Totul pentru bebelusii DC!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

A, si poate va intereseaza, in caz ca vreti sa comandati biciclete pt copii (am inteles ca au nu stiu ce marca la pret f bun, eu n-am studiat inca piata), am auzit deja de la 2 persoane ca le-a venit comanda in 3 luni! deci se pare ca acestea trebuie comandate din timp.
Mie pana acum mi-a ajuns orice comanda in 2-3 sapt, max o luna.

-cel putin pt cumparatorii din Bucuresti, nu uitati sa specificati ca doriti expedierea prin curiero, costa exact la fel ca si cu posta ro si aduce pachetul la botul calului. Sunt seriosi!

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") si acum tiker DPN 7 sept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui sovietica


-de multe ori o comada mai stufoasa vine esalonat, in mai multe pachete, pentru ca vine din directii diferite. Dar niciodata n-am mai auzit pe nimeni sa plateasca de 2 ori transportul. acest lucru se vede din facturi. cei 19 ron pt expediere se platesc odata.



(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") si acum tiker DPN 7 sept



Ma auzi pe mine acum....ma repet, eu am platit expedierea coletelor de doua ori si crede-ma, nu am motive sa mint- le-am facut la un moment dat multa reclama printre prieteni (asa cum le faci tu acum), dar de acum inainte chiar voi spune la toata lumea ce neseriosi si ce sarlatani sunt!!!! Si parca vad ca dupa aceste postari brusc se va trezi sa ma contacteze cineva si sa ma intrebe "de sanatate"...dar nu va mai obositi, nu ma mai intereseaza produsele voastre!

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI POZE NOI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Imi pare rau daca te-a suparat postarea mea, n-a fost cu intentie. N-am vrut decat sa impartasesc experientele mele cu ei, bune si rele, poate cuiva i-o folosi. N-am zis ca nu cred ce ti s-a intamplat tie, in locul tau chiar le-as fi facut reclamatie la opc.
Stai linistita, eu sigur nu nu te voi contacta, nu imi doresc deloc acest lucru.
O zi buna, iti doresc ce imi doresti.

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") si acum tiker DPN 7 sept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui sovietica

Imi pare rau daca te-a suparat postarea mea, n-a fost cu intentie. N-am vrut decat sa impartasesc experientele mele cu ei, bune si rele, poate cuiva i-o folosi. N-am zis ca nu cred ce ti s-a intamplat tie, in locul tau chiar le-as fi facut reclamatie la opc.
Stai linistita, eu sigur nu nu te voi contacta, nu imi doresc deloc acest lucru.
O zi buna, iti doresc ce imi doresti.

(\/) pozici www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") si acum tiker DPN 7 sept




Tu m-ai inteles gresit...nu la tine ma refeream cand am zis de contactat ci la cei de la quelle...me enerveaza ingrozitor ca atunci cand se vad stranse cu usa foarte multe firme incearca sa-ti inchida gura facand eforturi sa dreaga busuiocul...in al n-lea ceas...despre asta era vorba
Cat despre chestia cu platitul coletelor...eu spusesem mai sus povestea si pe urma ai venit tu care ai zis ca tu nu ai auzit nicodata ca cineva sa plateasca de doua ori...ti-am zis ca eu sunt exemplul pe care tocmai il ignorasei...si iti mai dau cateva prin jurul meu...
Sa nu crezi ca am vrut sa fiu nepoliticoasa cu tine sau ceva...doar ca tu faci acum cum faceam eu la inceput...ii ridicam in slavi pentru ce? pentru nimic pana la urma.
Numai bine si o zi buna
Si chiar am si eu o intrebare pentru cei care au postat acest mesaj -facea parte din contractul de publicitate (a fost un bonus sau ceva?) ....este o pura curiozitate (am lucrat mult in bransa si stiu cum merg lucrurile)...ca daca a fost doar o initiativa draguta a celor care au acest forum....nu pica foarte bine...pareri proaste ca ale mele veti auzi din ce in ce mai multe.......

Oana siCati mica (1 an si 5 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI POZE NOI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana spune:

Eu am comandat de la Quelle cizme si haine de iarna si am fost foarte multumita de ele! Este adevarat ca mi-ar place sa trimita mai repede marfa - insa daca stii ca ai de asteptat este foarte OK. Am vazut si o lampa care imi place - este o lampa in forma de girafa pe care mi-o doresc foarte mult. SI ma intereseaza mobila de gradina foarte mult.

Eu nu stiam ca ai au magazin si livrari in .ro si m-am bucurat ca am aflat de la DC.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

SI eu am comandat de mai multe ori la ei. Produsele de copilasi sunt de o calitate deosebita (parerea mea) dar....

si eu am platit de 2 ori curierul in functie de cum au trimis ei coletele ceea ce nu mi-a convenit.

Prin octombrie 2007 am comandat niste ornamente de pom pe care s-au sinchisit s ami le trimita prin martie 2008 (SINCER fara sa exagerez) Evident ca le-am spus pas

Cataloagele, eu am comandat cel pentru mama si copil si mi-a venit unul cu haine pentru silfide ori eu am deja 76 de kile and going...

Comanda vine dupa cel putin 3 saptamani in cel mai fericit caz

Fetele de la relatii clienti habar nu au de capul lor iar de produse habar nu au sa-ti dea detalii...

Mai imi aduc aminte si mai scriu



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 11+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Ah, plus ca au preturi diferite in functie de marime. Sunt sigurii la care vad asa ceva.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 11+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

sovietica, te asteptam la odisee. daca vrei bineinteles



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 11+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Am si eu o prietena care a comandat o rochie de la ei. Ib catalog era absolut bestiala, si cand a venit coletu era de fapt o bucata de carpa si aia cusuta stramb. De asta ma mir cand zice multa lume ca sunt lucruri de calitate. Insa cu pretul in functie de marimi, sa stii ca nu sunt singurii Moni, si la Redoute au la fel. Crek calculeaza in functie de cat material intra.

bujo mami de Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

M-am referit strict la hainutele de bebei care au un bumbacel extraordinar (este un bumbacel eco sau ceva de genul)
Acum sincer eu mi-am mai luat de la ei o pereche de pantaloni si niste sutiene, pantofi. Pantalonii i-am returnat pentru ca evident erau huge dar erau de o calitate foarte buna. Pantofii sunt hmmm, indoielnici iar cu sutienele ma inteleg extraordinar. LE-am purtat toata sarcina trecuta si au fost super. Acum mi-am mai comandat un set. DAr hainutele de bebei si prosopel si paturica si tot ce-am luat de la ei au o calitate deosebita. NU stiu bluzitele, rochitele etc cum sunt. PErsonal n-am patit-o.
Din punctul meu de vedere e pacat ca la celelalte capitole stau atat de prost.
Ai dreptate cu Laredoute, mi-am amintit Ca si de la ei am comandat o gramada. Pacat ca nu mai putem lua direct din Franta.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 11+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput