*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (218)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

ma bucur ca v-au placut pozele!am facut si noi ca Zoze,peste 200
Vali,tortul Ursulet nu l-am facut eu!era mult prea mult pentru mine,pe cuvant!
Giani,ce urare frumoasa
Hai,mai Oana,ca nu sunt asa de tare cum zici!cum iti ziceam ,m-am surprins si pe mine!initial am vrut sa fie masina rosie ca focul,mai avema o sticla de colorant alimentar rosu ,dar cand am pus in frisca am vazut ca era ROZ!
Luny,pt liniute am topit ciocolata neagra si ca sa iasa liniutele asa subtiri am pus in seringa si asa am ornat!
Cleme,fundita i-am facut-o eu ca sa ii pastrez mai bine motul!asa a avut si David!si inca ii mai am fundita

am avut iar musafiri!unii care ieri nu au putut veni....
Luny,mi se pare ca Mufa mananca foarte bine!sincer,mai mult ca Sam!



Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Super, super ginerelul meu! Mai, erau superbe buclele dar oricum jurai ca e fetita, mai ales cu ochii lui mari si galesi, dar acum e barbatel in toata regula, pupe soacra pe el de frumos!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Simo, super si la voi-iar tu erai toata numai o stralucire! Si freza iti venea beton! Si Sam atata a crescut...
De dulciuri de la mine nu vedeti comentarii

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

acum am sosit de la botez

poze aici, sa ne vedeti cum am fost pe post de nas mic
http://community.webshots.com/album/570336463yDFfWN

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ioanaaa, mie imi pare rau dupa buclele lui aurii si carliontate...dar e super scumpic! cred ca o sa-i creasca tot cretulin parul. E un dulce!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Simo, daca ai sti ca asa am patit si eu cu masinuta lui Vlad de la 1 an . Am avut colorant alimentar, mai multe culori, si am vrut sa-i fac masinuta rosie si am pus in frisca si s-a facut LOZ bombon! si am pus mai mult is s-a facut Siclam , in nici un caz nu s eface rosu, daca pui in alb . Si am aruncat-o! si apoi am facut alta frisca si am pus albastru si mi-a placut culoarea . Cu putin roz am ornat la masinuta, daca te uiti pe bucataras sa vezi tortul
Dar imi place mult de tot cum ai taiat blatul si a iesit exact forma lui McQueen, Vlad cred ca ar fi in delir! sa-mi dai mai multe detalii pe mess, ca ii fac si eu lui Stef!! Mai mult de dragul lui Vlad, iti dai seama!!

Miha, cel mai tare a fost nasu' !

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aa, Luny, cand votezi prima data, poti sa selectezi mai multe retete, apoi apesi sa votezi! ca si eu am votat 3! dintre care cocshul si MLM-ul

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Cuscra nu m-am putut culca fara sa aflu ce parere ai. Ma bucur ca e pozitiva!

Bubu, eu sunt uimita cum a ramas parul lui dupa tuns... Nu pare in poze, dar e muuult mai blond si stralucitor si inca ondulat. Maine seara vreau sa-l spal pe cap (in seara asta n-am reusit ca am avut si eu musafiri ca si Simo) si sunt curioasa daca se onduleaza la loc. Dar eu sunt convinsa ca-i va creste tot cret, ca vad cum e acum..
Cand l-am vazut tuns ziceai ca nu e copilul meu. Ce ciudatenie!! Si acum daca ma uit la el ma mir.

Miha, sunteti draguti! Iti seamana tare mult Luca.

Pupici

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

stati asa, ca Mufa nu mananca doua feluri niciodata!! e 'SAU' peste tot!..iar cantitatile nu le stiu, intre jumate si trei sferturi de castronel d-ala mic, de fapt doar setul ala il am de 2 castoanele la fel..eu sunt sigura ca papa putin ptr un an...dar mai mult nu-i chip...iaurtul e in continuare preferatul, masa de seara o papa bine, restul, se lungeste si cate 40 min o masa..
e bine ca acum aflu si eu cum e cu votul, habar nu aveam, bubu..lasa ca stiu data viitoare!
raman restanta la vizionat pozele Ioanei si ale Mihaelei, maine dimi la cafea, ca tipa iub sa pun un film!papapapapapa!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

va multumesc
ma bag la culcare ca maine iar serviciu. in noaptea asta a "intrat" maica-mea de "serviciu" cu Luca ca nu rezistam. asa ca sper sa apuc sa ma odihnesc
NB

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + La 2X9 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput