Rahova sau apropiere (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna dimineata fetelor
haideti la o nu numai virtuala...ofer si reala pentru cine doreste

vicky, parca am vazut ceva..o bicla si mai era un aparat...dar nu am dat atentie...
spor la cumparaturi pentru ziua lui Adi

Mireluta, lasa ca slabesti tu acum bb e important si e bine ca te simti ok sanatate multa

pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Monica, mi-ar prinde bine si bicla,dar din pacate nu am loc. Imi trebuie ceva ce se poate plia si pune sub pat sau biblioteca.
Multumim de cafea, prinde bine, nu stiu ce am avut azi-noapte dar n-am prea dormit, si cat am dormit am visat urat. La 5, cand a sunat ceasul, imi venea sa-l arunc.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vicky, asa e...ne-ar trebui si noua o camera speciala pentru activitati sportive...

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

'neata!
mai pe mine m-au apucat neste ameteli dimineata de ziceam ca nu mai ajung la birou...
stari de greata,dureri de cap
am avut un covrig in geanta si am mancat din ala ca sa nu dau la boboci in maxi-taxi
acum parca imi e mai bine dar tot ma doare capul...
de fapt de ieri m-a cam luat durerea de cap

ieri m-am intalnit cu nebunele de la "prietene la plesneala" in herastrau...Mihnea nu a vrut sa vina sa ca m-am destrabalat singura +copiilasi dragalasii ...dar cea mai scumpa a fost Sonia a lui kay...ne-a aratat si operatia ei

apoi acasa am facut negresa lui Mihnea ca voia ceva dulce

si gata weekendul...


va si sa aveti o saptamana minunata!






Alaturi de EMMA
Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
ViO ,mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Vio, poate esti deocheata daca nu esti ? Sotul meu nu crede in deochi, descantece, farmece, dar eu da, ca-s patita. Asa ca ori te descanti singura (Tatal nostru) ori gasesti pe cineva sa o faca.
sa treaca.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Vicky,gravida nu sunt....ca stiu io sigur
deochiata, sa vaz
sau mi s-a aplecat de la mancare...Oana(kay) zice sa nu fie de la mancarea de la restaurantul unde am fost ieri numai ca io am mancat doar bruschete(paine cu rosii si ceva parmezan)

asa ca sa vad cum mi-o mai fi azi!
parca incepe sa mi se mai lumineze capul

Alaturi de EMMA
Alaturi de SONIA
si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA
ViO ,mamica lui MIHNEA viitor "descoperitor" de infinit


Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Buna seara dragelor

Vio multa sanatate. Sper sa iti revii repede repede
Vicky spor la cumparaturi pentru ziua lui Adi
Mirela lasa ca ai tot timpul din lume sa slabesti dupa ce vine bebe. Tu si samburelul sa fiti sanatosi ca restul...se rezolva cumva.

Noi am fost in weekend la Fetesti la un botez si pentru prima oara in viata noastra l-am lasat pe Tudor sa stea cateva ore cu altcineva, in acest caz cu socrii, fara nici unul dintre noi, pentru cateva ore. Adica vreo trei. A fost si el cu noi la restaurant dar la o bucata de seara l-am adus acasa sa ii dau sa manance si l-am lasat cu socrii, iar noi ne-am intors la restaurant sa mai stam nitel. Nu va zic mai fetelor ca s-a suparat copilul meu pe mine. Toata seara dupa ce ne-am intors a fost rece rece rece cu mine, intindeam mainile sa il iau in brate, el mi le dadea deoparte, il strigam sa ii arat ceva, el se uita la mine dupa care intorcea capul, nu m-a luat in brate, nu m-a pupat, nu s-a jucat cu mine, m-a ignorat aproape total. I-a trecut supararea va dati seama dar...nu mi-a picat prea bine, recunosc.

Va pup pe toate

Sa aveti o saptamana frumoasa

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata. Am o stare ingrozitoare, la servici mai nou stau in curent, si nu-mi prieste. Ma dor toate oasele, ma doare capul, ma dor pana si degetele de la maini. Sper sa nu racesc taman acuma.
Ieri am fost sa cumpar adidasi noi lui Dani, cele 2 perechi cumparate in toamna anului trecut il strang. Am cumparat nr.36. In ritmul acesta, o sa ajunga sa poarte 45, exact ca Adi.
Si, Monica, n-am prins-o ieri pe d-na sa o intreb, dar am intrat intr-o librarie sa cumpar un stilou lui Dani, am intrebat de manuale si mi-a spus ca s-au retras de pe piata! Cum si de ce? Nu am reusit sa aflu!
Va , sa ma apuc de treaba cat mai gandesc coerent si mai pot tine mana pe mouse.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna ziua si de la noi
suntem bine,azi am fost sa imi fac analizele,mi-am mai facut si o eco,bebe zburda pe acolo deci totul ok,acum sunt in dilema ca mi-a dat dr sa fac si niste analize suplimentare cu plata:toxoplasma,citomegalovirus si rubeola care costa toate vreo 280ron si nu prea imi vine sa dau atatia bani,voi ce ziceti or fi de importanta...nici nu stiu....ma rog..
VICKY daca vrei carti sau manuale exista langa noi targul permanent de carte,unde sunt toate editurile si iti face si reducere 20% deci ajungi sa le iei cam la jumate decat in librarii,eu de acolo imi cumpar mereu si pt mine si pt andu,cand ajung pe acolo nu mai ies vreo 2 ore asa ma pasioneaza cartea si plec cu bratul plin de carti
acum fug ca am putina treaba si revin,va pupic pe toate

MIRELA mami de andreas nazdravan si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Mirela, unde e tirgul de carte? Tu pe unde stai? E deschis si in WE?

Sarcina usoara in continuare!



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro
Despre Andrei



Sa ne rugam pentru Emma, zilnic orele 13

Mergi la inceput