**LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (312)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

maraki am tot uitat sa te intreb: ai primit PM-ul de la mine cu reteta?

_
Gio16+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Si eu am uitat sa iti multumesc pt retetaAm si trimis-o imediat cum am primit-o
Am luat banii de la italian, el cand spune ceva, trebuie neaparat sa fie asa! Daca a zis ca nu imi da de la Robert bani alaltaieri, nu a dat...a facut o hartie ca sant din sal. meu si a spus sa vin astazi.M-am dus, a rupt hartia veche, a trecut.o pe numele lui Robert si mi.a dat si diferenta ramasa( promisa de fapt ca sant bani luati in avans ) Cam asa este el...dar azi a fost ok, am vb ca cei mai buni prieteni

Astery

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Ca tot scria Ana de cursurile culinare, a avut si Giorgos ieri 3 ore de bucatareala A facut tiramisu de portocale( ala nu e tiramisu din cate mi.a spus ) si inca ceva dar am uitat Il intreb cand vine acasa Cica-i invata sa manance sanatos

Astery felicitari pt inscrierea lui Razva la scoala centrala

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Maraki f bine ca invata sa bucatareasca, pune-l sa exerseze si acasa
Eu am umblat azi dupa pachete, la posta dupa un pachet de dvd-uri ale lui Jean ca isi comandase o groaza si nu i-au incaput in cutia postala( normal ne baga acolo pachetele) si nu eram acasa cand au venit la un punct de unde se ridica coletele comandate pe La Redoute...cam dezamagita am fost de comanda, in special de hainutele lui Alain care sunt nu sunt nimic deosebit in fine le prevazusem oricum mai mult pentru stat in casa deci e ok . Am primit si coletul de la YR, super incantata macar de asta mi-au dat si ceva produse cadou si o oferta cu produse reduse la 50 % si ofera ceva geanta cadou daca comand iar in 10 zile si o sa o fac ca imi place geanta si mai gasesc eu ce sa iau de acolo .
Cam asta a fost ziua mea mai mult pe drumuri, Alain a fost super incantat ca s-a plimbat, eu mai putin plus ca mi-am tras portiera de la masina peste barba ca nu eram atenta ca se gasise Jean sa imi zica ceva cand inchideam usa si nu auzeam si m-am aplecat ca Bula am fost, noroc ca m-am dat cu ceva alifie cu arnica si cred ca scap de vanataie ca ma si infunda rasul cand imi amintesc.
Alain isi incepe ritualul de seara dandu-si jos sosete, pantaloni, pampers si apoi mers la WC de 10 ori pana ma satur eu si il imbrac la loc.
Al meu sot se uita la un fim cu invaziile mongole si eu o sa imi pun un pahar de vin rosu in tot acest context o seara frumoasa tuturor.


Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Nimeni in zona ?


Silvi si strumf mic Alain 19.01.2006
Adevarul, pur si simplu, este rareori pur si nu este niciodata simplu. Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Buna seara si de la mine. In sfarsit gata si cu sesiunea ...
Azi a fost o zi superba si m-am ocupat exclusiv de familie, ne-am jucat, de-am dragalit, am iesit la plimbare ,iar ne-am distrat, ne-am uitat la desene impreuna (Popeye Marinarul) si asa a trecut o zi frumoasa in familie. Vai ce dor imi era de ziua asta . Maine Nelu e la servici asa ca voi fi singura cu copiii acasa.
Maine dimineata mergem la prietena mea la bile sa ne distram putin.
Niste poze cu "pictorul" meu..in sfarsit i-am montat masa primita de la mos craciun si e tare incantat de ea, de abia a vrut sa iasa la plimbare, el vroia sa stea sa deseneze, picteze.. Imi place foarte mult masa, e stabila si se face si masa si tabla.
http://www.dropshots.com/biancas2 .
la toata gasca

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Multumesc tuturor pentru urarile facute de ziua Ioanei. la toata lumea.

daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007)
www.dropshots.com/marchplayer" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Aseara dupa ce am venit de la examen cadou de terminare de sesiune am fost la o tura de "shooping" . pe copii i-am lasat la bile iar noi pe la cumparaturi. Am intrat si le Leonardo si am ochit o pereche de pantofi cam inalti dar frumosi . Si ieri Nelu tocmai m-a intrebat ce vreau de Sf Valentin (iar ...ca inainte cu 2-3 saptamani mi-a cumparat un inel de argint dar a uitat ) si i-am spus ca vreau pantofii de la Leonardo. Asa ca azi am mers in plimbare pe jos pana acolo (cam 1.5 km) noi pe jos, Dani pe bicicleta. Si a pedalat Dani atata,,,inapoi era cam obosit si mai mult l-am impins si a venit si pe langa bicicleta dar a pedalat super mult si bine zic eu. Si m-am facut si cu pantofi...(pantof botina asa ceva...au o funda pe lateral )

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Buna dimineata ca o tare si buna.
Bineteles ca m-am trezit la 7 ca fiu-meu nu are somn... cred ca a auzit alarma lui Nelu de la telefon si s-a trezit. A mai stat el in pat pana la ora 8, si-a baut cacao dar apoi i-a trebuit sus sa vina sa picteze si sa coloreze. Si-a luat cariocile si s-a apucat sa "scrie" pe tabla. I-am udat buretele sa poata sa stearga si acum are ocupatie. Doar ca observ ca ii place sa picteze mai mult..l-am intrebat daca la gradinita picteaza si mi-a spus ca nu. El a mai pictat cu Sandra si de aici stie.
Merg sa fierb niste oua moi, cu paine prajita cu unt, mancam de dimineata si mergem la bile. macar asa mai stau la povesti cu prietena mea ca tot ocupate am fost amandoua...ea cu servici, eu cu sesiune si servici...sambata , duminica cand am putea noi sa ne vedem ea lucreaza asa ca mai rarut ne vedem la o barfa .
Duminica frumoasa sa aveti

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi 1, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Poze cu noi 2, www.dropshots.com/biancas2" target="_blank">Poze cu noi 3
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

printeselor SELIN si ROXANA!!! Multa sanatate, fericire si tot ce-i mai bun in viata!!!!

_
Gio16+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput