Totul pentru bebelusii DC!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk.m spune:

nu sunt atat de seriosi cum am sperat. am comandat un cuptor cu microunde si mi-a venit gata stricat, a trebuit sa dau "n" telefoane ca sa rezolv problema, pana nu am facut poze si nu le-am trimis pe e-mail asa cum fac nemtii nu am rezolvat nimic, fiecare cu care vorbeam imi zicea altceva. inteleg ca firma plateste bani pentru publicitate pe acest site, si chiar si pt. acest subiect postat aici, dar nu sunt prea seriosi. dureaza mult pana vine coletul, oferta e aceeasi de prea mult timp... preturi aberante la unele produse. Asta nu e Quelle de Germania, ci e adaptat pentru Romania. De fapt, operatoarele nici nu pronunta cum trebuie numele, ci intr-un mod pur romanesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

eu sunt client destul de fidel, pt ca mi le aduc la botul calului:)

dincolo de acest aspect insa, sunt f f f multumita de hainutele pt copii, iar daca mai prinzi unele si la reducere, este o afacere f buna. plus ca am comandat rochita de ocazie cu 700.000 (neredusa). unde mai gaseam eu alta la fel de reusita si cu banii astia?!?

si de jucarii sunt multumita, in linii mari.

interesant a fost momentul mop cu aburi. chiar erau pe atunci vreo 2 sau chiar 3 subiecte deschise pe aceasta tema, si eu eram cam singura care se lauda ca merge bine aparatul. chiar a mers din prima, spre deosebire de ceea ce se scria pe atunci pe forum, dar dupa vreo jumatate de an a inceput sa dea rateuri. am sunat la ei si reparatiile se faceau doar la satu mare si m-am lasat pagubasa.

la lucrurile pt adulti insa, e durere. o bluza 36 imi venea f bine, iar alta 36-38 imi era f mica. sandalele comandate acum 2 sau 3 ani (nici nu mai stiu) nu au venit nici pana in ziua de azi. nici al 2lea sutien din set. asta tot de acum 100 de ani. si nici poncho pt fetita mea nu a sosit de asta toamna, nu ca l-as mai astepta.

cat despre cataloage, am verificat la ei si mi s-a confirmat ca e vina celor de la curiero. quelle mi le expediasera, astia nu le adusesera, asa ca am reclamat si in vreo 2 zile au aparut de urgenta. asta s-a intamplat de mai multe ori.

soacra mea e f multumita de lenjeria de pat, de perdele si de marimile mari ale hainelor.


cam asa stau in linii mari lucrurile in cazul nostru. revenind insa strict la subiect, sunt f multumita de lucrurile pt bebei si pt copilasi.

chris + alexandra



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Si eu sunt un client nemultumit. Culmea e ca la inceput am fost in al noualea cer insa de un an si ceva isi fac de cap. Am comandat in septembrie 2 sutiene de alaptat. Am nascut la sf lui oct minten Alex nu a mai suge insa sutienele nu au venit. Si nici nu s-au sinchisit sa imi raspunda la mail cand i-am intrebat de ele. Nasol. Nici eu nu vreau sa mai aud de ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

ziua buna
si eu fac parte din categoria celor nemultumiti
am dat comada la ei mi-a venit in mail toate datele si am asteptat si iar am asteptat produsul sufletul...am sunat la ei si imi zic 'din pacate prod numai e pe stoc'...nici sa nu il mai asteptati...ce?cum? ..pai nu puteau sa faca asa de cand au trimis confirmarea nu sa astept sa imi sara ochii....macar cumparam de la alta firma si gata...deh...acum si noi multumit omul nu a fi nicodata...oricum a fost deranjant


Eliza mami de
ingeras Ionut Pavel
si de

Dimitrie Gabriel 12.11.2008 botez
*******************************************
"La toate greutatile vietii tale cauta in tine puterea cu care sa le poti tine in piept.La ispita frumusetii tu ai infrangerea; la greutatea muncii, curajul; la vorba rea, rabdarea.Si cand ai ajuns la aceasta deprindere, nimic numai poate rezista in calea ta."
Epictetus



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fiona67 spune:

Probabil ca din astfel de motive site-uri puternice ca Amazon nu livreaza in R decat carti, DVD-uri si CD-uri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

quelle e ok, nu am comandat decat de vreo doua ori, insa intotdeauna am primit la timp tot ce am dorit...sunt seriosi iar produsele sunt calitativ superioare...nu am nici o reclamatie de facut

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Quelle m-a dezamagit si pe mine. Am facut in iunie o comanda, am sunat cand am vazut ca intarzie, iar domnisoara de la telefon mi-a raspuns sec: "trebuie sa reinnoim stocul". Bun, am zis, cand? "asta nu va pot spune"... WHAT?!!! m-am enervat si le-am trimis mail ca renunt definitiv la comanda. Atitudinea celei cu care am vorbit m-a lasat masca!! Poate numai la noi in RO o fi posibil asa ceva?!

Mergi la inceput