Daria, minunea lui Dumnezeu pentru noi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Dalma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Sa va traiasca Dariuta mica si scumpa! Dumnezeu v-a ajutat si a fst langa voi! Ce emotii!
Pupici Doamne ajuta in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

O lectie de viata de la un fluturas.Sa va traiasca sa fiti fericiti si binecuvantati cu tot ce-i mai frumos pe acest pamant.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

La multi ani pentru cea de-a 4 luna,Daria.sa te faci mare si sa le aduci numai bucurii parintilor.
Felicitari Dalma!

adelina si piticii
Vacanta 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Dalma, sa fiti sanatosi si fericiti! Am plans cu sughituri de emotie. Trebuie sa ii multumim lui Dumnezeu pentru asemenea minuni.

Mai treci si pe la noi, la licurici!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Felicitari,Dalma,pentru papusica voastra!Intr-adevar,Daria este o minune de la Dumnezeu.Sa va traiasa si sa va umple mereu inimile de bucurie asa cum o face acum

------------------
Flori Rares Teodor 08.12.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Adriana esti o mamica luptatoare, la fel si micul tau fluturas care incet incet s-a transormat intr-o adevarata printesa!
Povestea voastra m-a impresionat mult si m-a lasat fara cuvinte!
E o dulce cu falcutele ei!
Sa-i dea Domnul mult noroc si sanatate in viata!





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

pentru Dariuta, Dalma si taticul (care a mai gasit timp si dispozitie in perioada in care s-a nascut Dariuta sa ne trimita vesti si poze)

Anuc cu Ioana mica si BB Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Dalma, am intrat sa vad ce face Daria. Tu unde mai scrii? Am intrat la poze si am vazut ce mare s-a facut si ce falcute are.

Monica sotie si mama fericita

E primavara, e lumina, e caldura, e zambet, e iubire, e VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edinutza spune:

Buna Dalma!!!

ma bucur enorm ca am reusit sa aflu despre voi!eu intre timp am ramas fara net si nu mai am stiut nimic despre Daria si tine!dar uite m-am gandit la voi si imi spusese Dark ca esti aici si te-am cautat!ai o frumusete de fetita!s-a dezvoltat foarte frumos!totul este meritul lui Dumnezeu,stii Dumnezeu stie sa dea daruri frumoase copiilor sai!te pup si te imbratisez!

ps.cand mai ai timp mai intra si pe la noi la licurici!macar sa ne spui cum mai sunteti!sanatate multa va doresc!

Mamica de Ainoa care este darul lui Dumnezeu pentru mine!http://community.webshots.com/user/Edinutza?vhost=community

Mergi la inceput