America (151)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lexi spune:

Sanatate, ABusorule! Chiar asa, ce facusi de te pedepsira cu cortizon? Eu mi-aduc aminte ca i-au dat puiului meu sa inhaleze de vreo doua ori cand s-a luptat acu cativa ani cu o pneumonie. Sper sa nu fie cazul la tine.

Io zic ca discoteca e buna, Laura; asezonata cu sparks-ul ala sau cum ii zice si daca mai lasati oleaca prajelile...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Citat:
citat din mesajul lui lexi


Io zic ca discoteca e buna, Laura; asezonata cu sparks-ul ala sau cum ii zice si daca mai lasati oleaca prajelile...











Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:

Ramona, ce strengaritza dragutza ai. Cred ca s-ar intelege de minune cu derbedeii mei- adica la facut prostioare, racing si alte chestii "baietesti". Felicitari ptr Alex- nu te mai plange ca-I cuminte sau timid, bine ca-I place scoala- poate-l trimiti in vacanta la mine sa mi-l dea si mie pe Mihai pe brazda.

Sinzi- ce fericire pe tine cu Blaze- ca mai intotdeauna petul copilului cade pe capul mamei...

Ca vorbeati de "laptarese"- eu avui lapte pentru 3 copiii, dar in afara de faptul ca ma bucuram de sani a la Pamela Anderson- eu nu m-am dat in vant dupa alaptat. Nu mi-a placut si pace. Ma durea ca la nebuni si nu va ganditi ca-mi facea copilul rani. Primul minut cand ii puneam sa suga, ma durea de ma urcam pe pereti, apoi incepea sa tasneasca si din celalalt, stateam cu copilul agatat de una si la cealalta puneam pompa. A lor mei le lua juma de ora sa suga, apoi trebuia sa ma termin de muls, adormeam copilul, ma bagam la dus, schimbam toate hainele de pe mine ca ma obseda mirosul de lapte...n-aveam timp sa fac mare lucru ca se scula copilul din nou si-o luam de la capat. I-am alaptat 4 luni pe amandoi ca apoi m-am intors la serviciu.
Dar am mai avut lapte(ca congelator) vreo luna dupa aceea.

Aseara am facut si eu taxele(TurboTax) si am de luat bine- sper sa fie si IRS-ul de accord cu mine.

Vine primavera- am remarcat ieri copacii infloriti- doamne, ce frumos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

David m-a anuntat ca vrea sa devina tatic si ca isi cauta o nevasta...si io i-am spus ca nu are bani sa intretina o nevasta, ca sunt scumpe si el cica...ba da, am...ce ai uitat ca am strans 167$? Nu imi mai cumpar nava spatiala din Star Wars aia mare, imi iau nevasta
Ceva oferte??


Sinzi, Radu si David psihologul
varsta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arminad spune:

Ramona,frumoasa foc Anuta !Si ce tinuta

Si io in clubul celor care n-au alaptat prea mult.M-am necajit rau si fara motiv la vremea aia .Ioana n-a prea supt de lene ,ei i-a fost lene sa manince pina pe la 10 ani dupa care s-a mutat lenea pe alte domenii(colaterale)Dan in scimb a fost mincau din nastere asa ca la indemnul unei pediatre dezghetate am facut o gaura mai mare la tetina si-am avut cel mai cuminte si mincacios copil din lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Shhhh cu cura de slabire....acu' va dau o farfurie de beaver tails de care a mancat Obama la Ottawa azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Cu arugula?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Mi-e foame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Sanzi, super tare David!!:)) Auzi are bani de nevasta hahaha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ruxij, fa-ti un ceai fierbinte cu lamaie...taie foamea (mie imi place musetelul)
Fraieri baietii astia de mici


Sinzi, Radu si David psihologul
varsta



Mergi la inceput