de ce trebuie sa omoram mistretii?

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui mariamunteanu

Atunci ma corectez "noi celelalte, in afara de Denizel, ne infruptam ..."

Vezi, tu esti dovada ca se poate trai fara carne => ne-vegetarienii consuma carne nu din necesitate, ci din placere => acceptam ca animalele sunt omorate pt. satisfacerea unei placeri (a stomacului si a papilelor), e adevarat ca alta decat placerea lui Tiriac si gasca lui, dar tot o placere.


Maria



munteanu...tiriac cica nu a tras nici macar 1 glont.e a fost doar organizatorul..criminalii de mistreti de care vorbesti aici cu patos de 20 pagini sint din germania ...si cei mai fiorosi cica au fost austriecii.



wow!!! ce dor imi era de tine!


da, urmasii uramsilor lor.....












MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamunteanu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus
munteanu...tiriac cica nu a tras nici macar 1 glont.e a fost doar organizatorul..criminalii de mistreti de care vorbesti aici cu patos de 20 pagini sint din germania ...si cei mai fiorosi cica au fost austriecii.


Foarte bine, ma duc glont la Meinl am Graben - poate au bagat mistret la kil. Daca nu, poate au sus la restaurant (desi nu cred ca se compara cu fripturile de vanat de la Vanatorul din Sinaia).

Maria

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria

Si asta tot "sport" e:

http://www.hotnews.ro/stiri-mediu-5353722-video-venezuela-pisicile-vii-sunt-folosite-drept-momeala-pentru-prinderea-rechinilor.htm

V

Pescuit sportiv

“Shine on my way"


Ce oribil...

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RazaDeSoare spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria

Si asta tot "sport" e:

http://www.hotnews.ro/stiri-mediu-5353722-video-venezuela-pisicile-vii-sunt-folosite-drept-momeala-pentru-prinderea-rechinilor.htm

V

Pescuit sportiv

“Shine on my way"

ce oameni fara inima...

Mergi la inceput