Gravidutze si mamici de Cluj - 112

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

Alex, cred ca tratamentul asta e mai complex decit sucul, ceaiul sau altele, care ajuta pe moment si la P nici nu prea au efect. Adica eu sper sa il faca bine, sa trateze cauza definitiv, la el asa e organismul, nu depinde de ce maninca.


Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)




doamne ajuta Ioana sa fie bine...ici la Patrickla dr Nitu ai fost?

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank">ERIC IN CONCURS(pozele ela1 si ela2)...


PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Andreea, am fost la Anca Ciugudean, mi-a fost medic de familie in urma cu 3 ani si s-a specializat in homeopatie, de aia stiu de ea.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Ioana, sa speram ca da tratamentul rezultate pt Patrick!

V-am pupat! Recomand filmul de pe TVR 1, 22.15 Indragostita de un masai, am citit cartea . Minunata!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATZA
Of Gabi ce ciuda mi ca n am vaz mesajul tau si chiar eram asa de dornica sa vad un film bun
aseara am vrut sa mergem la un 3D de groaza dar a ajuns C destul de tarziu acasa asa ca am renuntat
IOANA sigur isi va face efectul tratamentul

de abea astept sa ne vedem peste 2 sapt

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007 ('');

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Neatza!

Ioana, succes cu tratamentul.

Gabi, filmul, respectiv cartea sunt superbe, e o poveste de viata minunata. Filmul l-am vazut mai demult insa nu mi-ar fi stricat sa-l revad, desi incepusem sa fac asta cand...sotul a cerut expres filmul Hell Boy de pe Pro TV.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Neata!

ce fac fetele astazi?

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank">ERIC IN CONCURS(pozele ela1 si ela2)...


PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Buna dimineata
Am vazut filmul ala... si chiar daca eu inteleg si accept dragostea si indragostirea in multe forme, nu am inteles-o pe aia care s-a indragostit si a trait acolo... Un mic cu un masai hai, treaca - mearga, dar sa ramii acolo... desi pina la final... nu spun finalul ca poate nu a vazut cineva filmul
Si e dupa un fapt real

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Alex o mamica de la nov dec 2007,a zis ca a fost la acel film si a zis ca era tare de groaza,juma de film a stat cu ochii inchisi.Mie nu-mi plac filmele de groaza,ca dupa aceea imi tot imaginez tot felul de lucruri.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

iar am ratat filmul ;)

eu aseara m-am bagat repede in pat, ca m-a palit o racela.azi am luat un coldrex. mai iau unul diseara si sper ca maine voi fi fresh, ca am un pic de lucru sapt asta.

sambata viit mai am un ex. si sunt aproape de final, in sensul ca la sf lui mai dau examenele de absolvire si gata cu scoala! sa nu mai aud in viata mea de nimic legat de examene..decat ale lui Stefan ;)

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

Salutare,

Gabi
am vazut filmul...impresionant! ce sa zic ciudate sunt caile inimii dar la final ratiunea ingrijirii puiului primeaza.
Ioana doamne ajuta cu tratamentul!
Diana distractie faina, cred ca sunteti deja pe partie! Cu cine a ramas Irina? De-abia astept sa ne povestesti cum a fost si mai ales cum a reactionat Irina!
Am votat si eu puiutii nostri din concurs!
Voi le dati usturoi la copilasi? Ca Ana a papat asa cu pofta din salata noastra Tzatziki si nu stiam daca sa o las sau nu.
Nu mai stiu cine intreba de faina pt painica, eu am gasit faina integrala de grau la 3,5 ron si de secara la 4,7 ron la mag naturist din p-ta Marasti.
Duminica frumoasa va doresc!

Diana si Ana (13.09.2007)


Povestea Nasterii

Mergi la inceput