America (146)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Ramona, m-am minunat (a cita oara , oare?) inca o data de cit de scumpa&frumoasa e Anuta ta Si de la cine mostenesc nasucurile alea cirne copii ? Numa Bianca mea a mai fost asa draguta
Sinzi, eu cred ca e normal sa le cada n % din par chiar daca sunt copii. Si Biancai ii cade ca vad in perie dupa ce se piaptana dar eu cred ca e normal, atita timp cit cantitatea nu e ingrijorator de mare.
Pumba si mie imi place casuta Ramonei mai ales ca si noi visam caramida


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Vio, figura esti!
In Texas fetele, aici sint casele din caramida. Si lesnea!
Copiii astia sint prea frumosi ca sa fie ai mei, totusi zau ca nu am pus poze cu copiii vecinilor. Nasul clar nu e al meu, poate numai temperamentul. Dar ala cred ca se vede mai greu in poze. Ce noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Tare dragi imi sunt nasucurile alea'n vint
Hai ca'i fost funny ca nu stii cu cine seamana copiii asa frumosi
Asa i-a complimentat un nene pe cumnatii mei, zice: " frumosi copii aveti, nu stiu cui seamana" , da el saracu era plin de bune intentii nici macar nu si-a dat seama ce a zis.
La noi picura din streasina oh ya!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Tot io ca am uitat sa il laud pe Alexandru ce frumos deseneaza. Bianca inca nu deseneaza asa frumos nici in creion , nici acuarela.
Brava lui!

Si ca tot vorbim de copiii frumosi, si a lui Acusor sunt deosebit de frumosi, au niste trasaturi deosebit de fine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Da, pe baiat "l-am rezervat" pentru Ana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Traduise s'il vous plait ! ca n-am inteles ce ai vrut sa zici cu Alexandru rezervat ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Am vrut sa zic ca Ana e dulcica, dar nu mi se pare frumoasa. Recupereaza insa din plin cu felul ei de a fi. Nu stiu cit se vede in poze, dar Alexandru mi se pare ca e chiar frumusel (destul cit sa ne miram si noi cu cine o semana). Dar el e mai moale, imi vine sa-l scutur cite un pic, ca se pierde "in the crowd".
In general el are dexteritate, face tot felul de chestii migaloase, are si niste desene 3D (asa le zice el). Fiecare e dragalas in felul lui, dar sint "day and night" copiii astia doi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Citat:
citat din mesajul lui alintaroma

Traduise s'il vous plait ! ca n-am inteles ce ai vrut sa zici cu Alexandru rezervat ...

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!


Nu Alexandru, e vorba de baiatul lui AB, pe el l-am rezervat pentru Ana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

mea culpa! am inteles eu gresit.
Eu zic ca Anuta e frumoasa, mie mi-e tare draga. Desi si mie cind mi-o lauda lumea pe Bianca ma intreb de ce? ca mie nu mi se pare o frumusete. E draguta si atit.
Si Bianca fu asa sotioasa cind era mica. Am sa fac un album cu poze de cind avea asa 3-4 ani sa vezi. Asa ma apuca dorul citeodata de vremurile alea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

povestea nasterii o gasiti aici:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=132692&whichpage=17




29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput