Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (57)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns millie spune:

Bine ati venit pe lume,ALMA SI LUANA!! Sa fiti sanatoase si norocoase

Ayla felicitari!!!


monica 35+ Lara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Felicitari Ayla! Refacere usoara si mult laptic!

Bine ati venit printeselor! Sa fiti sanatoase, sa aveti o viata senina si frumoasa si sa aveti parte numai de bucurii alaturi de familia implinita!

mihaela

32+
Fii alaturi de noi si in saptamanile ramase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Wow, acum am intrat si eu si ma tot intrebam cand ati reusit sa scrieti asa multe pagini...Si cand colo, Ayla a facut doua minuni . Am citit pe nerasuflate paginile si sunt fara cuvinte, doar cu lacrimi de fericire in ochi! Felicitari calde proaspetei mamici si numai ganduri bune spre printesele ei, multa sanatate si noroc fetitelor, ca frumoase sunt convinsa ca sunt, la ce mamica au! Ayla, refacere rapida, sa te odihnesti in noaptea asta si maine sa incepi cu forte proaspete rolul de mamica! Multi la toate trei!!!!Numai bine!Ana-Maria 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciresica5 spune:

FELICITARI MAMI MONICA!!!!!
Sa-ti traiasca printesele, sa fie sanatoase, sa creasca mari si frumoase si sa aiba un viitor norocos si stralucit!

Fetelor, ce zi agitata a fost... Eu abia am intrat pe net si cand am vazut ca au mai aparut ghiocei, pur si simplu nu mi-a venit sa cred!
Cand am citit si faza cu tipatul din sala de nasteri... M-a luat spaima! Mi-e frica rau de nastereeeeeeeeeeee

Va pup si va doresc o noapte linistita!

32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ayla, Alma & Luana felicitari !!!!!!!!!!!!!



Am crezut ca am gresit odiseea cand am intrat (cam tarziu cei drept nu am trait alaturi de voi momentele magice )am vazut pe prima pagina mai multi ghiocei si eram convinsa ca sunt la ian-febr dar m-am dumirit repede si am inceput sa citesc cu sufletul la gura !!
Sa fiti sanatoase si sa veniti acasa repede !!!



34+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

sa ne rugam toate la fetita cea mica a Aylei (Monica), Alma Lorena, micuta nu a respirat singurica de la inceput..si are nevoie de ajutorl nostru si de ganduri bune!

Monica este bine, epuizata si fizic si psihic insa, dar acum o sa incerce sa se odihneasca ca sa recupereze un pic..are familia aproape!



Cristina cu bebe mic 32+

nasterea in apa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mababei spune:

Curea, Carmenada, Leeloo, va multumim ca ne-ati tinut la curent! Chiar ca a fost aproape o nastere in direct!

mihaela

32+
Fii alaturi de noi si in saptamanile ramase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Chiar c-a fost o nastere in direct!Am uitat sa ii transmit felicitari Aylei ca a avut curajul si puterea sa nasca natural! O asteptam sa ne dea sfaturi si sa ne vanda ponturi, ca si eu as vrea tot natural...Ana-Maria 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

felicitari !!! si numai bine pt fetite!

Mami de fetita si de baietel 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Galushca spune:

Ne gandim la bebita Alma si ii dorim sa aiba nevoie de ajutor la respirat cat mai putin timp si sa se faca mare si sanatoasa! Si surioara ei la fel!

Mergi la inceput