Prietenie la plesneala - pentru Sonia- cap 16!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

atentiune!!!! o sa-mi schimb titulatura, si imi pun "TERMINATOR -V-"!!!!! asa ca sa imi inseninez ziua!!! ca prea multe m-au napadit in dimineata asta....

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw


dar ce ai patit,e de rau?

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!





pai daca tot avem KGB-ul pe noi, FBI ne urmareste, si alte agenturi straine, macar sa stie cu cine au de-a face!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw


kari,priveste partea buna a acestui lucru,avem un subiect,interesant...de mahala...,ca altfel nu ne-ar mai urmari,nu?
fug sa culc kupilu,ca-i trezit de la 6.30(pt un scop bun-mers la biserica) si dupa amiaza avem terapie,si trebuie a fie fresh...
ne mai "auzim"..mai pe seara...
,toate mahalagioaicele....

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Despre noi,aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Kari pai vezi mai mama daca nu crezi in "minuni". Nici mailul nu mai merge
Nu s-a inchis mahalaua, chiar deloc. Aicea suntem.
Deh mi-a zis mie o data cineva ca nu trebuie sa ne distram pe forum ci sa invatam, sa meditam, sa ... ma rog de-astea. Tot la SC era chestia asta. Avusesem tupeul sa zic ca datul pe forum e de distractie, cultura-i in alta parte.

Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Unde-i Kari?
Buey,i-ai stricat subectul grasanei tocmai cand voia sa spuna ceva despre minunea de pe cartof!
O fi cartof roz sau alb?am si io o curiozitate,nah !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.





iti spun io ce cartofi sunt, din aia dulci, lunguiteti, in forma de ....morcov!
pai daca "ea" imi zice ca s-a inchis mahalaua....o fi vrut sa zica ca s-a incins!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw


mey,ejti rea, nesimtitoare si carcotasa la minunea fimeii di pe ceru' Chisinaului.Pagano! Baga 3217 matanii/zi , post negru 5 ani ,inchina-te la minunea de pe pizza si ierte-ti vor fi pacateli de Mama Dolores (LARISA79)

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui umflatel

dodo,vez ca la alocatia de handicap ai scris 840 ...o sa zica lumea ia uite ce de bani...! de fapt sunt 84 ron..



Mana pacatosului a scris ce si-ar dorida doar 84ron.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-80% EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Unde-i Kari?
Buey,i-ai stricat subectul grasanei tocmai cand voia sa spuna ceva despre minunea de pe cartof!
O fi cartof roz sau alb?am si io o curiozitate,nah !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.





iti spun io ce cartofi sunt, din aia dulci, lunguiteti, in forma de ....morcov!
pai daca "ea" imi zice ca s-a inchis mahalaua....o fi vrut sa zica ca s-a incins!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw


mey,ejti rea, nesimtitoare si carcotasa la minunea fimeii di pe ceru' Chisinaului.Pagano! Baga 3217 matanii/zi , post negru 5 ani ,inchina-te la minunea de pe pizza si ierte-ti vor fi pacateli de Mama Dolores (LARISA79)

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




saru'mana parinte! iecsecut indata! cu postul nu putem sa o scurtam? doar 4 virgula 999 de ani? bitte!!!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Unde-i Kari?
Buey,i-ai stricat subectul grasanei tocmai cand voia sa spuna ceva despre minunea de pe cartof!
O fi cartof roz sau alb?am si io o curiozitate,nah !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.





iti spun io ce cartofi sunt, din aia dulci, lunguiteti, in forma de ....morcov!
pai daca "ea" imi zice ca s-a inchis mahalaua....o fi vrut sa zica ca s-a incins!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw


mey,ejti rea, nesimtitoare si carcotasa la minunea fimeii di pe ceru' Chisinaului.Pagano! Baga 3217 matanii/zi , post negru 5 ani ,inchina-te la minunea de pe pizza si ierte-ti vor fi pacateli de Mama Dolores (LARISA79)

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




saru'mana parinte! iecsecut indata! cu postul nu putem sa o scurtam? doar 4 virgula 999 de ani? bitte!!!

Kari
"
"Oamenii care reusesc in viata sunt aceia care cauta mereu circumstante favorabile si daca nu le gasesc, le creeaza singuri"!
Bernard Shaw


Cere dezlegare la mama Dolores. Coana mare ti-o da !
Ptr indreptare citeste asta "Invatatura pentru surparea superstitiei norodului"

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Io postesc.
Zau. Da' ale draq kilograme daca dispare ele ...
Dar zau n-as vrea sa postesc 5 ani. Ma gandeam ca in 6 luni ...
La cat de pacatoasa sunt probabil nici in 5 ani n-or sa dispara kilogramele ....
Io as intreba-o pe Larissa (ca tot citeste pe-aici prin mahala) de ce steaua aia e minune si curcubeul nu? Eu una zic ca mai minune e curcubeul decat steaua aia ... Parerea mea


Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorana

Io postesc.
Zau. Da' ale draq kilograme daca dispare ele ...
Dar zau n-as vrea sa postesc 5 ani. Ma gandeam ca in 6 luni ...
La cat de pacatoasa sunt probabil nici in 5 ani n-or sa dispara kilogramele ....
Io as intreba-o pe Larissa (ca tot citeste pe-aici prin mahala) de ce steaua aia e minune si curcubeul nu? Eu una zic ca mai minune e curcubeul decat steaua aia ... Parerea mea


Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein


io daca-as mai tine si post as muri de inanitie !
Nu pot domne sa tin post.Cand n-am avut ce manca si am impartit un cartof la 2 ,si plangeam de foame ,ala n-a fost post?
Ca ajunsesem sa ma duc la mama de foame ! nu de dor! acum au trecut toate, acum am ,mananc ,sunt pacatoasa ,da' io post nu tin.Decat Saptamana Mare si aia numa' pana sambata!
Si sa nu sariti pe mine ca de aia nu fac copii ca n-are fratele meu nici o legatura.Nu ptr mine ! Ca pot tine io post 6 ani 2 luni, 3 zile, 2h, 5 min si 4 secunde,ca daca DD nu vrea,pai nu vrea.Punct !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Gabriela eu nu tin post din motive de Religie. Tin post din motive de kilograme. De fapt nu e propriu zis post da' tot mor de foame
Cu facutul de copii sigur nu are legatura postul.
Ba chiar m-as hazarda sa zic ca absenta lui ar putea da rezultate, ca doar in post ... nu faci nici altceva, nu?


Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

fetele,nici io nu pot tine post ca la fel mor de foame
dar,la mine care mi-s o fata prea buna se puneeeeee......nu ca la asta slabanoaga si rea de nu se pune nimic!!

mei,lasati fata sa creadac in minuni,ce aveti cu staua ei?!


Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput