Puiuti de Randunici 2008!! (190)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Multzam fetelor de sfaturi.Incerc si eu diseara sa schimb tactica sa vedem ce-o fi.Sau sa fac pauza 2-3 zile,cu toate ca nu-mi place ideea..Poate,intr-adevar sa nu-i mai placa in sezut,sa vrea si ea in picioare,ca doar a progresat.Vio,buna ideea cu covorasul acela sau nu stiu cum sa-i zic.Cred ca am vazut si pe la noi ceva cauciucat.Mimo,credeam ca eu fac o greseala ca o spal pe Tea la 3 zile la cap,dar uite ca se poate si la o saptamana.Nu-mi mai fac probleme.
Ne pregatim sa o tulim la dr la iomc.
Am avut o noapte ciudata tare cu multe treziri.Tea a tot marait si cred ca din cauza coborarii saltelei,probabil s-a simtit in "cutie".Mie mi se pare tare ciudat sa o stiu acolo jos,i-am mai pus si aparatoare sa nu mai dea cu capul in pat si azi noapte ma tot trezeam sa o verific daca mai misca (s-a creat si la mine o teama teribila).Se infundase iar,probabil de la spalat la cap sau fiindca doarme prea jos si mi se pare cam rece,si suzetata fiind ca altfel maraia intr-una,am stat cu o frica...Dar,Cuscra,nu e vina ta,nu mai fi supi,mai bine ca ne-ai pus in alerta sa avem mai mare grija.
ici.Revin cand ne intoarcem de la dr.Sper sa vin cu vesti buna.Sa auzim numai de bine.

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Rapid va scriu si eu doua cuvinte.
Multumesc fetelor care ne-au tinut pumnii.
Surpriza ... dupa ce au chinuit-o au concluzionat ca trebuie sa mergem cu ea la Craiova unde au echipament mai bun
Oare de ce nu am plecat de la inceput cu ea acolo?
Acum avem programare miercurea viitoare la Craiova
Zoze ai auzit cumva de dr oftalmolog Preoteasa????
[

Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bunaaaa!
Am reusit sa ajung dimineata la CMU sa-mi recolteze sange, ma cam doare vena acum si s-a invinetit putin si mi-am pus o punguta cu gheata
Dupa ce-am iesit deacolo am facut terapie prin shopping si mi-am luat doua pulovarase si 2 curele, o palariuta si niste agrafe . Hi,hi!

Pe Stef l-am adormit acum si Vlad ma bate mereu la cap, e tareeee pisalog, frate! imi repeta un lucru de 10 ori

Si mi-e sooooomn!!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

da, mimo, ca acum fac ceva bun
stela cred ca am sarit c e ai scris..ce-i cu Tea, nici aseara nu i-a convenit baia? si eu il spal pe cap pe muf la 5-6 zile, cam asa..
nu mi-a mers netul in ultimele 30 min, stau cu mesajul si astept..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu nu megre bucatarasul, sa scriu?..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miradi spune:

Multumim de primire!

Gecko ,esti super mami,imi place cum povestesti iar optimismul tau .Ma bucur cand aud ca sunt oameni care incearca sa fie linistiti si optimisti ori ce ar fi si nu se lasa doborati cu una cu doua.
noi nu am mai fost singuri acasa fara copii de 4 ani jumate
Mihutza ,super canapeaua Andrei! sa se joace cu placere !

Oana ,si Andreea ca si Vlad ma bate mereu la cap ,uneori cu chestii fara rost si la fel imi repeta de 10 ori.Cateodata tipa sau plang amandoua iar eu ma stresez sau am multa treaba si la noi parca e la zoo




http://community.webshots.com/user/mira_geo

Mira mamica de Andreea-Maria (19.08.2004) si Medeea-Elena (19.04.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

vrei nu vrei tre sa iesi din butoi ca doar tre sa mai intre si altii
intrebare pt voi:daca ii dau granule pt imunitate omeopate nu are nimic daca ii fac vaccinul?sau daca ii dau nurofen?ce medicamente nu are voie sa ia si apoi sa fca vaccinul?

cris 8
lunitze

www.onetruemedia.com/shared?p=79cb6c4f3c7ecdce0aeb8b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">cris 9 lunitze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Deci eu sunt dusa rau cu capul, caci o spal pe Bianca din 2 in 2 zile pe cap, ia s-o mai raresc si eu.

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Pucca, stai mami linistita, ca eu il spal in fiecare seara la cap, la sfarsitul mesei il las sa se joace cu castrnelul si lingurita, tit timpul isi pune ceva si in par. iar daca nu eu asa m-am obisnuit.



tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Iar eu o spalam ori de cate ori o bagam in cada, recunosc ca de cand cu racelile am cam tras chiulul...si apoi, acum e un nene la noi care ne monteaza in baie un calorifer de 1,4 m ca sa fie cald , ca ala vechi avea doar 40cm..de cand ii zic eu randunoiului ca e frig in baie..abia acum s-a indurat sa puna calorifer mai MARE, cand s-a gandir ca poate d-aia a racit copilul, ca nu e prea cald in baie..


fug inapoi la invatat, dar am citit tot si sunt cu geana pe voi

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput