Pestisori... pestisori... (30)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Danutza, inca nu stiu eu daca-i de speriat si te speri tu?! Heeei....doar am intrat in top 100pe lista neagra, numai e nimic care sa ma socheze, am experimentat toate senzatiile azi, pur si simplu m-am blazat, asta e, cu Dumnezeu inainte, nu stiu de unde atata lniste pe mine dintr-o data. Asa-i ca sunt slaba, frumoasa si desteapta? Pup Mirunica mica sa nu-i mai fie rau
Babylina, te joci cu focu vrei sa nu se mai scrie nimic o saptamana glumeam
Danezo, zi maica ce facem cu zidul ala??? No hai ca-mi las modestia la o parte, sunt slaba, frumoasa, desteapta si puternica
Elyanne, Mirela, Cristina, Anda la raport sau va iau florile


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Feliis!


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Eu am venit sa-mi iau ,si mai ales sa nu imi iau bataita de la fete

Wauuuu,dar am ramas placut surprinsa sa vad cate pagini s-au scris....si avem si pestisori noi...Bun venit in baltuta!!!

MARAMI,hai zi care e durerea ta mare de iti vine asa de tare sa...eu sper sa treaca si sa bem o bere de bucurie...nu de necaz!!!

DANUTA,parca tu ma intrebasei daca am slabit..da, 1 kg in 12 zile....e ceva,nu e mult,dar sunt multumita.....ca nu tin nici o dieta,doar imi nr caloriile..deci pap ce vreau dar cu masura... Mirunei!!!

ELIANA,frumoase pozele....eu mai vazusem cu copilasii tai frumosi...ma uitai sa vad freza si nimic...ei,vezi,eu tare as vrea sa am parul cret ca al tau...al meu e doar ondulat...si ma stresez de mor...ca de intins se intinde repede,dar nu sta chiar intins...adica se onduleaza....adica nu e nici cret dar nici intins...e asa...


DANY la tine,imi place ca esti vesela...tine-o tot asa!!!


Eu nimic nou....copilul e bine sanatos,multumim lui Dumnezeu!!!


toti pestisorii si mai revin zilele astea!!!!





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

A,si pt ca vorbeati de compatibilitatea zodiilor...al meu sot e taur...eu ma inteleg foarte bine in general cu toti taurii,ca sunt de gen feminin sau masculin....stiam si eu ca ,conteaza foarte mult ascendentul fiecaruia...eu de exemplu cu lei nu ma prea inghit






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata !

Hai ca av dau repde cafeluta cu o pipa pe langa ea pt . cele tabacioase .... si un ceai , un fresh pt celelalte sirene .


Revin mai tarziu, ma pregatesc de servici

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

nu sunteti normale... ma rad asa de dim. singura, in fata monitorului Hai ca am inceput ziua bine

Mirela parul meu e mai cret cand e scurt si am capu' patrat... cu cat se lungeste, se mai indrapta si devine doar undulat... ca sa stea ca matura Ori trebe sa dua cu ceva sa-i increteasca mai bine, ori trebe sa-l dau cu altceva sa il mai indrepte... Deci nu e nici cum

danuta am patit-o cu Elena in grecia, la o benzinarie in drum spre mare... toti care erau cu noi au stat si se uitam la noi (era si o graviduta cu noi, ea chiar nu vroiam sa vada, sa nu-i dau idei)... Florin nu stiu unde era, dar nu era in zona sa ma ajute... a venit sa ma ajute tot un grec... restul se socasera iar mie imi era o jena ca intepenisem si nu stiam unde s-o duc... lumea manca acolo...

marami io n-am priceput... dar important este sa se dreaga problema si sa-ti treaca supararile

Gataaa... fug la trupa mea mucoasa... sa le dau sa manance si pe urma sa abuzez de soata mea, sa ma ajute la curatenie



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:


Elyanne, e o poveste lunga, am cunoscut ura, frica si disperarea, deocamdata tot scriu in jurnal, fara sa il las inca la vedere, sunt lucruri ce inca le mai tin in mine, deocamdata sunt salvate in draft, singurele sentimente de care am scapat sunt ura si frica sau cel putin frica am inceput sa o controlez. Dar asta e o poveste pentru noptile de iarna, cand stai la gura sobei, mai astept astept pana va avea un final fericit, pentru ca trebuie sa fie un final fericit, pentru ca sunt o invingatoare. Asa cum am mai spus sunt frumoasa, slaba (am slabit 4 kg in doua zile), desteapta, puternica si invigatoare probabil o sa ajung sa cred in ele, calitatile, daca le mai repet des

Multam de ceai, Danezo! N-ai pomenit nimic de zid o comitem ori ba?! Eu sambata sunt babysiter, concluzia ...program liber ales, am ales sa bat campii pe aici pana imi iau inima in dinti sa ma apuc sa fac singurica-singurica ca la ora la care ajunge husbandul nu mai pot abuza de el, deja e sors ca lamaia

Mai bag o pipa si am plecat


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Danutzo tu ai innebunit? Vrei sa crape inima in mine, ce-mi trimisasi madame scheleti pe tastaura


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Divort intre numere

Un numar ia de sotie o fractie. Dupa un timp divorteaza. De ce?
- Fiindca fractia era ordinara.

Windows si un submarin

- Care este asemanarea dintre Windows si un submarin?
- De fiecare data când deschizi câte o fereastra, ai dat de belea.

La tribunal:
- Esti acuzat ca ti-ai omorat soacra cu sange rece. De ce ai facut-o?
- Nevasta-mea mi-a zis...
- Cum poti sa spui asa ceva, sotia ta isi iubea foarte mult mama!
- Asa e, da inainte de a pleca, in ziua respectiva, mi-a zis:
"Marcele, daca in timp ce doarme o deranjeaza vreo musca, n-o trezi, omoar-o!"


Inca una si ma duc tot cu soacre

- Zi-mi un banc bun, sa i-l spun si lu' soacra-mea.
- Da' ce-i trebuie lu' soacra-ta bancuri?
- Nu-i trebuie, da' la bancu' ala care mi l-ai spus ieri era sa moara de ras...


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui marami

Danutza, inca nu stiu eu daca-i de speriat si te speri tu?! Heeei....doar am intrat in top 100pe lista neagra, numai e nimic care sa ma socheze, am experimentat toate senzatiile azi, pur si simplu m-am blazat, asta e, cu Dumnezeu inainte, nu stiu de unde atata lniste pe mine dintr-o data. Asa-i ca sunt slaba, frumoasa si desteapta? Pup Mirunica mica sa nu-i mai fie rau
Babylina, te joci cu focu vrei sa nu se mai scrie nimic o saptamana glumeam
Danezo, zi maica ce facem cu zidul ala??? No hai ca-mi las modestia la o parte, sunt slaba, frumoasa, desteapta si puternica
Elyanne, Mirela, Cristina, Anda la raport sau va iau florile Ce


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze









Da' ce am facut mama? Ca am fost cuminte...

Mergi la inceput