Daria, minunea lui Dumnezeu pentru noi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

fara cuvinte...Dumnezeu e mare! Slava Domnului in toate! sa va traiasca, sa creasca mare, sanatoasa

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Sa-ti traiasca esenta pretioasa! Sa dea DD sa creasca mare si sanatoasa!



Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!


Poznele lui Andrei

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Dalma, sa va traiasca minunea Daria si sa va aduca numai bucurii, sa fie sanatoasa si fericita!
(te asteptam mai des si la licurici....)

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Dalma eu tot iti zic: am plans in hohote...FELICITARI!Sa va ajute Dumnezeu sa va mearga bine si de acum incolo , sa-ti traiasca minunea si chiar vino la noi la odisee...Am avut si necazuri dar si o mare minune:DARIUTA ta!

Te asteptam la licurici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micaela06 spune:

Am intrat sa iti citesc povestea cand am vazut ca e vorba despre o minune Daria. Povestea voastra e impresionanta si tu, mamico esti o invingatoare. Sa iti traiasca minunea, sa fie sanatoasa si tu sa te bucuri de ea! Bravo Daria, fetitza minunata!

Mihaela de Daria-Maria (23 iunie 2008)

O comoara, o comoara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

Dalma, felicitari pt licuriciul luptator. Am vazut pozele, e o scumpica. Sa va dea D-zeu sanatate si fericire.
Povestea m-a impresionat pana la lacrimi. Multumi ca ai impartasit cu noi momentele si sentimentele traite de la nasterea Dariei si pana acum.

O zi plina de bucurii!
Eliza & Florence Maria & Stefan Takeshi
Nasterea broscutei
PoZe CaLdE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Dalma impresionanta povestea ta , sa va dea Dumnezeu sanatate si putere. Sanatate micutzei Daria (are acelasi nume cu al fetitei mele) , sa va bucurati de ea si sa va aduca numai impliniri. Sunteti binecuvantati cu asa o minune de fetita . Crestere usoara in continuare si multa, multa sanatate.




Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008
http://community.webshots.com/user/adacoman

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Dalma si Daria
Daria este cu adevarat un dar de la Dumnezeu, o micuta luptatoare, iar tu Dalma esti o mamica speciala.
Sunt tata de prematur. Noua ni s-a spus ca trebuie sa fi un om special sa fi parinte de prematur. Este o adevarata lectie de viata care o inveti zi de zi alaturi de puiul tau.
Oricat de penibil pare, sincer, am plans citind povestea ta. Am suspinat cand am privit primele poze, si am zambit cand am vazut ce falcute aveti acum. Dumnezeu sa va fie alturi si de acum inainte si Daria sa creasca mare si sa fie sanatoasa!

Alexandru, tati de 3 copii perfecti
(un baietel nazdravan, o fetita mica luptatoare, si un ingeras in cer)
_
Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

E adevarat fetita ta chiar e un dar de la DUMNEZEU.
Sa va creasca mare si multa sanatate!!!!!!
luptatorei Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Dalma, felicitari pt Daria, ati luptat mult pt ea! E cu 2 zile mai mare decat a doua mea fetita Sunt de-o seama, desi probabil ca la voi se va tine seama de varsta "corectata".
Ce micuta e! Sa se faca mare, si sa fie sanatoasa, sa recupereze tot tot... Pana acum zici ca suntei bine cu ea, nu? Sa fie tot asa si de acum incolo!

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput