*LMA*Puiuti de Randunici 2008!! (193)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Cuscra,ce pregatesti bun????
Naty,mai gresim ca oameni suntem

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008



Voi reveni cu pozici,daca merita poza.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Eu gastesc astazi asa : pastrav prajit cu cartosi si usturoi, choux a la creme a la Bubu, si cam atata.

Am facut o juma de zi mancare pentru Iris si ea nu a mancat deloc, m-am enervat rau, i-am facut pastrav cu dovlecei, morcov, ardei si usturoi, era fff gustos, degeaba.

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Facem si noi cinste azi pt ca AM IMPOLINIT 10 LUNI!!!!!!!!!!!!!! (mama ce-a trecut timpul!)
LA MULTI ANI CRISTINA, SANATATE SI FERICIRE ALATURI DE FAMILIA TA!
LA MULTI ANI SI PT SARBATORITII DE IERI!

Am citit capitolul trecut, am vazut si pozele, filmuletele nu prea pt ca nu ma lasa, dar bineinteles ca in capul meu e o invalmaseala totala. Dar toate sunt superbe!
Gecko ai mortala cu pisica cu clopotei!
Naty sa-mi trimiti, te rog, link-ul cu cresele, pt ca la un moment dat vom ajunge si noi in aceeasi situatie. Oricum eu am zis ca astept sa mai creasca Diana si o voi trimite la cresa/gradi. Sper numai sa nu raceasca prea rau.
Eu zilele astea nu prea am scos-o pe Diana, am iesit ieri o ora dar era destul de rece la un moment dat, azi nu pt ca nu-mi place cum e afara asa ca zic pas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Avem pozici noi la semnatura pt cine vrea sa le vizioneze

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am vazut Sufletelul blond, ocupat tare!..evident, nu si filmuletul.. si sormea azi nu mai vine..
ce ma fac eu cu copilul asta al meu?..de ce nu mananca si el ca ceilalti, frate?? 3-4 lingurite si incepe cu crizele, planset si scandal, nici macar cu mainile ocupate cu diverse nu mai tine pacaleala...evident i-a placut ciorbita cu bors, dar dupa cateva lingurite mancate cu pofta, gata!..si asa o tine de mai bine de-o saptamana, de bine ce inainte avusese o perioada in care manca ff bine si frumos...gata, a trecut perioada aia!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Chiar ca-i scump tare Sufletelul.Si frumusel fooooc.
Tea rade in hohote cand ii spui ""Partz".Asta fiindca se partzaia intr-o zi la masa si bunica-sa a imitat-o zicand "partz" si ea a izbucnit in hohot de ras.
Azi e maraita rau,nu stiu de ce", ca nici nu ma lasa sa ma uit in gura ei.Nu vrea nimik, doar plangaceste.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Luny nu esti singura, asa face si Diana, ma gandesc ca e doar o perioada... Cel putin fructele nu le mananca deloc, am incercat tot felul de combinatii si nu vrea.
Kitzy frumusica foc Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

LA MULTI ANI CRISTINA DRAGA.
Luny,ofof,si Tea e la fel,ma.Ea niciodata nu a mancat cuminte ca alti copii,trebuie sa stau de panda sa deschida la un moment dat gura (probabil sa mai si respire) ca altfel o tine inclestata.Dar ne-am obisnuit si eu si socrela ca altfel nu mananca.Tacsu nu poate sa-i dea ca nu are rabdarea asta.Cateodata nici eu nu am si dupa 3-5 lte o las.
Nici eu nu am scos-o/o scot pe Tea azi ca nici nu am timp si nici nu-mi place vremea.Mi se pare tare rece.Am scos-o zilele trecute in fiecare zi,doar azi nu.
Fug la bucatareala ca mi se elibereaza cuptorul.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

La multe lunisoare Diana pletoasa !

L-am vazut pe Mihaita cum rade la hapciu, e un dulcee!

Deci Cristinica era sarbatorita! LMA mami, sa fii sanatoasa!

Zoze, fugi si editaza repede data de nastere a Cristinicai!douaj de ani, da?

Randunoiul vrea shaorma, a plecat sa caute lipii
S-au pus randunicile pe treaba vad, dar nu mai vrea nici una sa posteze si pe bucataras ....

Tuchi, tu ai comentat pe-acolo cumva? ca e cineva Catalina si ma gandeam la tine

A, Naty, nici Stefu n-a racit niciodata! el mi-a facut 2 zile febra si nu stiam ce are...n-a avut nimic...atat. Si el a fost alaptat putin si Vlad a racit de mai multe ori si n-a luat de la el...nici de la noi, ca si noi am fost de doua oriiarna asta

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Avem pozici noi la semnatura pt cine vrea sa le vizioneze

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)



ce frumoasa e zambareata!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput