Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 ( 255)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Si Ioana e o mica mierla.. "piteste" tot ce-i trece prin mana... insa eu nu-i las la indemana lucruri esentiale.. ca telefon, chei de la masina...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Subit formul merge prea greu pentru dramul de rabdare pe care-l mai am.. asa ca ma duc la somn.. Nopate buna!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Papanash, n-ai gasit si manusa lipsa a lui Rares?

Rnico v-am vazut in poze, sunteti foarte frumosi, aveti o spelndoare de fetita Sarcina usoara in continuare!

Andreea se simte ca esti epuizata. Imi pare rau pentru starea ta. Incearca sa ramai optimista si sa nu te lasi doborata si de celelalte lucruri. Cu siguranta nu este Cristi principalul motiv pentru care esti asa de sfarsita, dar el ar trebui sa fie principalul motiv pentru care sa-ti revii. Usor de zis, greu de facut, dar sigur o sa gasesti tu impulsul necesar Nu te simti vinovata comparandu-te cu celelalte mamici, sigur majoritatea avem momentele noastre in care ne mai pierdem rabdarea. Sper sa iti rezolvi cat mai repede durerea de sold. Din pacate asa-s doctorii, te lamuresc de numa' . Referitor la crese, eu vorbesc total neavizata, dar ma gandesc (daca gresesc, ma corectati) ca si la cele private se imbolnavesc copii, asa ca nu stiu daca asta e un factor decisiv in alegerea cresei.

Carpatina, cum e Ioana?

Andries, cam de asta nu l-am dus pe Rares la locurile de joaca din mall.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

filmulete Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Hello, hello!

Multumesc pentru urarile la adresa bunicii mele. Abia astept sa mergem, anul trecut nu am reusit sa ne ducem.

Luy, si mie imi lipsesc plimbarile de altadata. Am putea sa incercam sa ne intalnim in weekendurile in care ne permite vremea, mai vorbim la tel.

Andries, am pus eu link la cap 254. Cam nasol ce spui tu acolo despre meniul lui Mircea. Acu' vin si eu cu o intrebare: lapte de capra ati incercat? Sau iaurt din lapte de capra/bivolita?

Andreea11, sanatate multa!

Betty, imi pare rau sa aud ca sunteti bolnavi. Sanatate la toti 3 si bafta la FIV.


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ieri am fost impreuna cu Stefan la IDM sa joc biliard (cica). Tati abia venise de la Timisoara si nu avea chef sa vina, asa ca ne-am dus doar noi 2. Am apucat sa joc si eu 3 jocuri, noroc de prietenii cu care ma intalnisem acolo ca au alergat cu randul dupa Stefan . Asta-noapte am avut program artistic, s-a fisurat un robinet de la teava de alimentare cu apa rece la bucatarie si aveam o mica arteziana in casa . Am pus noi un lighean, dar tot s-a mai prelins apa, s-a umflat masca de la chiuveta de la ea, asa ca in martie vom schimba mobila de bucatarie, oricum era veche si ii pusesem gand rau, dar nu prea era momentul acum...

Teo, nu mai zici nimic? Maria?


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Fetele, eu ma retrag in vastele dormitoare. Mai am de pregatit rucsacul pt gradi si sa spal biberoanele, asa ca va las. Noapte buna!


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Mi-am adus aminte ca intrebase Mandarinutza la ce gradi merge Stefan. La Baby Acorns.


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Salutare si de la noi.Am fost ocupati zilele astea,a venit o forumistain Londra si am facut ture de shoping.
Vladut este din ce in ce mai incapatanat si face numai ce vrea el iar eu cu tati suntem in pragul disperarii si nu mai stim cum sa procedam
Azi am inceput sa-i dau lapte de vaca si a baut cam 40 de ml dupa care imi impinge sticlutza si se stramba

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Vroiam sa va intreb daca voi ii culcati pe perna ca eu nu stiu ce sa fac sa-i cumpar sau nu?

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Si ca tot vorbeati de ascuns lucruri prin casaVladut e campion la ascuns nu mai gasesc nimic si ma disper.Este un mare dansator(are cu cine sa semene)si mai nou a inceput sa tipe cat il tin plamanii si se distreaza foarte tare.Acum eu ma gandesc ce or zice vecinii ca-l bat ca-l chinui?

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput