Miresele anului 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1

Citat:
Ralu, e fain si turul prin tara...

facem schimb?
ce-ti pasa, tu acusi decolezi la Paris...




Madam eu tururi prin tara fac de-mi pierd rabdarile...nu vezi in cate delegatii merg...si nu mai pun drumurile la Bucuresti, Arges, Cluj samd in vizitele anuale pe la neamuri ....acu in concediu ma duc sa mai vad si altceva

La cat de sustinut am inceput anul cu infintari de firme, fuziuni si divizari, era si timpul de o vacanta ...eu asa fac in general trag 2-3 luni si cand vad ca ma lasa balamalele plec in concediu cate o saptamana sa imi revin


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Oana fata cu delegatiile ce-ti pasa, Tenerife....ma iei si pe mine in valiza? numa pana acolo ca ma descurc eu, dorm pe plaja sau ceva
Proiectul bb2 intarzie sa apara, cand prind barza aia inaripata o smotocesc rau




O sa sarbatorim la Paris, prima saptamana 7 zile din 7 impreuna...anul asta inca nu am apucat asa ceva, noroc ca ne luam concediu...si decolam din Cluj, daca vrei te iau
...si daca esti foarte ocupata, rezerva zilele alea in iulie sa veniti cu noi

...si cand prinzi barza, smotoceste-o bine...ca intr-un final cand me-om hotara si noi sa o invitam pe la noi sa nu trebuiasca sa o astept mult , sa stie ce o asteapta daca nu e punctuala


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pai mai Oana tocmai in iulie??? Offff! Deja ne-am programat si noi vacanta tot pe iulie. Nu puteai in iunie, sau august? Si de venit veneam numa io, ii lasam acasa pe restu Si iti puneai valiza mare? Ca intr-una mica nu mai incap

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, alea prin tara nu-s calatorii la tine.
Sunt stres curat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hai ca tocmai am venit de la Medias...de ce nu sunt excursii Ralu, din masina asa priveliste faina ai


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

o fi privelistea frumoasa, da' cheful lipseste sigur, las' ca stiu eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi suntem mai bine, de luni ne reluam activitatile.
In legatura cu criza asta...Oana stiu ca e la fel in toata tara, dar asta nu ne linisteste, din contra.... sa speram ca se gasesc alti investitori, care sa naibe mai multe lichiditati si sa costr. ceva, caci de nu ....
La voi chiar nu se simte vad, sa o tineti tot asa. Notarii sunt si ei in praf, avocatii o duc bine, doar procesele continua.
Botic .
Kitzy se cam lasa asteptata barza? lasa ca va veni imediat din tarile calde, dar cu frigul asta, e de asteptat sa intarzie.
Anamaria tu ce mai zici?cum esti?

va, un weekend fain sa aveti.

_
Gio19+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Am intrat si eu sa va salut si sa va urez o primavara frumoasa!Vad ca vorbiti de concedii si de criza financiara! Nu prea se impaca astea doua, la mine cel putin sunt strans legate . La asta se mai adauga si bebe care e pe drum, deci pot sa imi iau adio de la vacanta pe anul asta (daca e sa pastrez macar o farama de optimism, pe vara asta, sa zicem ).Gio, la fel si eu ma gandeam, avocatilor le merge bine si cred ca o sa le mearga si mai bine, data fiind situatia. E destul de trist si la noi, se resimte criza asta in aproape toate domeniile...Bebe din burtica e bine? Asta e cel mai important pana la urma, sanatate sa fie, ca le-m rezolva noi pe toate!V-am pupat, weekend placut in continuare si de maine o saptamana usoara si insorita!Ana-Maria 32+AMR 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

O primavara frumoasa sa aveti!
Ana maria asa ma gandeam si eu...criza si concediul nu se impaca bine... of doamne vad ca si tu esti cam jos cu moralul. hai ca mai ai putin si vine bebita. Trebuie sa o sun si pe Silvia caci nu mai stiu nimicv de ea. de nascut nu cred sa o fi facut, ne anunta ea.

Noi suntem bine, maine merg la analize si sa duc urina. De acum, lunar trebuie sa fac hemoleucograma si ex. de urina.
si sa ne auzim cu bine.

_
Gio19+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

O primavara frumoasa sa aveti! Cu soare mult, cer senin si caldura in suflete!

Mergi la inceput