Medic ginecolog in Brasov

Medic ginecolog in Brasov | Autor: Alina86

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor
Sunt din alt judet si m-am casatorit in Brasov de 2 ani, am fost la un control ginecologic anul trecut dar nu am fost prea multumita de medic. Imi doresc un copil si inainte de asta vreau sa gasesc un medic bun pentru supravegherea sarcinii si nastere in plus am si unele probleme de sanatate.
Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Eu merg la dr. Badea, de cca 12 ani.
Cu ea am nascut ambii copii, mi-a supravegheat sarcinile, a venit la nasteri - una la 11 noaptea, alta dimineata la 7 - cand a ajuns inaintea mea la maternitate; cand am avut probleme m-a primit imediat, pe scurt eu sunt f multumita de ea.

Stiu ca era mai nasol cu programarile la ea, poate acum si-a mai revenit, in sensul ca uneori dura si 2 luni pana sa ajungi la ea.

Alti medici buni de care am auzit de la prietene: Podasca, Atanasiu, Gadiuta, si acum chiar nu-mi mai amintesc.







Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina86 spune:

Citat:
citat din mesajul lui karina1976

Eu merg la dr. Badea, de cca 12 ani.
Cu ea am nascut ambii copii, mi-a supravegheat sarcinile, a venit la nasteri - una la 11 noaptea, alta dimineata la 7 - cand a ajuns inaintea mea la maternitate; cand am avut probleme m-a primit imediat, pe scurt eu sunt f multumita de ea.

Stiu ca era mai nasol cu programarile la ea, poate acum si-a mai revenit, in sensul ca uneori dura si 2 luni pana sa ajungi la ea.

Alti medici buni de care am auzit de la prietene: Podasca, Atanasiu, Gadiuta, si acum chiar nu-mi mai amintesc.







Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"



Multumesc mult, mai stii cumva daca Dr. Badea are si cabinet particular si care este adresa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina86 spune:

Daca mai cunoasteti si imi puteti recomanda medici ginecologi buni in Bv v-as fi recunoscatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Cabinet particular are pe Livada Vulturului, la ultimul etaj; martea si joia de la 16.00 parca.
tel. 0268-321232







Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alyna2000 spune:

dr vulcan.dr volosin,dr anastasiu,badea,sunt mai multi aste sunt dr la care am eost eu si am fost multumita pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmiihhaa spune:

Eu am nascut cu dr.Dimassi-am fost multumita de el si in timpul sarcinii si la nastere.In legatura cu d-na Lupu...are cabinet cu dr.Dimassi,undeva in spatele cinematografului Patria.Cand aveam 7 luni de sarcina am avut contractii si l-am sunat pe dr. Dimassi care mi-a spus sa vin la el la cabinet de urgenta.Cand am ajuns acolo madame Lupu nu m-a lasat sa intru-cica cine nu are programare nu intra in clinica...A trebuit sa-l chem pe doctorul meu la poarta sa pot intra...Cred ca e putin cu capul madame Lupu...O parere f proasta desprea ea...Poate ca doctor e buna dar ca om...lasa de dorit.Si asta conteaza f mult,cel putin pt mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analeah spune:

Nu recomand pe dr. Badea, nu am avut experiente bune cu ea, nu am plecat niciodata lamurita de la ea plus ca asteptam mereu cu orele. Eu am o problema cu comunicarea si sunt pretentioasa cu doctorii ca am trecut prin multe cu ei. Nu recomand pe Podasca desi este bun pentru ca omul nu mai are timp de clientela noua, am asteptat si 4 ore la el, mi s-a parut o totala lipsa de respect. Merg de un an la Dr. Dorel Bisoc si sunt f. multumita. Nasc in aprilie si pana acum s-a purtat extraordinar cu mine. Lucreaza la Clinica Eva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana2612 spune:

Eu merg la dr Vulcan si sunt foarte multumita, are cabinet la Eva sau il gasesti in maternitate, este serios, rabdator, profesionist. Dr Badea mi-a lasat un gust amar, la prima nastere, am stat in salon cu o pacienta a sa si modul in care a repezit-o m-a cam dezgustat. ca dr am inteles ca e buna, dar ca la comunicarea cu pacientii sunt probleme, are toane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina86 spune:

Am mai auzit lucruri bune despre Dr. Antonya Livia, cabinet pe Branduselor, a fost cineva la ea??

Mergi la inceput