America (140)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hilde spune:

Ruxij, multam mult si tie.
Am trimis avocatului tau un email acum cateva zile. Ne-a raspuns imediat. Apoi i-am trimis toate detaliile cazului nostru si asteptam un assessment de la el.

Forumul se misca foarte incet astazi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucasMom spune:

Miere, cum a fost azi la control? ce a zis doctorul, tot mai trebuie sa astepti? ce face bebe Aidan?

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:

Dragelor, dati-mi si mie niste idei de cadou (9th birthday) pentru o fetitza. Al meu zice: sa-i luam Barbie ca orice fata isi doreste asta! Oare? La 9 ani papusi? Sunt complet pe dinafara...dac-as intreba-o pe mama ei(n-o cunosc-dar am tel. ei pe invitatie) ar fi ok sau nu se cade?

Merci mult pentru sfaturi/idei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

corinadana- toate sunt cu plata.tu cum te mai simti? au inceput poftele?

adriana-Hannah Montana(e acum la moda)sau crafts(iron beads ex)

miere - ce faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


toate sunteti la dieta? se vede , nu mai gateste nimeni la sub "americancele gatesc"

vreau sa gatesc astazi somon, ceva idei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucasMom spune:

Mie-mi place pe grill cu capere si lamaie. Si o salata alaturi.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hilde spune:

Adriana, cred ca Pumba zice bine de Hannah Montana. :)
M-am uitat si eu intr-o zi cu fetita vecinilor ( ~ 11 ani) la Hannah Montana si acum ma surprind pe Disney Chanel din cand in cand.

Aseara am facut somon, Pumba.
L-am pus sa stea o ora in sucul de la o portocala, 2 lg ulei masline, piper, paprica.L-am pus intr-o tigaie la foc mai mare 2 min, apoi am pus capacul, am dat focul la mediu si lasat pentru 15 min sau pana vezi ca-i facut. Daca il tii prea mult pe foc, il faci prea dry.

Langa el am avut sos alb( heavy cream + cheese) cu spanac si paste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

salata am facut de fasole boabe(patrunjel,ardei...etc) ,am gasit-o pe net si acum e in frigider, sper sa iasa buna.

lucasmom -il pui pe folie sau direct pe gratar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Adrianaloy, Andreea a primit de ziua ei o scula de pus margele in par si a fost in extaz. A stat cu prietena ei ore in sir si si-au pus diverse combinatii de bilutze in par. Altfel sunt tot felul de kituri de decorat gentutze si de facut margele sau bratari. Mai sunt niste caietele de moda si poti face diverse rochitze de hirtie pentru papusi de carton.

Anca, Andreea (8 ani) si Monica (3 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Pumba sunt ok, nu pofte nu nimic! nu sunt de stat? ce curios. Ai fost la scoala de care apartii?

AdrianaLoy poti intreba mama fetitei, si atunci nu o dai in bara! si eu am fost intrebata, chiar Raluca uneori, ce si doreste copilul si nu a fost nici o suparare.

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput