Prietenie la plesneala *29* - Ce ne bucura?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui rhoneea
Delphi t-astept la ness cu da??

hai...acuma vin...sper ca nu am ajuns prea tarziu...
da te rog fa o cafea, ca de la ness imi ia inima la trap si nu are cine o stapani acum.
misha da cum de te-ai incumetat sa ma treci la fidele???? ti-am facut impresie buna cu colorile mele nu?
asa ca am dat datili, conturile de la banca vi le da, puneti bani in ele...sunt goaleeeeee

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala
ambitioasa
www.pulsmedia.ro/index.php?page=event_vote&url=premiilecaroldavila&articleid=67" target="_blank">Votati Organizatia EMMA la premiile "Carol Davila"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



Dodo, felicitari! Sa dea DD ca bb Izabela sa se nasca usor si sa fie sanatoasa, sa pape sanut si sa creasca mare, nazdravana!

Sorana, sanatate Monicutzei

Kokiy, Razvanel a facut varicela? Dar Claudia? Ca doar va intalnirati?!

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!


Poznele lui Andrei

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Andreea,Claudia a avut pe la 3ani varicela ...iar Razvanel daca face il duc la Sorana , oricum trece mai repede la copil mic ...

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Fetele, dati-mi si mie un sfat...merita ,ori ba???...am trimis pe mailul comun cateva imagini despre un produs pe care al meu sot vrea cu disperare sa-l cumpere ...si eu care credeam ca femeile sunt maniace dupa shopping si reduceri

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Iulia e super dragutza.Mie personal nu-mi place culoarea dar ca design este exact ce cautm si noi.La pretul asta....ia-o cat mai ai timmmmmmp




Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Irina, si eu sunt indoita un pic de culoare ...il si vad pe fimiu calare cu pixu' pe ea ...o mare parte e de piele ,iar husele sunt detasabile(se pot spala)...spatarul din spate are tetiere(ca la masina), care se inalta ,sa poti pune capul pe ele

Si mie imi place ,da' pe criza asta domle'

**************************************
Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar
Bazar pentru Sonia si Andrei
Si ingerii au nevoie de ajutor !
**************************************
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Am adaugat produsele in bazarul pentru Mihaitza. Doamne ajuta, sa fie intr-un ceas bun!
Ma bag un pic in pat ca-s rupta dupa startul pe care l-am avut astazi . Oof, ca bine mai fu!!


I love you in the way I understand love.
I love you in my own peculiar way



ce fu bine?? baga si la noi detalii, ca tot suntem la kapitolul ce ne bucura, sa ne veselim cu tine, nu?!!




*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

bey uratelor, n-am timp, ca acu mi-a adormit taifunu, da se trezeste imediat, nu rateaza nici o ocazie sa distruga totul in jurul ei altfel e adorabila .

eu vin cu vesti nu bune, ci super bune :

saptamana viitoare S o sa auda

noi tre sa ne intoarcem acasa, sa ne intoarcem aici cand e gata aparatul cel ROZ , sa ne intoarcem acasa, si sa venim iar la control. si saptamana viitoare cand i-l pune o sa invat cum se regleaza. il conectez la laptop si il reglez in functie de cum aude ea cu el. ich este sooooo HAPPY ! uite, asta e un lucru care ma face fericita [:D

deci in urmatoarele 2 sapt o sa ne tooot fataim munchen-bucuresti si retur...

aici e super ! a nins, e zapada nu mare, dar cat sa fie bine, fi-mea e ca intotdeauna sufletul oricarei adunari,face ce face si toata lumea e topita dupa ea

ma duc sa spal sub pat cat doarme grasa, ca daca se trezeste nu mai pot sa fac nimic, da nimic !!!

maaaaaaare de tot, de la mine, fara numar si fara cod postal

************************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Wawwwww Oana asta da super veste!!!

Da io pun pariu ca nu se compara Sonia cu fiu'miu and e vorba de distrus.Al meu e maestru.Ba iti si arat in detaliu cum se poate strica un lucru



Iulia dar nu ai posibilitatea de a lua alta nuanta?Nici noi pana acum nu am luat in sufra set nou pentru ca Sebi e in perioada picasso-ului.Mai asteptam ce sa facem...




Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Fu bine totul asa, de la inceput si pana la sfarsit si pentru ca in ultima vreme am cam somat la capitolul asta si n-a fost bine de loc, acum ma bucur de fiecare mugur de "bine". Sunt profunda si poetica, nu? Cum mi-a zis azi cineva : "hai, Ciorane, lasa-ne!!" Ce mai conteaza ce e pana la urma atata timp cat e bine, nu? Si se termina si luna februarie saptamana viitoare... nu ma astept decat sa fie SI mai bine .
Fac o lista cu ce ma bucura si v-o postez!




Mergi la inceput