MAMICI DE ARAD (114)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:


Poze: http://www.dropshots.com/dia5#

MONI 12s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am stat si m-am uitat ce copii frumosi si sanatosi sunt in pozele astea. Si numai pentru atat si putem dormi linistite! Noapte buna!


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am vazut toate pozele, ca de obicei fotograful de serviciu a fost la datorie ne-am simtit super bine. Tudor nu a mai vrut sa vina acasa, a zis ca doarme la Raul...s-a cam invatat in deplasare in ultima vreme fiu-meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

No ca am reusit si eu sa termin de adunat...nu cu jucariile mi-a fost (cu ocazia asta am si triat din ele, mai ales ca pe Raul l-am lasat 10 minute la calculator, timp suficient cat sa arunc ce trebuia ), greul l-am dus cu bucataria si gunoaiele Trei saci de gunoi am umplut Apropo Cristinutza gravidutza ti-ai lasat farfuria, sticloanta lu Vic e la Gabi si cam atat, altceva necunoscut n-am gasit
Aaaaa si inca ceva, prea multe ati lasat la mine, trebuia sa vi le fac pachet dar am uitat

Pur si simplu avem niste copilasi ADORABILI Sincer? ma asteptam la un dezastru dar n-a fost deloc.
Sa stiti ca al meu sot a ramas socat. Mi-a spus ca a venit acasa fara sa-l sun ca era curios sa vada cati copilasi sunt la noi dar a ramas socat saracu cand a vazut. A zis ca el se gandea undeva la 10 I-a numarat si cica au fost 21 Si va rog data viitoare bagati-l si pe el in seama ca s-a simtit ignorat

Super faina intalnire, super de super! Ma bucur mult ca v-am revazut pe voi si pe copilasi!

Si aici sunt pozele!




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

tanti fotograf de serviciu vreau si eu pozele pe mail...please please please :)

Ioiii da nu o pot uita pe Miha cum l-a incaltat pe Matia cu ghetutele Ioanei Tu Miha, lasa bautura daca nu poti duce




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Ioai ce mortale sunt pozele. Si ce promte au fost gagicile fotograf. Super intalnire. Pai daca am incaput la Clau atatia banuiesc ca vom incapea si la mine intr-o tura viitoare.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

Ioiii da nu o pot uita pe Miha cum l-a incaltat pe Matia cu ghetutele Ioanei Tu Miha, lasa bautura daca nu poti duce



Claudia si Raul-Andrei


Na ce sa-i fac bietul copil cred ca vrea masa sa-i faca picioare de chinezoaica. Nasol de Gabi care era cat pe ce sa se faca cu o pereche de mocasini numai buni pentru Ioana, ca si asa ceilalti sunt cam ficsi.

Iar Clau sa nu se planga ca numa ce-a intrat pe usa si a si luat un prunc in brate. Na mie una din astia cu copii in brate nu ma-ntere.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac




Iar Clau sa nu se planga ca numa ce-a intrat pe usa si a si luat un prunc in brate. Na mie una din astia cu copii in brate nu ma-ntere.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008



abia ce m-am trezit si sunt ca roboteii, habar n-am in ce directie sa o iau




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Clau, multumim de gazduire! Lasa farfuria ca mai am si altele. Si eu m-am simtit tare bine si am avut mustrari de constiinta ca n-am luat-o si pe Mara, dar m-a linistit Adi cand am ajuns acasa, ca cica a fost mai bine asa ... Data viitoare o aduc si pe ea cu siguranta (asta ca sa nu ma mai faca Miha mama denaturata )

Miha, ia colea:
Salam de biscuiti:
- un kg biscuiti vrac
- un litru lapte
- un pachet unt
- 15 linguri zahar
- 5 linguri cacao
- 2 sticlute esenta rom
Se rup biscuitii in bucati cat mai mici. Pe foc se fierbe laptele cu untul,apoi se adauga zaharul, cacao si rom. Se da in clocot o data si apoi se lasa la racit. Apoi se toarna compozitia peste biscuiti, se pune in folie si se da la rece 24 ore.

Uau, ce de pozeeeeeeee , asa faine suntem toate, de copiii nu mai zic . Mai punem de-o intalnire pana nasc?

Va pup.

AMR 8 s cu Mara 18.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi

Data viitoare o aduc si pe ea cu siguranta (asta ca sa nu ma mai faca Miha mama denaturata )


AMR 8 s cu Mara 18.01.2007




Io ce am zis cand te-am vazut ca urci scarile si ca esti singura? ...chiar ca o mama denaturata ai venit

ioiiiiiii cica ar trebui sa aspir da n-am chef...care vine sa ma ajute?

Apropo, unu din copilasi mi-a plantat un palmier de plastic in ghiveciul cu flori




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput