Puiuti de Randunici 2008!! (186)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Offf, Doamne, de ce trebuie sa se intample asemenea nenorociri??? Simo, te rog eu, cand afli, sa ne spui care a fost cauza! Sa se odihneasca in pace si Doamne da-le putere parintilor!!!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Simo, ingrozitor.. dar cum e posibil?????? era bolnavior, suferea de ceva?...offf, Doamneeee!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Fetelor,imi pare rau ca v-am facut sa !dar,nu mai puteam..tb sa ma descarc!
Luny,nu era deloc bolnavior,chiar ne zicea prietenul nostru ca am fost in 7,ca pe tata il cheama Ioan si copilasul era vesel,mergea singurel f bine,a papat cu ei la masa...nu a dat nici un semn ca ar avea ceva!
Cat scriam la mesaj,l-a sunat pe sot ,Radu ca a venit rezultatul atuopsiei:Laringita acuta!!!altceva nu ne-a zis!le da copilu acasa!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, multumesc mult de tot de urarile pentru Razvanel. Intradevar, ziua lui este pe 11 cum bine v-ati amintit, dar doar azi am gasit liber la Mc sa-l sarbatorim cu prietenii lui. A fost frumos pentru el, a primit multe cadouri, jocuri, masinute, carti, haine, de toate. Acum face nani, dar abia asteapta ziua de maine sa se joace cu ele.
Nu mai am chef de nimic...

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Sufletica si Gurita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

Blanka,Mamico!Cum iti e???esti bine?Eric??
Claudia,neaparat sa te duci maine cu Daciana la dr!nu e de gluma!!!!
sunt extrem de necajita!
Niste prieteni buni de-ai nostrii ne-au sunat de dimineata sa ne zica ca,finutul lor de 1 an si 4 luni a murit azi-noapte la ora 4 si ceva!s-a dus mama lui sa ii dea laptic si a vazut ca nu misca,nu mai reactiona deloc...a chemat Smurdu-ul si l-au resuscitat,pulsul a inceput sa-i bata,dar nu respira deloc..si a murit!parintii sunt terminati,e unicul copilas...nu mai stiu ce sa faca!copilu ela morga sa ii faca autopsia!nu va zic cat am plans..chiar am fost la ziua lui!era un copilas scump de tot....nu am cuvinte!nu pot sa o sun pe mamica lui....nu mai pot sa fac nimic!!toata ziua am zacut langa copii..si eu si sotu!


Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008







simo doamne,......

acu nu stiu cum o sa dorm la noapte.....imi vine sa plang....

"dragostea e zarea libera si larga unde sufletul isi intinde aripile" Ch. Wagner
Te īnaltii cu adevarat nu cānd urci, ci cānd privesti drumul parcurs.

Claudia, mami de Daciana - 13.01.2008 o galushca mititica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Simonu am cuvinte parca e ireal ce povestesti
Clau te sun maine cand plec de acasa ca la 10.30 trebuie sa o duc pe teo la delfinului si apoi vin spre tine .E bine asa?
Tuchi pune-l pe calorifer si daca tot nu merge maine adu-mi-l mie ca il dau eu la reparat, iti aduc un telefon pe care nu-l mai folosesc pana atunci daca vrei.
Stela de care gem vrei? De piersici sau ai alte preferinte? Mai ai timp sa te gandesti pana dimineata!
Nu mai stiu ce-am mai citit...m-a terminat Simo, asa ceva n-ar trebui sa se intample pe lumea asta

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Aoleu,dragelor nu am vrut sa isc asa plansete si sa va indispun!sa ma iertati!nu cred ca am facut bine ca v-am zis ...mai ales acum,ca e noapte!iertati-ma!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

Vai Simo ce spui tu acolo
asa m-am intors pe dos!
bietii parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

doamne sfinte, simo m-ai terminat.....bietul copilas si bietii parinti ....Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si sa le dea putere bietilor parinti ....
nu mai pot scrie nimic ....laringita la copii este extreem de periculoasa.....oooofff, doamne .....imi tremura tot corpul si acum ....dragul de el biet ingeras .....

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mai scriu ceva pana nu trece de miezul noptii : mihaaaa....sunteti bine? LA MAI MULTE LUNISOARE berbecutului Luca! sa ii dea Dumnezeu sanatate si voiosie!

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput