FIV la Cluj 8

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

pai....tot trebuie sa ma duc la control. asa ca...de ce sa nu fie in 17?! daca nu intervine vreo schimbare neprevazuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

si io viu in 17 na !!! poate ne intilnim pe acolo !!! glumeam fetele dar criadema a zis sa merg mai repede de ziua 2 si poate se nimereste sa fiu si eu pe acolo ,nu stiu inca ,sunt tare nehotarita si aeriana ,oricum mai discutam si poate poate !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

fetele mersi tare mult de informatii ! nu cred ca o sa fac la Reghin nici o analiza ca astia nu-s de treaba ,poate la ms sau la cj , vom vedea .Fetele eu cum ajung la gine 1 ca-s cam paralela 45 cu orientarea !!! Uratico unde ai disparut fatuca ??? iesi la atac ! fetele astea ma maninca cu ... fara burtica !!! da fetele sa stiti ca nu-s buna ca am numai oase asa ca nu ma puteti minca >>>na

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bei...ce-i atata zarva aici?si ce-i cu discriminarea asta??
apalino-eu imi iau bocanci si dau la picioare!tu ce alegi?
dar mai bine stii ce zic???sa mancam noi doua niste peste,ca daca ne manca fetele astea,macar oasele de peste le vor sta in gat!hihihi
pe 17?cand e 17?care 17?ca poate vin si io!sa vad mandrete de burtica!!poate se ia si la mine!de-abia astept!
si fete frumoase,destepte,devreme acasa,cu forme apetisante...nu va mai faceti atatea probleme,ca va ajungem si noi din urma!ca eu maresc miza..cu tripletii care o sa-i am in burtica o sa arat ca un elefant!
si mai madutzule si tu bruni ce va tot plangeti atata?sunteti amandoua frumoase foc!!si nu sunteti plinute asa cum va plangeti!pe cine vreti voi sa pacaliti?ce ne tot minciuniti acolo?aveti grija ca bataia doare!!!!!
fetili!
aaa...apalino,cu analizele stai linistita ca te inteapa si iti sug sangele vampirii aia din spital de numa numa!!
eu insa merg pe alt principiu-imi fac analizele acum,in caz de e ceva in neregula sa rezolv pana la fiv!
oricum de intepat nu scapi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

bai, da cit ati mai scris de dimineata, ati umplut 3 pagini si ma puneti in dificultate ca nu stiu cu ce sa incep.
maddutz multumim de noul capitol, si eu zic ca e important ca am inceput in capitolul 7, sa speram ca va fi cu noroc
Fetelor, fiindca aici a avut loc o dazbatere in lipsa mea tre sa va marturisesc ceva. Eu le stiu personal pe maddutz, uratica si brunadria, toate sunt frumoase foc, nu sunt nici prea grase nici prea slabe asa cum incearca ele sa va induca in eroare. Ascultati-ma pe mine, sunt genul de fete dupa care baietii intorc capetele. No asa ca v-am deconspirat
apalina tu zi cind vii la cluj si cu ce, ca si pe tine vreau sa te cunosc . Si eu zic ca de aia te-a chemat in ziua 2 ca sa faci analizele asa ca sa vii pregatita adica nemincata. Se fac si la clinica si la laboratoarele private, ideea e ca se platesc in ambele locuri asa ca sa vii pregatita si sub acest aspect. Nu stiu unde pretinde doctorul sa le faci, eu le-am facut la privat ca in clinica trebuia sa merg in vreo 2 locuri ca sa le fac si mi-a fost mai usor sa le fac la synevo. Vezi tu dupa ce vb cu doctorul si cu bioloaga.
moniland eu nu vin la control in 17 da as vrea ca vreau sa vad si eu burtica cu gemeni Ca poate se ia si la mine . Da cum sunt din cluj o sa iti trimit pe PM nr. meu, daca ai timp sa ne intilnim la un suc sau ai nevoie de ceva cu mare placere.
dedus sa nu fii necajita poate ca totusi nu e totul pierdut
turqoise tu munceste acolo si sa vii cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

