Mamici si burtici din BAIA MARE (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Anca, a fost sotul meu pana acolo, vroia sa intrebe cum se procedeaza, daca trebuie programare etc. Asa ca peste 3 saptamani mergem sa o vada, iar daca va fi cazul, face si incizia. Imi pare rau pentru puiul mic, sper sa-i iasa cat mai repede si sa nu-l mai chinuie.

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Carmenbudea bine ai venit printre noi! Scrie repede inca 9 mesaje, ca sa scapi de moderare si sa te vedem instant, ca altfel e posibil sa sarim peste mesajele tale fara sa vrem. De exemplu, scrie salut de 9 ori in 9 mesaje.
Anca81 acum m-am lamurit.

Feteloooor, iese cineva azi?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Carmen, bine ai venit , sa-ti traiasca bebe Ianis. Mesajele iti sunt moderate si nu te vedem in timp real, scrie repede 10-12 mesaje.

Uraaaa, a papat Carla un borcanel intreg Hipp cu pere. Mai cu telecomanda in manuta, mai cu o punga de la servetele, mai cu televizorul si s-a dus. Uffff, greu mai e!

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_mun spune:

'neata
O noapte groasnica cu durere de masea. Tot vorbind ieri de carii si uite cum a inceput sa ma doara o masea cariata. Azi am sa ma duc la stomatolog, sper sa poata sa faca ceva. Si acuma ma doare.

Carmen bine ai venit printre noi.


Mami Ana si Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

Neata si de la noi, voi sunteti mai matinale

ancaurn multumim pt capitol nou
of imi pare rau pt pitic, sper sa-i iasa repede si sa nu-l mai chinuie, ma gandesc cu groaza ce ne asteapta si pe noi, inca avem doar doi jos.
clauco bravo pt papa Mada papacioasa
anca81 Stefi nu papa mai bine, parca e din ce in ce mai rau, nu stiu ce sa mai fac trebuie sa o pacalesc la fiecare lingurita si la un moment dat nu mai are rabdare, WAW un borcanel intreg, asta e mai mult de 100 de grame , bravo
eu acuma ii dau banana cu pepene galben si biscuite da ea e in rotobil, asa uita si mai deschide gura, of
Sper sa-i treaca Carlei nodulul.
AdrianaSM bafta la Cluj sa veniti cu vesti bune, mama ce bine arata muffins-urile, se fura reteta
carmenbudea bine ai venit spune-ne mai multe despre bebe Ianis?
ana_mun pt maseaua dureroasa, du-te la medic
Malinka lipsesti la apel, hai trezirea

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Ana sper sa rezolvi repede la stoma si sa scapi de durere.
Flavia da-i atunci papa in rotobil. Rotobil? Cand l-ati luat?

Si totusi, azi iese cineva afara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

buna dimineatza!!!asa mai la amiaza!noi acu am terminat de papat 200g de pepene galben+banana+mar+piscotel! o noapte super buna cu trezire doar la 7!

anca81 alocatzia intra azi !asa mi-au zis saptamana trecuta de la asistentza sociala!mie tot nu mi-au intrat!si vad ca incepe pitica sa bage bine la ghiozdan!bravo

carmen bine ai venit!da-ne niste date despre voi, an de nastere al tau, ultima mestruatzie, unde ai nascut, cu cine, datele lui bb kg la nastere, cum ai nascut!

ancaurn te iertam da altu nu mai lipsesti ca te bat la cur! si bafta cu Dragos!saracutzul il doare ce sa facem!lasa ca vor veni si noptiile mai bune!

ana_mun imi pare rau ca ai probleme cu maseaua!!! sa treaca!

cam atat cred...iesim si noi!!!la 13 30 la Mara!!! iese soarele!!!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dflavia spune:

rotobil am primit nu am luat noi si daca tot il avem o pun asa cate putin
noi iesim da trebe sa ma duc la soacra-mea azi asa ca poate ne vedem da scurt

Mami de Stefania 11.05.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

venim, la 13 jumate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

iese careva!!!sa stiu sa nu merg pan acolo dejaba!

Noi si fluturica Amelia



Noi si baimarencele



Mergi la inceput