Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (78)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Ciresica5 eu am semnat de curand cu ei, dar nu mi-au spus nimic de marire a preturilor. Si da, este normal sa platesti cat scrie in contract, ca de aceea este contract. Stai linistita, nu au cum sa-ti ceara alti bani si cu siguranta daca ai incheiat contract cu ei vei avea si loc de depozitare. Eu sunt sigura ca va fi totul bine.

Olga 31+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MITITICA82 spune:

doranna stii ca si eu am patiti ca si tine, dop gelatinos eliminat, col deschis, amestec litic din 4 in 4 ore, no spa, gynipral si iata ca m-am externat si slava domnului sunt bine si sper sa ajung cu bine pana la termen, ceea ce iti doresc si tie sa stai cat mai calma, la pat linistita ca Doamne Doamne e sus si ne iubeste si ne ajuta.

Florynela79 merci de intrebare, slava Domnului sunt bine, stau la pat fara efort iau in continuare gynipral si no spa din 8 in 8 ore.

va pup pe toate si o sa mai intru din cand in cand sa va anunt cum ma simt, multi pupici

Maya ma bucur mult ca uite aproape ai ajuns la termen,esti o luptatoare
Mihaela merci ca ai intrebat de mine cat am stat in spital mi-a zis iuca, poate facem schimb de adresa de mess sa mai vb...poate imi trimit un pm si vb mai multe

36+Cristian

http://bd.lilypie.com/MNeep3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

anamariame ai incheiat contract cu ei? Daca nu, ar trebui sa te grabesti...



Olga 31+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gessy spune:

si eu am incheiat contractul cu ei pe 16.02 si daca imi aduc aminte bine, scria de majorarea tarifului in cel pentru taxa anuala. o sa ma uit mai bine acand ajung acasa.



32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aris, esti super sexyyyy !!! doar burtica e mai mare , in rest esti traznet !!!

38+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ciresica5

Stiu ca depozitarea se face in Slovacia, dar am inteles ca acolo nu ar mai fi spatiu de depozitare.
Si pentru mine ar fi o veste proasta, caci eu am semnat contractul cu ei si nu mi-ar conveni deloc "sa iau teapa".
A, inca ceva: poate sunt fete pe-aici care au semnat contracte de curand cu ei. Eu am semnat pe la finalul lunii ianuarie si atunci mi s-a spus ca tarifele se vor mari prin luna martie cu aprox. 500 Ron. Eu am incheiat contractul cu pretul actual si este normal sa platesc cat scrie in contract, nu? Atunci, de ce mi s-a mai zis ca vor creste preturile daca oricum nu ma afecteaza?


Si eu am semnat contractul de curand... Nu mi-au zis nimic de modificarea preturilor, si mi s-ar parea normal sa nu ne afecteze din moment ce am semnat la o suma...


Citat:
citat din mesajul lui Aris26
ehe..ce o sa mai plangem noi dupa unele avantaje ale surplusului....cum ar fi sanii ca se duc si eu o data cu kg.

Da... mai tare ma streseaza ca ar putea sa se duca..."continutul" si sa ramana "continatorul"... atarnand... In ceea ce priveste kg... multumesc de incurajare, dar la inaltimea mea... se vad, plus ca sunt abia in sapt 32 si se anunta vremuri "grele", ca abia acum m-am pus pe mancat.

Denisa-Madalina 31+ cu Adela-Marisa
AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Cu kilogramele lasati-o mai moale fetelor !!! Pana sa ajungeti la cele 23 puse de mine mai este asa ca !!!
O sa pun si eu niste poze proaspete diseara !!

38+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

mi-au aparut
facem galerie
FLORYELA
MARIA
AALINA

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Fetelor am citit la licurici de ian-febr ca a nascut Aalina pe bb Fabian azi la 14,20, are 3800.Ea scria si la noi la odisee la inceput insa acum activeaza la mamicile de ian-feb(probabil s-a decalat DPN-ul).

Bine ai venit bb Fabian, felicitari Aalina refacere usoara!
Pup

32+ cu Maria-Natalia
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

novus - esti o scumpa...
mai fetelor, cum ma faceti voi sa ma simt mai bine in pielea mea...in consecinta am bagat repede o farfurie de cartofi prajiti

denisa si mie imi e groaza, nici nu vreau sa ma gandesc. mai ales ca m-am procopsit cu nishte vergeturi subtirele pe sani si partea grea pentru zona asta de abia dupa nashtere incepe. cum o sa arate dupa ce terminam cu alaptatul??
ma apuc sa constitui de acum un fond pt "reparatii capitale"

35+
poze

AMR 5 saptamani

Mergi la inceput