Miresele anului 2006 (103)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


pe unde sunteti gagici?
cum ati petrecut weekendul?
sambata pe acasa, ieri la fel. Dupa amaiaza am fost la party-ul unei colege de grupa de-a piticului si atat.
ma bucur ca vine vreme buna, sa incep si eu incet-incet curatenia de paste.
si sa incepeti sapt. cu bine.

_
Gio23+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

bonjur, fete!

eu sunt pe aici...pe la servicel, cu treburi...sa ma iertati ca nu am intrat in week-end..insa m-am trezit sambata cu o sangerare de toata frumusetea ...si toata s + d am stat in pat de frica sa nu mai curga...si vad ca a fost cuminte...insa mi-am facut programare pt miercuri...sper din tot sufletul sa nu primesc vreo veste negativa
nu-mi explic de ce s-a intamplat asa..ca am fost cuminte ...nu am facut efort...nu m-am suparat.....

sa-mi tineti pumnii pentru miercuri, m-am programat la ora 11 dim.....Doamne ajuta sa fie totul ok!

s + d nu am facut mai nimic...am stat in pat, la orizontala...a venit mama la noi, ne-a facut ciorbissa...iubi a facut curatenie....a spalat geamurile, a intins rufele, a dat cu aspiratorul..treburi de barbat in casa, vorba aia

haideti la capitolul 104


krelia 7+
tzutzupida noastra creste si pozeaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz daca nu te-a durut burta si n-au fost cheaguri, atunci n-ai de ce sa-ti faci probleme, eu oricum iti tin pumnii sa fie totul ok. In primul trimestru sangerarile sunt frecvente din diverse cauze fara sa inseamne neaparat ceva rau Tu sa fii cuminte si linistita c-atunci si bb o sa se simta ok.
Acuma cum esti? Si nu ai gasit undeva loc mai repede sa nu mai stai pana miercuri? Sa fii tu mai linistita...
Gio si eu tre sa incept curatenia de sarbatori, asa mi de groaza....cu toate ca in fiecare weekend facem curat k la carte si de sarbatori de obicei in plus ne raman geamuri, perdele, si mai dam mobila la o parte, da oricum, taaare greu ma apuc de curatenie generela. Noi in weekend n-am facut mare lucru, sambata am fost la ai mei cu diana, ca alin a fost la job, si bolnvav saracul, cu febra, da a fost musai sa mearga, duminica dimi am fost la plimbare eu cu diana si dupa-aia la socri, si pe la 6 au fost ei cu diana afara si eu am stat la calculator

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput