicero


mi_bebelina, ti-am urat pe celallat forum. daca iti urez si aici imi mai dai o felie de tort virtual? o mananc miine dim



o soarele din viatsa noastra mamica natanga de pe 9.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

La multi ani, Mi_bebe! Sa ai parte de multa fericire si de tot ceea ce visezi !

Eu tot pe drumuri, ce sa mai zic de cura, ca tot aiurea mananc si cand am timp efectiv, de sala nici vorba, mai ales daca nu sunt in Timisoara. Oricum azi m-am cantarit dupa ce am mancat si arata 55 kg cantarul si sunt multumita. Pana in mai as vrea sa mai dau jos vreo doua.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Mi_bebe, daca iti uram in mai multe locuri La Multi Ani ne scoatem cu mai mult tort? ca ma bag si eu la afacerea asta daca e sa fie asa ... mai ales ca dimineata raportam 59.9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

buna ziulica !!!vad ca slabeste lumea aiciuca nu gluma! Felicitari celor care au slabit dar si celor care stagneaza dar va rog nu stagnatzi mult!!! mi_bebelina cu mica intarziere sper sa nu te superi, sa ia tot ce-ti doresti si sa fi fericita alaturi de cei dragi!

fetele stitzi careva ceva legat de [greeen]starvac vacuum[/green] ca as vrea sa ma apuc de un set de 10 sedintze si nu prea stiu ce sa fac! poate stitzi voi pe cineva care a facut asa ceva sau chiar unele dintre voi!astept un feedback

si pentru cine nu are timp de mers la sala iata aici cateva exercitzii pentru abdomen









poate prinde bine cuiva!

pe toate si scoate pentru cine are nevoie!haidetzi fetele ca nu e greu!nu exista nu se poate exista nu vreau!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput