Prietenie la plesneala-Cele mai ciudate locuri(12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

gen expirat, B52... in genul asta de cluburi.

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

neatza fetele

ce ma ucur ca am copil cuminte - se vede ca 9 luni numa l-am rugat sa nu planga noaptea. doar de 2 ori ne-a trezit si atunci de foame saracul

acuma ca tata e la biserica am ramas amandoi acasa sa ne facem de cap

ce sa-mi cumpar... haine. ca frumoasele si dragele mele de before baby inca trebuie sa planga dupa mine. ca parca e cam frig sa ies cu pantalonii pana sub fund si neincheiati.

traiasca reducerile!!!

Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

allo, e amiaza!
gata,va ajunge !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristi_2003

neatza fetele

ce ma ucur ca am copil cuminte - se vede ca 9 luni numa l-am rugat sa nu planga noaptea. doar de 2 ori ne-a trezit si atunci de foame saracul

acuma ca tata e la biserica am ramas amandoi acasa sa ne facem de cap

ce sa-mi cumpar... haine. ca frumoasele si dragele mele de before baby inca trebuie sa planga dupa mine. ca parca e cam frig sa ies cu pantalonii pana sub fund si neincheiati.

traiasca reducerile!!!

Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/


am io impresia sau trebuia sa dai raportul asta la cap. 10? ...adica...ieri!

ai pantaloni gen Trinity? Vezi sa nu patesti ca Noe in Piata Romana
Auzi? Da jupa ti-ai luat?


Mey, da' io parca va lasasem la ! Puii mei! Iar m-ati fentat! De n-oi vorbi io singura 1 capitol, asa, de-a dreak, sa-l termin singura!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

Citat:
citat din mesajul lui cristi_2003

neatza fetele

ce ma ucur ca am copil cuminte - se vede ca 9 luni numa l-am rugat sa nu planga noaptea. doar de 2 ori ne-a trezit si atunci de foame saracul

acuma ca tata e la biserica am ramas amandoi acasa sa ne facem de cap

ce sa-mi cumpar... haine. ca frumoasele si dragele mele de before baby inca trebuie sa planga dupa mine. ca parca e cam frig sa ies cu pantalonii pana sub fund si neincheiati.

traiasca reducerile!!!

Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/


am io impresia sau trebuia sa dai raportul asta la cap. 10? ...adica...ieri!

ai pantaloni gen Trinity? Vezi sa nu patesti ca Noe in Piata Romana
Auzi? Da jupa ti-ai luat?


Mey, da' io parca va lasasem la ! Puii mei! Iar m-ati fentat! De n-oi vorbi io singura 1 capitol, asa, de-a dreak, sa-l termin singura!*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



sunt convinsa! ce ,crezi c-aveam dubii? ?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

hello,
abia am reusit sa citesc un capitol
bey,voi nu dormiti noaptea?! sau ziua?!
faceti cu randu' ca sa ma omorati pe mine cu cititu'?!

ieri n-am intrat ca am facut din astea csnice...dar vineri seara am crezut ca mor...
"iepurasul" meu (adica Mihnea)a pierdut un dintisorsi era din ala nou...
s-a cocotzat pe pat si a veniit cu dintele exact intr-un piron de la pat(care e metalic)...era plin de sange si cu dintele facut praf si e si cel din fata
dupa toate astea prima mea reactie a fost sa tip la el ca nu se potoleste,pe urma cand am vazut ca e groasa treaba si ca el saracul e speriat rau i-am promis ca-i pun unu dinte nou mai frumos decat cel pierdut!
asa ca am patit-o
toata noaptea a avut cosmaruri si m-a strigat...ieri a fost cuminteeeeeeee de ziceai ca n-am copil in casa,iar azi s-a revenit!
e in forma maxima

va pup pe toate

PS bun venit fetelor noi



Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

sunt convinsa! ce ,crezi c-aveam dubii? ?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




ti palesc di nu ti vezi! Pai nu te culcasi? Tu dormi 3 ore pe noapte si te mai miri ca te confunda lumea cu scindura! Cauta-te la mansarda, bre, ca acolo e buba, nu la tiroida!

Violeto, nashpa cu dintisorul. Parca ma durea si pe mine cind am citit. Bine ca nu-l mai doare, da' nici nu s-a potolit Copil cuminte si baba frumoasa n-o sa vezi Sa fie el sanatos!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

stiu mai ca trebuia sa raportez la cap 10 ( si ma auto-pedepsesc ) da am bebe mic fomist rau

Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

si jupa nu-mi trebuie ca am crinolina de la rochia de mireasa ...

merg sa fac un pic de bicicleta - ca nu vad cum as putea trai cu doar 3 perechi de pantaloni (aia de ieri)

Cristina, mama fericita de Stefan Carol (29.12.2008)

http://s288.photobucket.com/albums/ll162/cristi_2003/CAROL/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Vio, nasol cu dintisorul. Imi pare rau! Imi dau seama ce sperietura a tras saracul... si eu m-as speria, d-apoi el! Da' lasa-l, ca daca nu se zbenguie acum cat e mic, cand sa o faca? Cand o fi mare se zbenguie cu fetele si atunci nu iti mai faci griji de dinti ci de alte cele .

M-am trezit, m-am culcat la loc si acum is treaza iar - dupa cum puteti observa. Inca nu m-am refacut, sunt cam zombie si astazi seara ies iar. Pana ma satur, frate, pana ma satur!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput