Cozonacei de noiembrie-decembrie2008 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns isaelena spune:

BUNA FETELOR
am intrat si noi sa uram bafta lui Stefanut si multa putere. Tinem pumnii pentru Ginye! si asteptam numai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramiron spune:

Neata!! Am citit cam pe diagonala capitolul trecut...multumesc tare mult fetelor pentru gandurile si cuvintele frumoase Botezul a fost tare frumos, bebe cuminte, i-a ras in biserica tot timpul preotului, apoi am dus-o si pe ea la restaurant vreo 2 ore, apoi acasa cu bona si noi am chefuit pana pe la miezul noptii (eu am venit acasa pe la 9 si a ramas sotul cu invitatii ). Mi-au facut sute de poze, asa ca voi pune in curand cateva.
Doar ca n-a dormit toata ziua, desi se zice ca dupa botez se linistesc si dorm bine.....ei, n-a fost asa, a mea a fost agitata si obosita si n-a reusit sa adoarma ca lumea pana la ora 7 seara, dar apoi a papat si dormit toata noaptea.....si acuma inca doarme

Corina, sa va traiasca micutza Ariana crestina!! Daca nu ma insel, si Criss a avut botezul ieri, deci sa va fie de bine si sa va traiasca micutza Paula crestina!!

Gynie, Doamne ajuta sa treceti cu bine de operatie. Hai Stefanut, bebe puternic si curajos!!!

Nu mai stiu ce-am citit.....Alra si Mav, ma bucur, fetelor, ca au inceput bebelusii vostri sa pape si sa creasca
Otilia, bine ati aterizat pe pamant romanesc


_
Laura, mami de bebe Ecaterina Sara (6 dec. 2008) si domnisoara Rebeca Mara (16 sep. 2005)
Poze cu noi
http://community.webshots.com/album/569566859Ywlnwo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

ieri nu am reusit sa intru dar m-am gandit mereu la Ginye si la Stefanut.Sa le dea DD putere si sa ii ajute sa treaca cu bine peste aceste incercari.

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Si noi am avut botezul ieri
Ginye, tinem pumnii si ne rugam la Dumnezeu pt voi!
Cine afla ceva vesti, asteptam cu sufletul la gura...

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Ginye...Ne gandim la tine...

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Monica sa-ti traiasca micutza crestina....

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Ce-as putea sa-mi doresc de ziua mea...?Al meu sot e in mare dilema...

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayaana spune:

Buna dimineata,

Sunt si eu o mami de cozonac dulce, care va urmareste cu mult drag inca de acum zece luni...
Am intrat tocmai azi pentru a mai aduce un gand bun si o rugaciune pentru bb Stefanutz si mamica lui.
Ginye mult curaj si putere, Dumnezeu sa vegheze asupra voastra!

Ayaana, mami de bb Tudor (25.11.2008) si domnisoara Diana(28.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Doamne ajuta-l pe Stefanut si da-i multa putere mamicii, sa treaca cu bine ziua de azi.



Olivia de www.flickr.com/photos/24386067@N08/sets/72157610614218627/detail/" target="_blank">David, barbatelul mamei - 5 noiembrie 2008

Povestea nasterii

Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift, that's why we call it present!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isaelena spune:

LauraMiron si Monicabo sa va traiasca micuti crestini!
Lorellay LA MULTI ANI, MULTA SANATATE SI NUMAI BUCRII!

Ayaana multumim ca ne mai vizitezi si ca ai un gand bun si esti alaturi!

Mergi la inceput