mara-de tine nu zici nimic?pai ne umplusi aici de complimente si tu nica nica?recunoaste ca si tu esti undercover(sa stiti ca ii frumoasa foc!si e si slabuta!-na!ca te dadui de gol)!!!!
stiti ceva fetele-suntem o gasca de gagici super faine!niste misse betoane!si suntem si modeste pe de-asupra!suntem adevarate modeale-in frunte cu apalina-ca vorba aia-1.80m,90-60-90...pai va dati seama!!cucerim lumea impreuna!suntem una si-una!
o sa rupem gura targului cand o'm iesi cu poznasii nostri de bebei pe strada!o sa strige lumea dupa noi numai "hello sexy mamma!"hihihi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dedus75 spune:

fetelor ma binedispun de cate ori citesc ce scrieti....si wow!!!tre sa recunosc ca sunteti harnice rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

mersi Mara ptr raspunsuri ,atunci zici sa stau cumintica pina in ziua cu pricina (ziua 2 )?O sa mai postez pe aici pe topic si o sa afli cind vin la Cluj si mi-ar place sa ne cunoastem , e interesant sa cunosti persoane dupa ce vb pe net si le stii cit de cit .La fel a fost ci cu Criadema ,aveam niste emotiiiiii ! parca mergeam sa-mi cunosc soacra ,nu alta ,dar a fost asa cum am sperat ,o persoana deschisa ,plina de viata ,optimista ... exact parerea ce mi-o facusem despre ea cit am vb pe net .asa ca gata gheata s-a spart ,acum vreau sa va cunosc pe toate !!! Uratica fete faine suntem da la mine mai taie din 90 ala primul ... ca nu m-a inzestrat natura mai deloc da' e bine si asa , in rest corespund

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

off, fetelor si eu vreau la cluj, am ajuns sa mi doresc sa fac injectii, cat mai repede posibil, eu care de fapt nu le suport...
sunt in trataive inca, cu al meu ..poate ,poate ....apar si eu la cluj...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

trezirea!!!!!!!!!
hihihi-v-am spart!!!v-am rupt in doua azi!recunoasteti!hai recunoasteti!
ioti-vini si ...
bei fetili-voi chiar vreti sa-mi tai venele ca eu mi-s acilea si voi in cluj?
vreau si eu la intepat!la analizat si alte cele!mi-e dor de voi,de cluj,de dr micu-mare,de mall,de spital,de lumea din spital care ma invidia si era fff ofticata ca eram singura care am primit floricici pe perioada sederii mele acolo-sa raman fara si nu alta,mi-e dor de supa aia din spital-noroc ca avui cu ce sa manc si ce sa manc-datorita lui madutz-ca eu aeriana cum is,uitasem sa imi iau tacamuri si plus de asta ma intreba fata frumoasa ce sa-mi aduca la spital si ii zisei si eu-niste portocale..si-mi vine fata cu toata taraba de portocale din piata-ca avui o luna acasa de mancat din ele!hihihi-cand imi amintesc si evadarea mea din spital,inainte de operatie,vrajeala ce am avut-o in mine ptr a-mi sustrage hainele de la garderoba,ma bufneste rasul!mai mai ca era sa nu ma mai duc la taiat!trebe sa fac cumva si sa ma sutesc de-acasa cateva zile sa va vizitez!
apalino-stii ce e fain la intalnirile astea pe nv??faptul ca te intalnesti cu pers cu care ai vorbit pe net si ai impresia ca le cunosti de-o viata!si nu te mai opresti din turuit!
oricum abia astept sa ne intalnim cu toatele sa stam la o sueta!!!!e valabil si ptr fetili noi!auzirati fete mistoace???o punem de-o intalnire!
bruni-nu te mai necaji!daca ai nevoie de intariri suntem aici!!punem toate osu' la treaba,mintea la contributie si sa vezi ce repede cedeaza bruni al tau!
madutzule,maruto-mi-i dor di voi!vreau si eu la intepat!
deduso-cum mai esti fata frumoasa?
turqoisule-tu la ce pozitie ai ajuns?
criademo-pai ce faci,ne parasisi?pai se poate?stii cum e fraza remixata..."daca tu nu ni vrei,noi ti vrem!!!"
moni-mai asteptam detalii despre bebici!ca ne umpli inima de bucurie,duiosie,tandrete..
enni,jovana-sper ca sunteti bine si voi si puiutii!abia asteptam picanterii si poze cu !
anamy,lilicica,petruta-
off off mai mai..

Mergi la inceput