Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (57)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

acum am intrat si am vazut mesajul de la status al aylei, care sigur era de dimineata.
am dat repede la odisee, am inceput sa citesc cat sa-mi dau seama ca naste astazi, dupa care de emotie si nerabdare sa aflu ce s-a intamplat cu ayla si printesele ei, am dat spre sfarsit si am vazut ca sau nascut printesele. sa le dea dd sanatate si lor si aylei, asta e tot ce le doresc in acest moment.

m-am intors apoi si am citit din urma cu glas tare sa auda si sotul toate mesajele de la ea, cu ochii in lacrimi, abia mai puteam citi. la sfarsit am vazut ca si al meu traise aceiasi emotie cu mine, avea ochii in lacrimi.

ne bucuram ayla ca totul este bine.


am avut o zi plina la serviciu, obositoare, si acum inca nu realizez ca ayla a nascut, ca deja apar ghioceii.

sa ne ajute dd pe toate sa aducem pe lume copilasi sanatosi si sa avem nasteri .......suportabile.


http://community.webshots.com/album/564158202qLWcSl

poze cu floricelele primite de fii`mea de la taica`su

mitzica 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Bravo! Trei fete puternice!
S-au sfarsit emotiile, dar am inteles ca la unele persoane si eliminarea placentei e dureroasa. Sper sa treaca usor peste asta.
Si am vazut ca a mai intrebat cineva, unde a nascut Ayla, in ce oras?
De Zori si bebele ei mai stiti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

mami Ayla felicitari, sa-ti traiasca printesele, sa fie sanatoase, sa aiba o viata minunata si sa va umple casa si sufletele de fericire!!!

carmenada esti o scumpa ca ne-ai tinut la curent ...io iar alimentez soriceii....da lasa ca-i bine, sa avem parte de cat mai multe lacrimi de fericire nu de necaz

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Ayla , felicitari!!!!!!!!!!!!! Sa-ti traiasca printesele




32+Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

O, ce bine, acum pot merge la nani linistita, ca-s tare obosita! Super vestea cu ghiocelele! Abia astept sa mai povestim maine!

28
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_tinaus spune:

Felicitari Monica!!
Sa va traiasca printesele si sa va bucurati de ele, sa se faca mari, papacioase si sa ajunga repede la greutatea cu care puteti sa mergeti acasa.





Vai..ce emotii am avut azi...merg si eu la somn ca sunt epuizata de atatea refresh-uri


Cristina 32+ si Ana

http://picasaweb.google.com/cristinahiticas/Bebelush#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:


Felicitarii Ayla, sa fi sanatoasa si sa te bucuri de fluturasii tai.

Fluturasilor Alma si Luana bine ati venit pe lume, sa cresteti mari, sanatoase si frumoase si sa aduceti parintilor vostrii numai bucurie

Pt toate trei fetele. Tati sa fi mandru de ele.

Wow nu-mi vine sa cred ca am trait alaturi de Ayla, aceasta zi deosebita. Sper totusi ca bebita mea sa nu se emotioneze si ea prea tare si sa vrea sa apara mai devreme.

28+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Galushca spune:

Felicitari, Ayla!!!
Sa dea Dumnezeu ca Alma si Luana sa aiba parte numai de noroc si de fericire!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

A venit si a doua printesa! Luana sa ai si tu parte de o viata frumoasa, alaturi de de Alma si de mamica ta curajoasa!

Ma bucur ca a reusit Ayla sa nasca natural, refacere usoara si tot binele din lume!

FELICITARI!!!!!



33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:



monica: "Back.inca traiesc" acum mi-a trimis mesajul asta!!! este un pic ametita, dar este bine!!!

DD sa fie cu ea!!!

" Multumim.la toate va multumim pt incurajare.a zis alex ca imi aduce maine printat paginile de la odisee.ii tot povesteam la dr de voi"

Cristina cu bebe mic 32+

nasterea in apa

Mergi la inceput