America (146)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Ramona io-ti stiu puii ca m-am tot delectat asta-vara cand erau pozele la liber :))Si-s dulcii... siAnuta are asa un zambet de veverita . Am adoptat-o si Alexandru imi place mult dar e deja dat se pare

Foarte faina casuta .. noi am avut una mai mica in mijlocul sufrageriei in Franta:) dar erau mai mici si mi se facuse frica cand se harjoneau.
O sa pun poze daca le gasesc si prin .fr

Alintaroma nici eu nu cred ca exista copii draguti doar.. sunt toti foarte frumosi. Pana la o varsta sunt atat de candizi incat iese in evidenta tot ce au mai bun si frumos. Si au atatea :)) De ei depinde sa pastreze asta mai tarziu.
Mey nu-mi barfiti pruncii:))


Sanzi cu parul nu stiu ce sa zic..; Ai mei sunt tunsi scurt si sa fiu sincera se piaptana singuri si pe asternut n-am vazut nimic. Is in dubiu..


Pumba gradina Ramonei de cand o stiu imi submineaza moralul... A noastra este salbatica Numa poison ivy l-am scos :)) si si ala ca prostutii cu mazinile goale pana am aflat ce e ..oiii si tare plina de suferinta fu cunoasterea.

Editai pentru poze..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

eu nu vad pozele,imi cere sa imi fac cont

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

AB, ai dreptate cu copiii frumosi - toti sint frumosi. Dar, ca si la adulti - sint cite unii de-ti taie respiratia. Intr-adevar si eu ma minunez, stiu ca toti ne spunem unii altora ca avem copii frumosi, dar din toate pozele care s-au pus pe aici chiar n-am vazut unul sa nu fie chiar frumos! Ba uite si bebelicii astia abia nascuti, ca-s unul mai frumos ca altul! Sincer va spun, cind deschid poze de nou-nascut ma astept la ce-i mai rau. Nu stiu de ce mi-a ramas mie in minte ca ei nu-s frumosi. Poate ca de cind i-am avut pe ai mei ii vad altfel... nu stiu, dar chiar imi plac! Nu mai vorbim ce amintiri imi trezesc.
AB... ouch la poison ivy ala! Nici eu nu-s sigura ca l-as recunoaste. M-am tot uitat la poze pe internet, sa il stiu in caz ca ma intilnesc cu el in real life. Dar nu garantez ca l-as recunoaste.
LOL! Ai dreptate ca l-am tot promis pe Alexandru, dar cu atitea fete frumoase e greu sa te abtii. Cum i-o fi lui mai tirziu?
Nici o grija cu pozele din gradina mea, sint "best of". Acum arata jalnic totul. Iarna asta ne-a calcat gerul de citeva ori si nu mai am floricele. Anul trecut am avut flori toata iarna, acum am niste bete maronii cu buruieni pe linga. Ca pe astea nu le afecteaza frigul, ba parca mai bine le merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

AB, nici eu n-am putut sa vad pozele. Mai umbla un pic la link, nu stiu ce o fi.
Lisa, merg sa citesc povestea ca nu ne-ai dat detalii pina acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa79

povestea nasterii o gasiti aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132692&whichpage=17




29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!


Ce frumos, ca-mi dadura si lacrimile. S-a chinuit un pic ciufulita mica, bine ca s-a terminat totul cu bine. Cristi al tau a fost un norocos, eu l-am tinut de mina pe sot o bucata de vreme si cred ca am avut o satisfactie sa-l vad cum se schimba la fata in timpul contractiilor mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Eram la cetit povesti cu bebeii care dau emotii Lisa uff ca ati avut emotii. Bine ca s-a terminaat cu bine .. si ca bate inimioara langa tine regulat si vesel. Eu cred ca a vrut sa vada daca mami stie sa se joace de-a clatita cand pe-o parte cand pe alta


Uite corectai linkul cu povesti de cand eram tineri si frumosi.
Nu va fie teama daca ma vedeti acum nu stiti cine sunt :))

Si pusei si casuta din salon din Franta. Era dublu salonul (sufrageri+living ) si o jumatate devenise playground ca eram mama sola care trebuia sa lucre si sa duca si copii in parc :))
Da nu e faina ca a ta Ramona da si ei erau mici. In poze e fatuca la doi si jumatate.


Mai vino cu Alexandru in vizita pe la seful francez.. te gazduim noi :)) E singurul baietel de care aud si eu ca-i linistit :)) Desi ai concurenta... cu baietii AneiMaria da n-o dau acolo pe Anne decat daca o invata soacra sa gateasca :)) de mica:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

ramona- voi ati luat curtea de la zero?ati angajat pe cineva sau voi doi ati muncit la ea? pun mai tarziu, poze cu gradina mea,acum e zapada nu se vede mare lucru.mi-as dori sa am ce ai tu,dar nu stiu cam cat m-ar costa si in cati ani..
Alexandru e un dulce,are un zambet de milioane ,iar Ana e o figura,pusa pe sotii

AB - ce se poarta la PARIS?
eu m-am vopsit astazi,sunt lenesa si astept sa inceapa meciul,sa comandam pizza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:





“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

AB acuma stim ca's ai tai copiii

Miine am sa-mi fac timp sa culeg niste poze cu piscotica de pe multele cd-uri ... si-am sa revin cu album.
Si oricum chiar ca nu am vazut copiii nefrumosi (ca nici nu pot folosi cuvintul urit in acest context) toti au farmecul lor, dar sunt unii cu lipici pe care iti vine sa-i iei acasa in secunda 2
Ma duc la citit povestea Lisei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

AB,faine poze
multumesc feterlor
sa facem un pic de galerie pt crisspoliss



29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput