Gravidute&Mamici de IASI (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca0234 spune:

LA MULTI ANI SARITA
LA MULTI ANI BIANCA ANTONIA
SA FITI IUBITE SANATOASE SI FERICITE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

hello

stiti un psiholog bun cu specializare pe cupluri/familie?

multumesc!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI BIANCA!


Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

LA MULTI ANI, BIANCA!!!

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)


Sonia are nevoie urgenta de noi



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissintibun spune:

La multi ani, Bianca! Sa ai sansa, sa fii iubita si sa ii faci fericiti pe mami si pe tati!. Esti nascuta in aceeasi zi cu socrul meu.
Miha,multumim mult de urari. I le-am transmis. Admir zilnic aproape bloggul, din ce in ce mai bine realizat.
Alina,ma bucur k ti-a placut casuta noastra. Si eu am admirat-o pe a voastra, se vede ca ati amenajat cu mare drag fiecare coltisor.
Kriss,frumoase pozele din miniexcursia voastra. Noi nu am fost niciodata la PNeamt si chiar vreau sa ajungem. Prin primavara, poate...
Mai vroiam sa mai scriu, dar nu ma mai lasa bebe mic si obosit.
Seara placuta!

Mami de Ami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Buna seara!
Va multumesc mult pentru urari
Michelle am facut petrecerea la restaurantul hotelului Capitol,a fost foarte frumos, am avut si lautari,a fost foarte frumos...am fost singuri in restaurant si nu se fumeaza acolo,este loc special pentru fumatori,deci Bia si ceilalti copii au alergat prin tot restaurantul(Biei i-am luat premergatorul)
Bia a ales de pe tava prima data cheia de la masina,apoi telefonul,luciul de buze,forfecuta,oglinda si ceas;la taiat motul a cam plins putin caci nu stia ce se intimpla;nanuta a imbracat-o foarte frumos si i-a luat si foarte multe hainute,o bicicleta si cercelusi si bratarica de aur;a mai primit o pereche de cercei din aur alb,un lantisor cu o figurina,un medalion de aur...cred ca are mai mult aur decit mina;a primit multe jucarii si hainute.
M-am cam lungit cu vorba...
O sa pun si niste fotografii in zilele urmatoare
Azi am fost la medic si surpriza avem rosu in git...si ne-a dat tratament
Tot azi am implinit 5 ani de cind eu si sotul meu suntem impreuna,si am primit cadou un inel de aur foarte dragut

Inca o data va multumesc foarte mult pentru urari

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Am pus poze de la mot si citeva poze facute azi...nu am putut sa fac citeva comentarii,nu mergea nu stiu de ce
Tot azi am tuns-o pe Bia ,uite o sa pun si o poza cu ea tunsa

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

poze

http://b1.lilypie.com/Xdg1p3.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ella - nu merg pozele.
Ma bucur ca v-ati distrat. Ce de cadouri a primit Bia

Michelle si Dominic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Salutare!

Va ofer o fierbinte.

Ani, va citesc, mai greu cu scrisul, ca nu-s prea bine.... Multumim. Multa sanatate lui Darius.

Kriss, sa va fie de bine plimbarica.

Daniela, multumim.

Noi.... nu foarte bine, dar ne descurcam. Scriu cand voi fi mai bine.

vacanta la mare
Poze din august-septembrie
Poze din Copou
Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata

iulia mesri de sanatate multa, stiu cat e de greu sa fii bolnav...

ella in primul rand LA MULTI ANI pt cele doua aniversari...sa fiti sanatosi, fericiti si sa vi se indeplineasca toate dorintele, frumoase cadouri a primit printesa.Sa le stapineasca sanatoasa.

noi am dormit fff rau asera, eu pina la 1.30 nu am avut somn cand am adormit si eu , pe la 2.15 sa trezit Darius plingand... era de la gingii.. dat cu gel gingival... si dupa aia somn pina la 5.15, sa trezit si a inceput gangureala... am crezut ca e trecatoare... ca mai face asa pina ce isi gaseste pozitia de somn... dar de unde se facuse 6 si el nici prin gand nu ii trecea sa faca nani... sa dus sotul sa faca o fapta buna... ii facuse biberonul cu lapte pt ora 8-8.30 ca sa nu se mai trezeasca atuncia.... vede Strengarul biberonul si dai urlete cand a vazut ca nu il dau il dau si a adormit .... numai o ora.... sa mai jucat cu sotul... acum doarme.... sa dus programul lui pe ziua de azi

ma duc sa din urma, o zi buna va doresc, la mine azi e o zi plina: spalat rufe, calcat, curatenie... deci mai putin la calculator

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput