Miresele anului 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Kitzy, poate solutia e sa fiti mai matinali decat ea? Gio, as vrea eu sa gaseasca sefii o solutie, dar din pacate (sau din fericire), sefii suntem eu si sotul meu, si mi-a luat ceva vrem s-o invat ce avea de facut pe asa-zisa mea inlocuitoare, nu o pot lua de la capat, mai ales ca lipsa ei e temporara, de "fix" 2 luni, cat mai am eu pana nasc. Vedem noi cum o scoatem la capat. Poate vine ea mai devreme totusi, si pana atunci, merg eu cat pot. Ce-i drept, am fost foarte relaxata de cand a venit, am lenevit pana dimineata tarziu zilnic, iar de cand am aflat vestea cea proasta sunt iarasi stresata Ana-Maria 32+AMR 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ana-Maria matinal la ea inseamna 5 dimineata, nu-s chiar asa matinala ultima trezire e la 7, da acuma de cand a vazut ca poate sa faca o gramada de chestii, nu mai are stare, tot timpul trebuie sa fiu in garda sa nu faca vreo prostie
Acuma de curand a descoperit gardenia, am o gardenie mare si frumoasa si tot la ea trage, trebuie in curand s-o urc pe undeva sa nu mi-o nenoroceasca


Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Haideti sa va fac cunostinta cu bb Edy:
http://www.dropshots.com/ioanaP#
la eco de 7 luni, va arata si el mai uman, acum aduce cu un mic "extraterestru", dar sunt convinsa ca va iesi ceva frumos. ce-si lauda cioara puiul.

Ana-maria nasol, sper sa mergi cat mai mult la birou, sau sa vina tipa cat mai repede. Cu ce va ocupati?
Kitzy pai muta floarea, caci e o atractie pt. ea....sa vezi cand incepe sa mearga in picioare....trebuie sa iei totul de la nivelul ei.

Aici e o zi superba....am avut treaba in oras si m-am plimbat mult pe jos.... am dat o tura pe la piata de flori...s-au scumpit de sapt. trecuta. oricum, numai luni duc florile la gradi si numai educatoarei, ingrijitoarei si directoarei. as falimenta sa duc intregului personal.
si o zi frumoasa sa aveti si voi.

_
Gio20+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ioi, ce micut e sta acolo ca boierul, ce-i pasa si in ultima poza parca zambeste cu toata gura
Sigur o sa iasa un pui frumos, ca fratele lui mai mare, ca doar n-are cum iesi urat din parinti frumosi, nu?

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

LA MULTI ANI!!!!! SA AVETI O ZI FRUMOASA IN CIUDA VREMII DE AFARA,DE MULTE FLORI SI MULTA DRAGOSTE

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

doamnelor si mamicilor!!! Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi si de puiutii nostri minunati!!!

Asta e cadoul facut de pitic pt. aceasta zi minunata:
http://www.dropshots.com/giova#
e ajutat putin, caci numai sapt. asta au invatat-o, dar eu sunt tare multumita de cum o stie, la cat e de lunga.
si o zi frumoasa sa aveti.


_
Gio20+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La multi ani!
Sa aveti o viata frumoasa, senina si cu multe bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio foarte frumos a spus poezia, istet baiat ai si am vazut ca n-are stare deloc nici cand recita
Cum s-au sarbatorit miresicile?
Noi am fost la ai mei si la socri, atat

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi la pranz am avut invitati, la cina am intors invitatia....in rest dupa floricele pt. gradi si cam atat...a plouat si a fost urat.
Kitzy nu are stare, l-am mai pus sa o zica si tot asa facea, ba se ducea la pishu, ba se scarpina, ba sarea...n-are nicio treaba. In plus vad ca e foarte emotiv, si cred ca si din cauza aia.....

o sapt. buna sa aveti.

_
Gio20+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Dupa cum arata de neastamparat, n-ai zice ca e emotiv
Foarte bine ca are si latura sensibila, la fete le place asta
Acuma ti-am vazut semnatura....20+???????? Deja????
Imediat o sa ne prezinti

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput