motivarea studentilor?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Citat:
]:))))
voi nu stiti vorba aia? 5 e cea mai muncita nota?


idealul de 5 pe linie in sesiune este echivalentul jucatului la 0 la whist ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Iete ca nu-i gluma: http://www.blueair-web.com/index.php?LANG=RO&ref=Object&location=notices#n358 uitati-va pe la mijlocul paginii.

Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Sigur e gluma....

In link zice ca tombola are loc pe 9 martie, deci teoretic, pana la acea data trebuiesc trimise adeverintele cu notele de 5 pe linie... la toate examenele sustinute in sesiea de iarna. Faza e ca sesiunea se termina pe 15 martie. deci....

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui cllaudia

Sigur e gluma....

In link zice ca tombola are loc pe 9 martie, deci teoretic, pana la acea data trebuiesc trimise adeverintele cu notele de 5 pe linie... la toate examenele sustinute in sesiea de iarna. Faza e ca sesiunea se termina pe 15 martie. deci....

POZE



Nu , se termina in 15 februarie, cel putin la medicina.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/greecky/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Mie mi se pare super tare faza

E o gluma... serioasa. Si cand am fost eu studenta se dadeau "premii" pt cei cu 5 pe linie, dar noi stiam sa ne amuzam de situatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Acum am inteles de ce s-au calcat in picioare www.antena3.ro/stiri/romania/studentii-de-la-spiru-haret-asteapta-ore-in-sir-pentru-a-intra-la-examene_63178.html" target="_blank">ieri la Spiru Haret ca sa intre toti in examen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Mai, tonul articolului pare sa fie de gluma, dar mai departe nu stiu ce sa zic. Idei sunt multe, nu trebuie neaparat sa fie si bune . Am (sau aveam, nici eu nu mai stiu) pe cineva la Blue Air, acum-s tare cuiroasa daca e adevarat sau nu si care e intreaga insemnatate a unui concurs de genul asta . Daca aflu ceva de la ei - off the record - va anunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Nope, sunt sigura ca nu e o gluma.

Cine poate trimite studentii de nota 5 in Alpi?
Nu tot o companie de nota 5?

Cine ii poate invata cel mai bine pe studenti cum sa fie mediocri?
Nu o companie mediocra?



Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Voi chiar nu puteti vedea dincolo de cuvinte? Nu vedeti ironia evidenta? Te trimite, dar te si face de bascalie... eu vad cu totul altceva, nicidecum "premierea studentilor cu 5"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ancuta-Maria

eu vad cu totul altceva, nicidecum "premierea studentilor cu 5"

Ce.
Uneori prea multa subtilitate strica.

Mergi la inceput