MAMICI DE ARAD (114)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si palmierul



Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineata Io-s inca la micul dejun plus cafea ca m-am sculat la 12 Nu degeaba am dus-o pe Diana la mami Era ko aseara ...
CLAU oare cine l-o fi plantat? Cand vine Diana acasa o trag de limba poate a vazut ea cine-i cel care are atata imaginatie Tare ma bucur ca nu ai alte pagube. Chiar ca au fost cuminti copiii.A fost super!
Apropo de poze ,la mine in drop,dupa cate stiu, daca esti pozitionat pe poza si dai click dreapta se pot salva ,asa poate lua care ce-i trebuie.Daca nu reusiti ziceti si o sa vi le trimit si prin mess.
Din ce-am calculat eu, am fost 12 mamici,plus 21 de prichindei.

MONI 12s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Multumim inca o data Clauditza, ne-am simtit minunat.Am fost 12 mamici si 23 de pitici, daca-i socotim si pe cei 2 de la purtator.
Foarte faine poze, le vreau si eu pe mail sau pe messenger (nicoleta1900@yahoo.com) ca de pe forum daca le dau jos sunt f f mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Asa greu merge forumul asta , ca nu reusesc sa vad pozelel tale Clauditza.Incerc mai tarziu, cand se trezeste Maia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Moni, am fost mai multi 12 mamici + 21 copilasi + 2 la purtator + un barbat socat
Sa o intrebi pe Diana cine a pus palmierut ca's curioasa sa vad cine are asa multa imaginatie...oricum acolo ramane ca piesa de decor

Nico, mie forumul de vreo 3 zile imi merge brici iar pozele mele n-au nimic cu el Pozele sincer n-am chef sa le pun pe mail...cel putin nu acum

Nu-mi mai multumitit atata ca mi-o iau in cap Oricum cred ca tuturor ne-a prins bine o iesire din "decor", nu?




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am vazut si eu toate pozele, sunt super. Moni, Clau, le vreau si eu pe mess cand ne nimerim on-line. Pe mess merg mai repede, pe mail e greu ca nu se pot trimite decat 5-6 odata.
Merg sa-mi termin treburile si revin mai diseara.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Buna seara,

Cristina, mersi de reteta. Am comis-o. A iesit super buna . A trebuit sa-mi pazesc compozitia de degetele rapitoare ca sa pot sa o impachetez.

Flavia tu te plangeai de spate nu? Na si eu i-am dat foile cu exercitii Monei. S-a uitat ea cam mirata la mine, " pentru Diana?" . Normal ca daca le-am adus trebuia sa le dau nu? Bai azi mi-a picat fisa cum sa faca mai fata exercitiile alea. Ce m-am capiat? Da atunci cui trebuia sa-i dau foaia? Na intr-un tarziu m-am luminat. E clar tre sa fac ceva ca ma paraseste capul. Flavia o sa-ti scanez ale mele si ti le trimit pe mail.

Azi mi-a luat si eu cizme ca ale Adei basca si o camasa, de unde concluzia sa nu crezi niciodata o femeie cand spune ca n-are bani

Maine mergem sa ne sarbatorim la OROSHáZA. Pruncii nici n-au putut sa doarma de surescitati. Matia a umblat toata ziua cu casca pe cap.

Azi la Real ( am decis e cel mai tembel magazin in care am intrat in ultimii ani) cica o rog pe una de la produse electrocasnice sa-mi faca factura pe firma. Zice ea sigur. Stau si astept, vad ca nu intreaba nimic , o intreb eu " datele nu vi le dau? Cica, nu ca le are. IMi scoate factura pe Mihaela S. Pai bine zic nu trebuia sa-mi faceti pe persoana juridica. Ba da zice aia. Si nu v-am facut? Pai Mihaela S e persoana juridica? , intreb eu. Aia mirata NUUU? Eu turbata NU. Da mutanta zice pai si care-i diferenta?Deci de azi sunt cea mai juridica persoana din lume, asa ca va rog mai mult respect.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Saluti!
MIHA ioai ce m-am distrat da' nici io nu-s mai breaza,aseara cand a anuntat o tipa ca are un nepotel,am intrebat-o ca fetita sau baiat
Eu am dormit tare prost ca aseara a facut Diana febra si azinoapte la fel,cam 38. Si ii curge nasul,o doare si gatul.Nu trebuia sa o las sa bea din sucurile alea reci.E tare sensibila

MONI 12s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, esti mortala!
Distractie placuta la chef! La ceva loc de joaca sau local va sarbatoriti la Oroshaza?

Moni, sanatate multa Dianei!
Eu am incalzit sucurile putin in chiuveta cu apa calda. De obicei nu le dau nimic direct din frigider. Nu stiu daca ar face rosu in gat ca n-am incercat.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Uitati cu ce ma ocup eu la serviciu!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput