Prietenie la plesneala-Cele mai ciudate locuri(12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Vio, nasol cu dintisorul. Imi pare rau! Imi dau seama ce sperietura a tras saracul... si eu m-as speria, d-apoi el! Da' lasa-l, ca daca nu se zbenguie acum cat e mic, cand sa o faca? Cand o fi mare se zbenguie cu fetele si atunci nu iti mai faci griji de dinti ci de alte cele .

M-am trezit, m-am culcat la loc si acum is treaza iar - dupa cum puteti observa. Inca nu m-am refacut, sunt cam zombie si astazi seara ies iar. Pana ma satur, frate, pana ma satur!!

I never fake ... sarcasm


buey nesatulo,pe tine nici batalionu' 26 vanatorii de munte nu te mai multumeste!

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

sunt convinsa! ce ,crezi c-aveam dubii? ?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




ti palesc di nu ti vezi! Pai nu te culcasi? Tu dormi 3 ore pe noapte si te mai miri ca te confunda lumea cu scindura! Cauta-te la mansarda, bre, ca acolo e buba, nu la tiroida!

Violeto, nashpa cu dintisorul. Parca ma durea si pe mine cind am citit. Bine ca nu-l mai doare, da' nici nu s-a potolit Copil cuminte si baba frumoasa n-o sa vezi Sa fie el sanatos!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



pai m-am culcat pe la fro 12 da' a sunat tilifonu' si-o plecat Adutzu. Si mi-am stricat somnu'. Ce voiai sa fac zingura ?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1


pai m-am culcat pe la fro 12 da' a sunat tilifonu' si-o plecat Adutzu. Si mi-am stricat somnu'. Ce voiai sa fac zingura ?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




ce-si face omu' singur cu mina lui ...si nu ma refeream la tastat mesaje p'aci

cristi spor la bicicleta!

babylina ia baga datele de nastere acilisha sa te trecem pe prima pagina (cind s-o scula Kay, ca acu' sigur se viseaza in locuri ciudate de facut )

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
buey nesatulo,pe tine nici batalionu' 26 vanatorii de munte nu te mai multumeste!



In frunte cu Robin Hood?

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Lipseste omu' o zi ... si va gaseste peste 2 capitole

Vio - nasol cu dintisorul.
La multi ani! cu intarziere Nina-Cristina (fetita Aninei).


Sorana si Monica (6 ani)
"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

m-am trezit, na !

cat am dormit eu, afara s-a ridicat o zapada de 10000 m si inca ninge si io ziceam ca-i da 3 fulgi si gata... nuuu, troiene, nene ! astia cum da fulgu, cum inchid muzee, scoli, tot. bine ca e duminica si nu mai au ce inchide. da pun pariu ca maine nu merge nimeni la scoala

asea, lung somn, am adormit repejor. am dat antibioticu si am picat lata

hai va sa imi dau zapada de la geam de la etaju 15

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

misha, am visat era sa zic eu ce de cand sunt la polu frigului visez numai plaje insorite

aseara m-am delectat cu pitzipoanca.org . eu inteleg prostia femeii, dar nu inteleg de ce isi fac poze singure... sa-si ia si ele un aparat cu timer, il pun jos si zic ca le-a facut-o altu (poza) sa le vezi frate : "eu la viena, eu pe prispa, eu pe buda, eu la mare, eu la munte, eu la breaza, eu la mamaia"... chiar nu inteleg. daca te plictisesti, fa o munca voluntara, curata padurile, frate ! gata, ca iar ii creste tensiunea babei

pupa baba, sa aveti o dupa amiaza frumoasa, ca la mine ninge de rupe

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Oana, na ca ma interesai de cluburi pentru tine si mi se zise asa: El Comandante, Stuf, Fire, Club A, Iron City. Acum nu bag mana in foc ca-s pe gustul tau, eu n-am prestat in fiecare din astea asa ca nu pot sa ma pronunt . Am dat exemplu pe la lume ce mi-ai zis tu si asta mi s-a raspuns. In B52 mi se pare ca am fost si eu o data acum haaat demult si era misto.

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Buey, vreau si io zapadaaaaa!!!!!!

Poftiti de vedeti in avanpremiera si in exclusivitate www.youtube.com/watch?v=iUmXWWmbJPI&NR=1" target="_blank">primele clipe din viata bebelusului Gabriellei

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

deci tot alea sunt...club a imi da dureri de cap, stuf - ce mama lui x sa faci acolo, el comandante si fire, astea mai da. b52 am auzit ca s-a nasolit, da deh, o sa vad. oricum odata ce intrai acolo nu mai puteai iesi decat cu gloata, nu poti sa te misti un m, frate.... de expirat eram curioasa. tu unde iesi de obicei?

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput