Gravidutze si mamici de Cluj-108

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

ramonela,ma bucur ca e asa,tinusem eu minte ca vrea Bea scumpica doar lapte!

fetelor am tras o sperietura de numa: a inghitit Sorana o inimioara din plastic de marimea unghiei mari(a mele) ,am sunat imediat pediatra ca S plangea si zicea ca e in gat,mi-a zis sa-i dau sa manance painica si daca nu vomita sau nu se albastreste la fata e ok coboara si se elimina in kk,am scapat si e ok ,sper sa ii fie si ei invatatura de minte ca de o sapt ii tot zic sa nu bage diverse obiecte in gurita.

as dori sa-mi recomandati un telefon bun as prefera itre samsung si nokia pret maxim 600 lei.

am lasat-o si eu pe S la bunici de mica sa se obisnuiasca si a stat fara probleme,o mai apuca dorul de noi-casa dar porma ii trece pt ca bunicii ii acorda atentie 100% ,deseara o lasam iar si noi mergem la un chef iar maine la cumparaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

GABI scumpo bine ca ai chemat o pe dr acasa sa vezi ce ai ,sper sa treaca repede ,repede sanatate multa


3D???????RAMO super fain ,sunt fan filme 3D ,n am mai fost de cand am venit in tara ,asa mult imi plac
NICO puiule sper ca data viitoare sa va indrume sper iesirea buna
MELI te inscrii pe listutza cu bb2?sincer daca mi as permite m as duce la Ginya la bebe 2 ,dar parca nu ma lasa inima sa dau 30 mil pe o nastere ...desi la ce conditii sunt acolo
IOANA13 chiar acum am vb cu puiu la telefon
ADRIANA nu stiu daca gasesti sa cumperi pai special pt canitza si e aiurea ca desi canile is noi paiele se strica destul de repede si nu mai ai ce face cu ele

apropo de film pt copii am inteles ca in fiecare marti de la 11 sunt desene pt bb si mamici ,stiti ceva de asta ?
v am mai scris o data asa i ?

ADA am vazut o pe Sara in poza din tablou f frumoasa ,cine i a facut poza ?


asa tu fetelor ,am fost la Central si mi am gasit o pereche de cizmulite f faine cu toc inalt ,elegante super ,dar noroc ca le am verificat ca mai aveau putin si ramaneam cu tocurile in mana nu erau bine lipite
i am luat puiului o bluza de la Fox Kids ,2 carticele de la Teora etc
pt mine inca nimic ...doar o esarfanu radeti ,sunt innebunita dupa esarfe ,am peste 100 si o sa mi mai cumpar in continuare
mai stau putin si dau o fuga la Polus sa vad ce gasesc frumos ,sunt asa de dificila la cumparaturi si atata ma" motzai "pana mi aleg ceva ,sunt ca tata

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007 ('');

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

ANCA (SOANSO)draga bine ca n a patit nimic puiu ,Doamne fereste
spor la cumparaturi ,poate ne intalnim pe la Polus
IOANA 13 super faina aparatoarea aia pt patutz ,nici n am stiu ca exista asa ceva
CO puiule gata ,no mai ti in patutzul cu plasa ?eu o mai las 4-5 luni si pe urma incep cautarile

INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007 ('');

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ale13 spune:

Buna fetelor Alex LA multi ani!multa sanatate si fericire,tocmai v-am citit si am vazut ca a fost ziua ta cu intarziere.( sunt Adina)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ale13 spune:

CO. si pe Carina din partea lui Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ale13 spune:

Elena felicitari, ma bucur pt.tine sa fiti sanatosi si sa ai o sarcina usora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

hei fetelor, nu asa repede,hihi,nu stiu sincer cu bb2, dar de cand am nascut,nu ma simt tare bine, obosesc foarte repede, sunt mai nervoasa, ca inainte de ciclu si multe altele.si am citit eu mai multe si tind sa cred ca e din cauza ca nu am ciclu normal.si in primul rand as face-o pt asta. acum.....cu bb2, nu stiu, cateodata vrem, cateodata zicem ca ajunge unul.mai vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ale13 spune:

Andreea(Daria)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

A fost doctorita si ne-a consultat pe amandoua, nu se aude la plamani nimik, la Sara tusea seaca e suparatoare, ia Paxeladine dar nu prea vad efectul. Stiti altceva mai bun?

Eu tot rau, iau Augmentin si multe altele...M-am izolat in alta camera si Sara sta cu buni. MI-e asa de dor de ea!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Gabi-incercati Stodal,la noi a mers tare bine

Mergi la inceput